Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Potrebna pomoc !






52
poruka na forumu
2 0



post # 1 | 07.11.2012 , 1:56 AM

E ovako ljudi poz svima. Danas sam htjeo gledat neki film ali mi je izbacilo da je Java zastarijela,skinuo sam ovu novu verziju i opet neće. Posle sam pokušao ponovo instalirat kaže da trebam obrisat staru a stare mi nigdje nemaa. Pregledao sam sve u Program Filesu gdje je trebala biti , u kontrol panelu ima nešto od 101MB ali ne mogu obrisat . Ako je neko imao sličan problem nek mi se javi . Hvalaaa unaprijed











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 07.11.2012 , 4:19 AM

Skini program koji se zove Revo uninstaler ako postoji Java u tvom kompu on ce je registrovati,preko tog programa obrisi Javu i instaliraj novu.Mozda ti trebaju i kodeksi,skini i njih nista ne gubis i ja ti preporucujem Gom player za filmove ;)
I jos jedna stvar kada trazis program da obrises ne trazis ga u program files iako on jeste tamo jer ti kada ga obrises tu ostaju neki fajlovi,da ne duzim,ides u Control panel i nadjes stavku Programs and Features tu udjes i brises bilo koji program i ne ostaje nista,tako da i na taj nacin mozes da pronadjes Javu bez tog programa Revo uninstaler.Uzivaj ;)








52
poruka na forumu
2 0



post # 3 | 08.11.2012 , 2:15 AM

Hvala punoo instalirao sam . Uvjek sam brisao programe i igrice u Contor Panelu ne znam šta mi je bilo sad pa da tamo obrišem :D











1333
poruka na forumu
533 3782



post # 4 | 08.11.2012 , 2:17 AM

Nema na cemu ;)








363
poruka na forumu
29 337



post # 5 | 03.05.2013 , 11:29 PM

I ja takođe imam problem sa javom. Pokušao sam da konvertujem nešto sa youtuba u mp3 ali mi je tražilo javu i da instaliram update. Ja normalno to skinuo i započeo instalaciju kad u toku instalacije mi se otvori novi prozorčić da mi kao treba neki fajl  koji se završava na  .msc ali nigde nisam mogao da ga nadjem na kompu a ni na netu. Takodje zbog tog problema nisam ni mogao da izbrišem javu pa da je ponovo instaliram nego sam koristio Revo... Posle sam našao javu i instalirao, ali nikako ne mogu da je updatujem.. Zna neko šta da radim ili moram ceo windows da reinstaliram?


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...




  • Page 1 of 1
  • 1
Search: