Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » problem sa antivirusom - avast!
problem sa antivirusom - avast!






188
poruka na forumu
12 187



post # 1 | 05.07.2013 , 7:45 PM

instalirao sam avast! free i uzeo 30 dana trial Internet Security.. i sad mi je isteklo tih 30 dana i ne moze se vratiti na free.. onda sam uzeo free instalaciju i obicno htio instalirati no predomislio sam se pa sam otkazao (htio sam prvo izbrisati).. i kada sam izašao pitalo me da li hocu da restartujem, ja sam uzeo da necu al' onda mi nesto izbacilo da bi moglo doci do kvara avasta ili pad sistema :O .. ni u taskbaru ni u procesu nema avasta, ali ima jos direktorijum.. sad sam nasao neki avast-ov alat za brisanje programa, ali treba pokrenuti u Safe Mod-u (moram restartovati racunar da bih pokrenuo Safe Mod) a ja se bojim da se nece oboriti sistem.. sad stalno uzimam Stand By zato sto nesmijem ugasiti (restartovati) komp.. Da li smijem restartovati, pokrenuti u Safe Mod-u i izbrisati avast, a da mi ne padne sistem :'( ?











363
poruka na forumu
65 485



post # 2 | 05.07.2013 , 8:16 PM

A da pronadjes drugi program koji brise sve, ne taj avast'ov vec neki drugi, imas ih puno pa mozda neces morati da pokrenes racunar u Safe Mod'u. Ne vidim zasto bi ti sistem pao zbog antivirusa ako ga restartujes..

I da dodam, rekao si da neces restartovati kompjuter kada si obrisao i zato ti je izaslo da moze doci do kvara ako NE restartujes, da bi u potpunosti uklonio Avast i taj preostali direktorijum trebas restartovati kompjuter, barem mislim da je tako.

(Procitao bolje. xD)


Poruku je menjao/la _Danijel_ - Petak, 05.07.2013, 8:20 PM






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 3 | 05.07.2013 , 8:17 PM

Mozes li slikati to sto ti pokazuje?

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









188
poruka na forumu
12 187



post # 4 | 05.07.2013 , 10:07 PM

_Danijel_, hvala izbrisao sam, nije se nista desilo.. (kada sam otkazao instalaciju ja sam odbio restartovanje pa je pisalo nesto "System Failure")









our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 5 | 06.07.2013 , 0:05 AM

Quote (IgishaA)
Da li smijem restartovati, pokrenuti u Safe Mod-u i izbrisati avast, a da mi ne padne sistem :'( ?

Haha, zasto ne bi smeo? Uradi tako ako si procitao na nekom proverenom linku da treba.



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » problem sa antivirusom - avast!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: