Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa blokiranjem XP-a
Problem sa blokiranjem XP-a






1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 17.09.2012 , 11:36 PM

Imam problem kada upalim racunar, nakon deset minuta potpuno zablokira, tako da ni pokazivac misa ne mogu da pomeram i jedino resenje je restartovanje racunara nakon cega radi normalno. Mislio sam da je neki virus pa sam instalirao Windows Xp ponovo, ali opet sam naisao na isti problem.Pre par meseci sam kupio novi hard tako da ne verujem da moze u njemu biti problem.








400
poruka na forumu
56 795



post # 2 | 18.09.2012 , 0:31 AM

neki uredjaj ti nije uredu, ili su se neki programi sukobili, kao sto su kodeci, a i proveri drajvere za misa i tastaturu.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









334
poruka na forumu
69 766



post # 3 | 18.09.2012 , 2:14 AM

Quote (maxwel)
Imam problem kada upalim racunar, nakon deset minuta potpuno zablokira, tako da ni pokazivac misa ne mogu da pomeram i jedino resenje je restartovanje racunara nakon cega radi normalno. Mislio sam da je neki virus pa sam instalirao Windows Xp ponovo, ali opet sam naisao na isti problem.Pre par meseci sam kupio novi hard tako da ne verujem da moze u njemu biti problem.


onda u igru upadaju CPU GRAFICKA MATICNA I RAM MEMORIJE prodaj od swakog dela 1 po 1 ustekaj od nekog ortaka pa probaj ja bix rekao da ti CPU mnogo greje ili ram ti je los








400
poruka na forumu
56 795



post # 4 | 18.09.2012 , 2:20 AM

Quote (klipsy)
onda u igru upadaju CPU GRAFICKA MATICNA I RAM MEMORIJE prodaj od swakog dela 1 po 1 ustekaj od nekog ortaka pa probaj ja bix rekao da ti CPU mnogo greje ili ram ti je los


ne mora da znaci, mene je to dugo mucilo, dok nisam formatirao ceo hard disk, sad sljaka normalno, a pricali su mi da mi je otisla RAM ili tako nesto, ja sve izvadio i graficku i ram, i hdd, ocistio od prasine, vratio, formatirao sve, i posle toga je nastavilo normalno da radi, a moguce da mu se nakupila prasina oko kulera za procesor ili graficke.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 5 | 13.11.2012 , 7:18 PM

to se i meni desava al samo kad sam na nekim sajtovima a pogotovo na youtube


Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa blokiranjem XP-a
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: