Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa Windowsom..
Problem sa Windowsom..






11
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 07.11.2012 , 5:38 PM

Pozdrav svima..Pre 4 dana kupila sam pripejd paket Telenorov..Prva 3 dana je radio super..Medjutim od jutros ga nemam..Uzela sam nov racunar-lap top.U pitanju je Lenovo G770...Nesto sam cackala sinoc programe,gledala sta treba da se instalira..I da li sam nesto pritisla ,jer jutros kada sam ga upalila nesto se instalirao windows..pisalo je STEP 3 ...Telenor sam zvala sve je ok..Mb imam..I oni su sami rekli da je u pitanju neki program sto koci i osporava normalan protokol....Posle kada sam ukucala "histori"..Izaslo mi je upozorenje,bas tacno kada je prestalo da radi..Tacno instalacija tog programa,ili sta sam ja vec cackala....Pise "Superfetch"Stoped working..FAILED WINDOWS UPDATE..nesto sam tu cackala..I kad sam usla u tu opciju ne mogu da obrisem.. Nesto oko windowsa je problem..Neke drajvere sam cackala,kako pise tamo.. ..I kada upalim racunar..3 sata se ucitava,pise "unplugid windows "i moram da cekam 58 sekundi,koje se ucitavaju 3 sata..Da li neko zna kako da resim ovo? U pitanju je Windows 7

ss









55
poruka na forumu
35 322



post # 2 | 07.11.2012 , 5:53 PM

Prilikom startanja laptopa znaci cim ga upalis navali na tipku F8 stiskaj dok ti se ne pojavi izbornik, tj. bijela slova na crnoj podlozi, odi na Safe Mode, uci ces u laptop ikone ce ti biti malo vece nego inace, odi na start na Accessories, System Tools, System Restore klikni, i tamo fino ce te dovesti do kalendara klikni na datum koji je boldiran, tj. pokusaj se sjetiti kada je radio ispravno, i naravno ides na te Nextove, laptop ce se restartirati i ponovno upaliti.
U 90% slucajeva sistem se vrati uredno i radi sve bez problema, ako ne bude, nadji si nekoga da ti podigne Windows 7 Ultimate Edition, i uredno ti napravi update istoga, takodjer i aktivira ga. Sve ostalo ce samo produzivati tvoju agoniju.








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 3 | 07.11.2012 , 5:57 PM

Koliko ja mogu da skontam iz tvog texta krenuo ti je automatski update sistema Win 7 ali si ga ti stopirala(verovatno slucajno) pa ti mozda neki drajveri nisu instalirani do kraja pa ti to usporava komp...ili si ti tu nesto zeznula oko drajvera.Ja ti savetujem da obnovis sistem ;) Jeste da ces malo vremena da utrosis ali ce ti sve raditi normalno i sledeci put kada ti krene automatski update windowsa pusti ga neka se skine i instalira ;) a mozes i da iskljucis taj update,kucas u search Windows Update udjes u njega i ides na opciju Change Settings i odaberes opciju Never check for updates.Nadam se da sam ti pomogao ;) pozzz cao








11
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 07.11.2012 , 7:32 PM

Hvala vam punoooo,sada cu da probam:))))))

Added (07 Nov 2012, 6:32 PM)
---------------------------------------------
Uradila sam to sve je ok,samo i dalje nemam internet..A vecina sto ima isti taj paket,svi imaju mrezu ..Ali u donjem desnom uglu ,gde su one ikonice,pise mi..."new updates avaibale"..Kada sam pogledala sta je to..Pise "Instal updates for your computer"...59 updates are available,4 optional updates are available....59 important updates selected,165.0 MB..Eto to..Da li da instaliram to ili?:)Mozda je to sto ste rekli da sam trebala da instaliram,pa sam prekinula..Jer pise..dole datum...Most recent chek for updates: 5.11.2012 ..Tada mi je internet radio..Presao je 6-7 ..bas mi je taj datum i izasao kada sam usla u "restore setings"....


Poruku je menjao/la Dzeni1 - Sreda, 07.11.2012, 7:40 PM

ss









2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 5 | 08.11.2012 , 2:24 AM

Quote (Dzeni1)
Uradila sam to sve je ok,samo i dalje nemam internet..A vecina sto ima isti taj paket,svi imaju mrezu ..Ali u donjem desnom uglu ,gde su one ikonice,pise mi..."new updates avaibale"..Kada sam pogledala sta je to..Pise "Instal updates for your computer"...59 updates are available,4 optional updates are available....59 important updates selected,165.0 MB..Eto to..Da li da instaliram to ili?:)Mozda je to sto ste rekli da sam trebala da instaliram,pa sam prekinula..Jer pise..dole datum...Most recent chek for updates: 5.11.2012 ..Tada mi je internet radio..Presao je 6-7 ..bas mi je taj datum i izasao kada sam usla u "restore setings"....

Mora da imas internet ako je mogao da ocita da ima update.Idi install updates pa potom probaj dali ima internet











215
poruka na forumu
5 114



post # 6 | 10.11.2012 , 1:38 AM

Vrati vreme kao sto ti je rekao mariokux, ugasi u Control Panel "Automatic Updates" stavi na OFF i onda nadji CD od laptopa koji je dosao sa njim za drajvere..i instaliraj sve drajvere.. restartuj laptop pa vidi dal radi :)

Nothing Special.









11
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 11.11.2012 , 3:14 AM

Sredjeno..Hvala vam puno... ;)

ss









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 8 | 14.11.2012 , 9:47 PM


Problem resen, tema je zatvorena!



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa Windowsom..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: