Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Windows updates (updates...)
Windows updates






363
poruka na forumu
29 337



post # 1 | 16.02.2012 , 0:27 AM

Problem je sledeci... Antivirus mi normalno izbaci da trebam trebam da skinem i instaliram update.. Naravno to i sam znam da je potrebno, tako da zelim da updatujem, ali mi se pojavi problem...



A kad odem na ovaj sajt na koji me salje, nista mi nije jasno sta treba da uradim... A ako idem cancel onda je to kraj i updajovi nisu instalirani...



Ako neko zna o cemu je rec bilo bi mi dobrodoslo... Hvala.


Fajlovi: 5538068.jpg (259.0 Kb) · 0092645.jpg (247.1 Kb)

Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...








. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 2 | 16.02.2012 , 0:35 AM

Probaj da iskljucis Firewall. javi sta uradis.

Takodje ces da probas i sa ovim. Odes na ovaj link Odaberi verziju Windows-a, x86 (32bit-a), x64. Download, instaliraj, resetuj kompjuter. Ponovo na Update. . .


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Cetvrtak, 16.02.2012, 0:48 AM

. . .









363
poruka na forumu
29 337



post # 3 | 18.02.2012 , 11:14 AM

Ne vredi.. sve sam probao.. I iskljucivo firewall i skidao ono sa njihovog sajta i ne vredi... nece da se updejtuju..


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...










256
poruka na forumu
3 109



post # 4 | 18.02.2012 , 1:47 PM

Ovako brate: deinstaliraj NOD32 Antivirus 4 ili Smart Security 4 i instaliraj NOD32 Antivirus 5 ili Smart Security 5 pa neces imati problema. NOD32 verzija 4 nije gradjena za Windows 7. Ili ako neces to da uradis skini sa torrenta hakovanu verziju NOD32 verzija 4 za Windows 7 pa neces imati problema.
[move]POSLUSAJ ME I SKINI NOD32 VERZIJA 5[/move]

Added (18 Feb 2012, 12:47 PM)
---------------------------------------------
Ili rusi sistem


We Are Changing Future Forever!







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 5 | 18.02.2012 , 2:45 PM

Nisam zapazio da imas NOD-a. Prvo ga deinstaliraj, pa probaj update bez ikakvog anti virusa.
Odi u Control Panel i dobro pogledaj Regional and Language options. Strogo podesi da bude Srbija. A za vremensku zonu normalno da bude: Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague. Znaci (GMT +01:00).


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Subota, 18.02.2012, 2:47 PM

. . .









77
poruka na forumu
6 32



post # 6 | 18.02.2012 , 2:47 PM

Piše ti Windows Update Error 800B0100, i treba samo da pratiš uputstvo dato na MS stranici, za tu grešku.

Code
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Windows-Update-error-800B0100


Moguće je da se posle toga pojavi još neka.

Prvo uradi ovo, a ako se pojavi još neka. Napiši ovde ako je bude.



Proveri i Boot deo u msconfig-u

Start-Run, ukucaj "msconfig" (bez navodnika) i pogledaj Boot jezičak da li ima nešto ili je prazno.

Ovako treba da izgleda:





EDIT: Nego, sada sam video. Kakve veze AV ima sa Windows Update-om?

Taj deo mi baš nije jasan!


Poruku je menjao/la diablo06 - Subota, 18.02.2012, 5:00 PM






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 7 | 19.02.2012 , 6:06 AM

Quote (diablo06)
Kakve veze AV ima sa Windows Update-om?

I te kakve veze ima.

. . .









77
poruka na forumu
6 32



post # 8 | 19.02.2012 , 8:06 AM

Quote
I te kakve veze ima.


Znam i ja da ima veze. Ali tražim da detaljnije objasni o čemu se radi.

U mom postu je dato rešenje, prema grešci koja mu se javlja i ništa više.

P.S.
Vidim da si ga i ti uputio na isto.


Poruku je menjao/la diablo06 - Nedelja, 19.02.2012, 8:46 AM








363
poruka na forumu
29 337



post # 9 | 19.02.2012 , 12:17 PM

Skinuo sam ESET NOD32 5.. Sve instalirao i sve je ok sa njim, ali i dalje nece da se updejtuje... Treba i da spomenem da i pre nego sto sam instalirao antivirus da sam imao taj problem... Isti je problem bio... Ista greska, ali stvarno ne vredi.. Ja mislim da je ipak to zbog piratskog Windowsa.... Nisam ga ja instalirao normalno u servisu su mi to instalirali kad mi je crko hard... I ja mislim da je to zbog toga... Nema sta nisam pokusao.. :(


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...








. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 10 | 19.02.2012 , 1:37 PM

voja19, ako ti sada ovo ne pomogne, nov Windows moras da instaliras.

1)Klikni na Start --> Run --> CMD i OK

Ukucaj:

ipconfig /flushdns i lupi "Enter". Probaj da otvoris sada.

2)Ako i dalje imas, problem, idi na Start --> Run --> ukucaj services.msc
i klik na OK --> Desni-klik na "DNS Client" i selektuj "Stop".

3) Instaliraj MicrosoftFixit50267, resetuj kompjuter.

4) Odi na services.msc, "DNS Client" sa leve strane prozora klikni na ''restart'' (Ako ne dobijes restart opciju, prvo ces da kliknes ''start'', na ono mesto gde kliknes desnim klikom )



---------------------------------------------------------------
diablo06 onda znas da av moze sam da pokrene Firewall. Da ti blokira vezu izmedju dva povezana racuanra, internet konekciju. . .


Fajlovi: 6829553.jpg (63.0 Kb)

Poruku je menjao/la -Dzeri- - Nedelja, 19.02.2012, 1:38 PM

. . .









77
poruka na forumu
6 32



post # 11 | 19.02.2012 , 2:08 PM

Quote
diablo06 onda znas da av moze sam da pokrene Firewall. Da ti blokira vezu izmedju dva povezana racuanra, internet konekciju. . .










256
poruka na forumu
3 109



post # 12 | 23.03.2012 , 8:59 PM

OK pazi ovo, mozda ti sistem nije dignut kako treba.

We Are Changing Future Forever!









765
poruka na forumu
88 1029



post # 13 | 23.03.2012 , 10:44 PM

Quote (voja19)
Skinuo sam ESET NOD32 5.. Sve instalirao i sve je ok sa njim, ali i dalje nece da se updejtuje... Treba i da spomenem da i pre nego sto sam instalirao antivirus da sam imao taj problem... Isti je problem bio... Ista greska, ali stvarno ne vredi.. Ja mislim da je ipak to zbog piratskog Windowsa.... Nisam ga ja instalirao normalno u servisu su mi to instalirali kad mi je crko hard... I ja mislim da je to zbog toga... Nema sta nisam pokusao..

pa jesi nabavio kod (username and password) bez njega ti se nece update-ovati :DD

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







BiH
3
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 03.01.2014 , 0:16 AM

Pozdrav moze li mi neko pomoci oko mog laptopa,stvar je u tome da mi skoro sve jedna ikona ima sliku plajera iki bloka za pisanje,tj kad se otvori izbornik start i svi programi ikone su ili player,ili blok za pisanje ali vecina je BS.Player PRO i kad kliknem na neki program otvara mi se u tom obliku,nema virusa,nekako sam ga skenirao i nije detektovan niti jedan virus,ne mogo koristiti crom,ni firefix jer mi otvara u obliku BS.Playera.Dok pregledavanj slika,muzike i gledanje filmova sa cd radi super.Ne koci ne blokira nego samo je taj problem,ako neko zna kako to rijesit bio bi zahvalan da to podjeli sa mnom.






I like playing with BooBs :P
83
poruka na forumu
7 76



post # 15 | 05.01.2014 , 2:39 AM

Quote zmbzy ()
Pozdrav moze li mi neko pomoci oko mog laptopa,stvar je u tome da mi skoro sve jedna ikona ima sliku plajera iki bloka za pisanje,tj kad se otvori izbornik start i svi programi ikone su ili player,ili blok za pisanje ali vecina je BS.Player PRO i kad kliknem na neki program otvara mi se u tom obliku,nema virusa,nekako sam ga skenirao i nije detektovan niti jedan virus,ne mogo koristiti crom,ni firefix jer mi otvara u obliku BS.Playera.Dok pregledavanj slika,muzike i gledanje filmova sa cd radi super.Ne koci ne blokira nego samo je taj problem,ako neko zna kako to rijesit bio bi zahvalan da to podjeli sa mnom.

ili ga baci sa balkona ili srusi sistem... da ispravljas te zaj ne vredi i ako imas virus u kompu onda ti antivirus vise ne radi tako da ne moze ni da ga detektuje...

sretno






BiH
3
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 09.01.2014 , 12:39 PM

Doslo mi je da ga bacim s balkona :D .Trenutno sam rijesio problem s tim da sam otvorio novi korisnicki racun i sve radi ok,pa me sad zanima da li mogu nekako da uklonim stari koji je i adm. racun.Sve mogu raditi na novom racunu samo moram pokrenuti kao adm.Zanima me da li mogu nekako da se rijesim tog racuna.Nemam nikakvog virusa na laptopu


Poruku je menjao/la zmbzy - Cetvrtak, 09.01.2014, 12:40 PM


Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Windows updates (updates...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: