Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Potrebna pomoc ! (Java)
Potrebna pomoc !






52
poruka na forumu
2 0



post # 1 | 07.11.2012 , 1:56 AM

E ovako ljudi poz svima. Danas sam htjeo gledat neki film ali mi je izbacilo da je Java zastarijela,skinuo sam ovu novu verziju i opet neće. Posle sam pokušao ponovo instalirat kaže da trebam obrisat staru a stare mi nigdje nemaa. Pregledao sam sve u Program Filesu gdje je trebala biti , u kontrol panelu ima nešto od 101MB ali ne mogu obrisat . Ako je neko imao sličan problem nek mi se javi . Hvalaaa unaprijed











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 07.11.2012 , 4:19 AM

Skini program koji se zove Revo uninstaler ako postoji Java u tvom kompu on ce je registrovati,preko tog programa obrisi Javu i instaliraj novu.Mozda ti trebaju i kodeksi,skini i njih nista ne gubis i ja ti preporucujem Gom player za filmove ;)
I jos jedna stvar kada trazis program da obrises ne trazis ga u program files iako on jeste tamo jer ti kada ga obrises tu ostaju neki fajlovi,da ne duzim,ides u Control panel i nadjes stavku Programs and Features tu udjes i brises bilo koji program i ne ostaje nista,tako da i na taj nacin mozes da pronadjes Javu bez tog programa Revo uninstaler.Uzivaj ;)








52
poruka na forumu
2 0



post # 3 | 08.11.2012 , 2:15 AM

Hvala punoo instalirao sam . Uvjek sam brisao programe i igrice u Contor Panelu ne znam šta mi je bilo sad pa da tamo obrišem :D











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 4 | 08.11.2012 , 2:17 AM

Nema na cemu ;)








363
poruka na forumu
29 337



post # 5 | 03.05.2013 , 11:29 PM

I ja takođe imam problem sa javom. Pokušao sam da konvertujem nešto sa youtuba u mp3 ali mi je tražilo javu i da instaliram update. Ja normalno to skinuo i započeo instalaciju kad u toku instalacije mi se otvori novi prozorčić da mi kao treba neki fajl  koji se završava na  .msc ali nigde nisam mogao da ga nadjem na kompu a ni na netu. Takodje zbog tog problema nisam ni mogao da izbrišem javu pa da je ponovo instaliram nego sam koristio Revo... Posle sam našao javu i instalirao, ali nikako ne mogu da je updatujem.. Zna neko šta da radim ili moram ceo windows da reinstaliram?


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...




Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Potrebna pomoc ! (Java)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: