Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Pomoc!!!
Pomoc!!!






2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 18.07.2011 , 12:19 PM

Pozzz ljudi...imam problema sa kompom star je oko 3 godine...kofiguraciju nezznam tacno...msm neznam samo koja je maticna CPU:intelov 2.66 celnor..RAM 1gb, GRAFICKA:Nvidia GeForce® 8600 GTS...Napajanje Colors 400W.
Daklen moj je problem sledeci..Upalim kompjuter...i sve normalno rade kuleri na procesoru i na grafickoj...al nema slike i tona...niti se pale diode(lampice) od tastature...i nema onog beppa sto bi se trebao cuti..na pocetku. Jedino sto znam je da nije problem u HDD-u, Napajnju, i Ram memoriji posto sam sve to mijenajo stavljao drugo...jedino sada ostaje graficka, procesor ili maticna..Nisam jos radio i karton dijagnostiku, al' nevjerujem da ce to nista da pomogne...Sad ocekujem vase misljene i savjete da utvrdimo u cemu je problem unaprijed hvala!!








58
poruka na forumu
19 328



post # 2 | 18.07.2011 , 1:42 PM

Pa sto nisi promjenio jos i ovo troje (sada ostaje graficka, procesor ili maticna) pa bi utvrdio sta je brows








3362
poruka na forumu
80 604



post # 3 | 18.07.2011 , 1:47 PM

mister, biggrin biggrin biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









245
poruka na forumu
9 56



post # 4 | 18.07.2011 , 3:47 PM

Ja mislim da je to oko graficke, ovako pokusaj izvadis graficku, ocistis je malo nekom matamicim one dole diode sto se stekaju u maticnu. i ponovo ustekas i vidis da li radi ako ne radi moze da ti je do sistema ili do maticne. Jer u mene je tako prije 3-4 godine se tako desilo i izgleda da je do maticne, nisam ga opravljo nego sam sebi kupio novi. Ali ako si ga cistio prije nego se to desilo moguce da si vadio ram, graf, proc i ostale stvari pa nisi dobro vratio na mjesto. Uglavnom meni kada se nesto desi na komp ja idem na svoj instikt i nekako ga napravim, i ti tako pokusaj pa vidi i sa svojim prijateljima da neko nije imao slican problem. Pokusaj to sa graf, ne moj kupovat jer ces bezveze bacit pare, ja sam tako mislio da je do rama pa sam dao djabe 50 KM (~~ 25 eura) a nije bilo do rama. Pozz i posalji poruku ovim glavnima( administrator, modernator...idr) pa da oni mozda ne znaju. To ti je najjbolje..

Mk4









1388
poruka na forumu
153 250



post # 5 | 18.07.2011 , 3:59 PM

ja bih rekla da je do maticne ploce...ja sam pre par nedelja imala slicnih problema..i zamenila maicnu plocu....sad je sve ok....ali probaj da je ocistis,mozda nije skroz crkla.... smile











1005
poruka na forumu
49 230



post # 6 | 18.07.2011 , 4:09 PM

Hmmm.....ja bi cekao da se Anubic ili Unique daju neki savet.Oni,po mom misljenju,najvise znaju o kompjuterima.I poslusaj savete sto ti je dao Ilir mozda je i do toga.Zelim ti da resis problem i kada ga resis postavi ovde sta si sve uradio da bi ga resio pa mozda pomogne i buducim "forumasima".Puno pozdrava od mene i javi se...cekamo tvoj odgovor...

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









2
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 18.07.2011 , 5:11 PM

Hvala Vam svima...rijesio sam problem...Daklen problem je bila maticna i graficka....tacnije slotovi su bili puni prasine...a isto tako i graficka uz malo ciscenja sve se da popraviti...Jos jednom hvala na korisnim savjetima... biggrin








9
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 18.07.2011 , 6:26 PM

Ploca ti je riknula sigurno, brat mi radi u ps seviseu, pitao sam ga. Ako menjas stavi termalnu pastu na procesor i graficku obavezno, pozZz biggrin








646
poruka na forumu
55 724



post # 9 | 18.07.2011 , 6:47 PM

Bitno je da si resijo problem i da netrebas davati novce smile











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 10 | 19.07.2011 , 7:43 PM

Lock

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Pomoc!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: