Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » pomoc oko windows 7 ultimate sp1 (hitno potrebna upustva za reinstalaciju)
pomoc oko windows 7 ultimate sp1






96
poruka na forumu
1 27



post # 1 | 03.02.2014 , 5:39 PM

Zdravo svima kao sto u opisu pise treba mi pomoc kod reinstalacije mog sistema ne mogu normalno da ga koristim sve mi koci igre blokiraju par puta mi se ugasio sam od sebe problem je jos sto nemam instalaciju od sistema sto mi najverovatnije treba.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 03.02.2014 , 7:11 PM

Da li si siguran da ti koce zbog loseg sistema? Velika je verovatnoca da je nesto drugo u pitanju i nakon dizanja novog sistema lako moguce da se nista ne promeni po tom pitanju.

Ne dozvoljavaju da se postave linkovi ovde ali samo ukucas u google sta ti treba i dodas torrent pored ne mozes da omasis. :)

Ako ne znas kako se instalira ukucaj na youtube kako instalirati windows 7 ima more video tutoriala. :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









96
poruka na forumu
1 27



post # 3 | 03.02.2014 , 8:10 PM

hvala davore u svakom slucaju kolko sam te ja razumeo reinstalacija je instalacija ponovo sa podesavanjem biosa i formiranjem particija sistem moram da skinem idetican sa torrenta








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 03.02.2014 , 8:39 PM

salkoni, reinstalacijom ti dobijas novi sistem i gubis sve sto si imao instalirano na ovom ali to nece da poboljsa tvoj racunar u smislu hardwera.

Uzmimo na primer da imas slab komp a hoces da igras igrice i one ti koce onda za tebe nije Windows 7 vec Windows Xp posto on trosi mnogo manje resursa i ta razlika moze da se iskoristi za recimo igre/programe itd, tako da ako ti je neka igra kocila na Windows 7 velika je verovatnoca da nece da ti koci na XP ( naravno na najnizim podesavanjima ).

Kod instalacije ti nisi obavezan da instaliras isti sistem koji si imao, ne moras cak ni Windows ako neces mozes recimo Linux, bukvalno ubacujes novi sistem i mozes da biras koji hoces. :)


Poruku je menjao/la Davor - Ponedeljak, 03.02.2014, 8:40 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » pomoc oko windows 7 ultimate sp1 (hitno potrebna upustva za reinstalaciju)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: