Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Nece net -.- (STO JE RAZLOG STO ME NEMA)
Nece net -.-




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 1 | 22.09.2011 , 9:18 PM

Ovako....sledeci je problem... Imam ADSL (4 MB), mogu da ulazim na MSN i skype..igram normalno cs online, ali nece da mi udje ni na 1 sajt preko bilo kod pretrazivaca..ni gugl hrom, ni mozila ni maxtrom (tako nekako)....Ne verujem da je u pitanju neki virus, jer ga ni nod32 ni avast ne prepoznaju..ako neko zna o cemu se radi ili je imao isti problem da mi objasni..i eto mene na bojnom polju biggrin

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 2 | 22.09.2011 , 10:16 PM

Evo ovako:

Moje licno misljenje je da si ti ipak ulovio neku zivuljku bez obzira sto tvoji antivirusi nisu uspjeli da je pronadu.Pokusaj skenirati kompjuter sa jos nekim antivirus programom na pr.Malwarebytes' Anti-Malware


--Proveri da li firewall pravi probleme,(mozda si imao neki Firewall,pa si ga deinstalirao,ali su ostali repovi koji blokiraju UDP port 53 )

--Ako imaš "ZoneAlarm" 6.5 on ponekad zna da ti blokira sav net-promet. Probaj da ga iskjučiš ,a kasnije ga uključi.

--Probaj da skines Win Sock, to je program koji ti TCP podesavanja vraca na podrazumevane vrednosti. Evo link http://www.snapfiles.com/get/winsockxpfix.html

Toliko od mene i javi jesi li resio problem



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 23.09.2011 , 0:12 AM

Firewall. Pozabavi se time.







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 4 | 29.09.2011 , 1:38 AM

Quote (tomo47)
tomo47

Ne pomaze mi nista :/
Quote (Unique)
Unique

Sad cu reinstal system, nmg vise da se smaram i da trazim nesto u sta se ne razumem.. biggrin Sibaj lok ovde ako 'oces smile

Added (29 Sep 2011, 1:38 Am)
---------------------------------------------
Reinstal sam system i radi net sada....mozes lok ovde wink


Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Nece net -.- (STO JE RAZLOG STO ME NEMA)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: