Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Hardwer » PSP konzola (gde mogu da nadjem?pomoc)
PSP konzola






85
poruka na forumu
7 30



post # 1 | 19.10.2011 , 12:23 PM

Gde mogu da nadjem PSP konzolu i kolika je cena?Ajde da pricamo o ovome... biggrin


Fajlovi: 5251617.jpg (67.4 Kb)
sanjchy905









1069
poruka na forumu
17 283



post # 2 | 26.06.2012 , 1:39 PM

trenutno cene ti se krecu oko 200 evra novi :) ali dobijes ga necipovanog (sto se i ocekiva) igrice ti kostaju 30 evra otprilike kako gde i kako koje najbolje uzmes i cipujes ako oces mozes negde nositi 20 evra ja sam svoj uradio dzaba :D srecno ;)








85
poruka na forumu
7 30



post # 3 | 26.06.2012 , 7:07 PM

E hvala a gde da nadjem psp,mislim gde moze da se kupi?

sanjchy905







CheateR
672
poruka na forumu
20 424



post # 4 | 26.06.2012 , 7:39 PM

Mozes kupiti konzolu u ComTrade shopu ili u game-s.


Poruku je menjao/la Bricka_1 - Utorak, 26.06.2012, 9:04 PM

NEMA PARE!









1
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 26.06.2012 , 10:30 PM

Ja imam PSP. Kupila ga mi je tetka prosle godine u nemackoj za 150e uz 2 igrice. PSP pozes kupiti ovde: http://www.computerlandgames.rs/ , ovde: http://www.virtualshop.rs/ i na mnogo drugih sajtova. Moja preporuka ti je da skupljas jos malo para i da kupis PSP2 (PS Vita). On je mnogo skuplji ali ima mnogo jace preformance i touch screen je. Za detaljnie informacije pogledaj na Google-u. :D

Ljudi razumem se u racunare. Ako vas zanima jacina neke igre ili vaseg kompa preporuka ili pitanje javite mi se









1069
poruka na forumu
17 283



post # 6 | 26.06.2012 , 10:58 PM

pc vita kaze se da ima jace perfomanse mada je meni to sve isto updajtuj ovaj psp na 6.60 ja msm da je to zadnja verzija i cipuj i igras sta os igrice a sto se tice touch scren nije da ga nevolim il nes ali nije mi nesto previse zamisli situaciju ali ovo mi je vise za mobilne :D
Gladan si i na slavi (ili nekom veselju) izvade pecenje onako lepo i ti uzmes da jedes kad ono vazan poziv uhvatis telefon izmastis ga ili ti ispadne iz ruku kroz masne prste :D stas onda <_< :p salu na stranu meni ipak sve dodje to isto :)








85
poruka na forumu
7 30



post # 7 | 26.06.2012 , 11:39 PM

Ma ja ne trazim sa touch screenom vec onaj najobicniji. :)

sanjchy905









1069
poruka na forumu
17 283



post # 8 | 26.06.2012 , 11:51 PM

napisao sam ti gore a i ovi su ti dali sajtove moz lep psp naci za sitne pare :)








85
poruka na forumu
7 30



post # 9 | 26.06.2012 , 11:53 PM

To sam i htela :) :-D

sanjchy905









3
poruka na forumu
1 0



post # 10 | 26.06.2012 , 11:55 PM

Ne bacaj pare na novu konzolu i cipovanje. Najbolje je da lepo kupis POLOVAN PSP koji je vec cipovan (flesovan).Igrice skidas sa neta i uzivas.Ima ih milion. Njega mozes da nabavis vec od 6000 , pa do 10 000 din. Zavisi da li je debeljko ili SLIM....mada ... :) ....debeli je deblji samo par milimetara, a jednako se lepo igra na njemu. Za sada nisam cuo da se neki pokvario...osim u slucejevima da je nekome ispao . polomio ga ili testirao dali je vodootporan.Dugmici su mu extra (Japanci kad prave...) i prakticno su neunistivi.Jedino sto moze biti problem kod polovnog je kruzni dzojstik koji zbog drndanja u rukama nekog manijaka mozda i ne radi najbolje...ali to se da proveriti cim ga uzmes u ruke.Preporucujem licno placanje i preizimanje bas zbog provere ali... takodje ti mogu preporuciti kupovinu na Limundu ili Kupindu.Ja sam NPR dva PSP-a (zbog igranja u paru) kupio na Limundu i prezadovoljan sam.Naravno, prethodno se raspitas u kakvom je stanju.Kao i svuda...i tamo ima prevaranata ali zato kupuj samo do onih koji imaju pozitivne ocene i dosta prodaja.Takvi obicno kazu istinu i ne zele da reskiraju sa negativnom ocenom.
Naravno...ako pare nisu problem...OBAVEZNO KUPI NOV PSP :)
Samo...dobro se raspitaj na netu koje verzije PSP-a mogu da se hakuju ili tj flesuju jer neke NE MOGU NIKAKO!!!
Ako je "DOBRA" verzija...onda mozes i sam da flesujes (veoma lako)...ili da platis nekome da to uradi umesto tebe.Cene se krecu do 15-20 eura.Tvoj izbor!
Ja sam skoro godinu dana imao nov PSP (verzija sa maticnom plocom TA-088v3) i nisam mogao da igram nista osim igrica na disku, a njihove cene stipaju za oci. Pojavila su se neka upustva kako flesovati tu plocu...ali su toliko nesigurna da rizik da je rizik od brikovanja ili blokiranja PSP bio sa ogromnom verovatnocom.
Na kraju sam ga prodao i kupio flesovane....sto i tebi toplo preporucujem.

Veki









85
poruka na forumu
7 30



post # 11 | 27.06.2012 , 0:10 AM

Ja se plasim kad bi kupovala preko Limunda,jer tamo umeju da te prevare,a da ti i ne znas.

sanjchy905









1069
poruka na forumu
17 283



post # 12 | 27.06.2012 , 0:24 AM

sanjchy905, ima da se kupi na net ali moja preporuka idi kupi za 15 hiljada nov ja imam psp slime 3006 i posalji mi pp u indox da ti pomognem da cipujes :)
velja79, ja sam mnogo rizikovao sa svojim pre nego sto sam otkrio da ga cipujem bio mi je na jednoj verziji zablokirao nisam mogao nista jedva sam ga nekako povratio :D sto jes moguce je da zapnes ali ako probas svasta moguce je da i jednostavno prodjes :)








3
poruka na forumu
1 0



post # 13 | 27.06.2012 , 0:50 AM

Ako se plasis...tu ti ne mogu pomoci :)
Ja sam se plasio u pocetku...ali ISKRENO...sada skoro sve kupujem preko Limunda i Kupinda.
Sve sto ti mogu reci , jeste da obratis paznju da li prodavac ima sve pozitivne ocene. Ne verujem da neko ko ima 100 ili vise pozitivnih ocena i odlicnih preporuka za saradnju zeli da te predje i rizikuje negativnu ocenu...a ocene su svima bitne.
Mozda neko zeli da sakrije neku manu tako sto je nece reci...ali ako ima pozitivne ocene i pre kupovine mu posaljes poruku sa pitanjima koje te interesuju...a odgovorice ti istinu....onda nema razloga za toliku brigu.
Jednostavno pitaj da li je ispravan dzojstik i da li ima nekih skrivenih mana!
Kod PSP- ti je lako...ili ne radi...ili radi :) .... i u 99% slucajeva svi su dobri, a mane su im uglavnom sitne ogrebotine ili vratanca za diskove koje se ne zatvaraju bas najbolje...ali to nije ni vazno kada je flesovan! :)
Rizicno je kupiti hard disk za racunar jer on danas moze raditi, a sutra ne.
Ako prodavac (pozitivan ) kaze da je PSP ispravan.On ce ti takav stici na kucnu adresu i nece se sam od sebe pokvariti ;)
Ako si iz BG-a, a i prodavac je....obavi licno kupoprodaju i pre placanja proveri PSP da li radi.
Kako god da odlucis Sanjchy....zelim ti srecu!

Added (27 Jun 2012, 0:50 AM)
---------------------------------------------
saki007 Ma ja sam mojim PSP-ovima izvadio dusu.Brikovao milion puta i resetovao.Sta im sve nisam radio...ali to je lako kada je fabriski model koji moze da se flesuje. Predhodni si mogao samo da gledas i da places. Vise od godinu dana sam buljio u ekran da nadjem na internetu kako flesovati taj model. Svuda su ilzazili postovi....SA SAUCESCEM...ako se poseduje taj model :) Stariji.... i noviji posle njega....za sve njih su se pojavile fles opcije...ali za taj (kad si baksuz i kad te hoce) nikako da izadje resenje.
Ne znam za 3006 da li su sve verzije ploca lako dogradive...TREBA SE PRVO RASPITATI....internet je CUDO ! :)
Flesovanje traje jedan minut...ako je izvodljivo....samo covek ne treba biti lenj...i lepo se pretkodno informisati koji model moze, a koji ne moze.


Veki









1069
poruka na forumu
17 283



post # 14 | 27.06.2012 , 3:11 PM

velja79, ma jes :D joj ja msim da je ovaj moj 3004 xD nzm tolko ga sam igrao i drndao da mi se ono odole bar kod onaj izlizao :D uglavnom nije on tako lus gde god da si radis gde oces da se ne spominju neke tajne prenosti B) <_< :D lol igrice igrice igrice igrice igrice






Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 15 | 17.08.2012 , 12:13 PM

ako oces polovni imas cak i cipovane ovde:http://u.to/QAE6Ag








3
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 17.08.2012 , 12:55 PM

Ako je neko zainteresovan prodajem ja PSP star 6,7 meseci malo koriscen dobija se memorijska od 2gb,2 original igrice,torbicu za njega i kablove naravno i konzolu :-D






Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 17 | 17.08.2012 , 12:58 PM

koliko evra








3
poruka na forumu
0 0



post # 18 | 17.08.2012 , 1:03 PM

Oko 100e ako hoces mogu da ti posaljem slike na mail






Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 19 | 17.08.2012 , 1:10 PM

posalji mi sve slike o njemu na email: Leonhaker48@gmail.com
znaci sve slike o njemu i sto brze samo se malo dvoumim oko cene


Forum » Tehnički deo » Hardwer » PSP konzola (gde mogu da nadjem?pomoc)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: