Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » PaidVerts (Ukoliko zelite da zaradite,procitajte ovu temu :))
PaidVerts




State
3
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 13.01.2015 , 10:49 PM

Paidverts :)
To je PTC sajt,mnogo se razlikuje od ostalih PTC sajtova,ali idalje radi na principu da klikcete na reklame.Sta je poenta?Na njemu mozete zaraditi dobru dnevnu cifru za oko 30 minuta posla svaki dan.Fora je sledeca:
Sajt ima dve valute:

1.BAP POENI
2.DOLARI

BAP POENI
To su poeni koji vam omogucavaju da zaradjujete.Vrednost jednog BAP poena je 0.0005$.Hiljadu BAP poena je 0.50$,dve hiljade BAP poena vam je 1$ itd..Sto vise budete BAP poena imali,dobijacete skuplje reklame.Te reklame ce vam sajt nasumicno davati od iznosa vasih BAP.Ako vi dobijete 2$ reklamu,vama ce biti skinuti 4000 BAP poena.Ali 2$ necete moci odma u pocetku dobijati,u pocetku ce te imati sitne reklame od 0.0005,0.02 itd...jer niste jos uvek u nijednoj BAP grupi.U 1. grupu ulazite kad sakupite 1600 BAP poena a to ce te lako postici na pocetku.Svaki dan,od dana kada se registrujete,dobijacete osam reklama po 25 BAP poena sto je ukupno 200!Na njih je obavezno klikati svaki dan.U pocetku ce te verovatno stojati u mestu sa BAP poenima jer ih imate malo a stalno vam se skidaju da bi ste dobili reklame koje vas placaju.Ali ne brinite,i za to ima leka.Polako ce te,za nekih 15-20 dana nakupiti 1$,zatim taj 1$ kupujete kampanju gde mozete reklamirati svoj neki sajt,referal link(ukoliko radite jos negde) itd,i potom ce te vi platiti to 1$ i dobicete 3100 BAP poena.Posto smo vec rekli da je 1BAP=0.0005$ dobijamo racunicu da je 3100 BAP koje ste dobili 1.55$.
Znaci vi dajete 1$,reklamirate se,i u BAP poenima dobijate 1.55$.Vi ce te tih 1.55$ dobiti u vise reklama,ne odjednom niste u nijednoj BAP grupi ili ste jako mala grupa ali ce te ih u roku od nekoliko dana dobiti :)
I onda tako sve vrtite u krug,opet kupujete kampanju i tako "pumpate" BAP poene,cime povecavate svoju BAP grupu i zaradu.Tu postoji i jedan,mali i jeftini upgrade od 0.05$,morate najmanje 2500 BAP imati,i tom kupovinom dobijate reklame koje su drugi korisnici odbacili ili nisu stigli da ih kliknu na vreme.Tu se mogu naci razne vrednosti,ali koliko sam ja video,najbolje dobijate uvece,tako da preporucujem,ako to kupujete,kupite uvece i reklame ce odmah poceti stizati i tako ce vam stizati do 1$.
Vi mozete kupiti taj upgrade ali on ce vam skinuti oko 2000 BAP poena sto vam znaci daje 1$ ali smanjuje BAP.Po meni je najbolja strategija,kupovati kampanje,skupiti 1$ pa zatim opet kupiti kampanju itd...

Ovo jeste malo sporiji put ali je efikasan i besplatan(mislim bez ulaganja vaseg novca)
Naravno uvek postoje i nacini da uplatite sa vaseg platnog procesora nekih 5$ i time ubrzate odmah proces,sto ja toplo preporucujem,posle ulaganja ubrzo vracate novac i odma ih isplatitite(to sto ste ulozili) a ovo ostalo ostavite da vrtite na sajtu i zaradjujete vise
:)

Ukoliko zelite,mozete se registrovati preko mog linka i time cu vam ja biti sponzor: https://www.paidverts.com/ref/Paja93

Ukoliko ne zelite da vam ja budem sponzor mozete se registrovati preko ovog linka: www.paidverts.com

-Ja nemam nameru da se obogatim od referala,nego bi da prosirim jer je ovo stvarno dobra prilika za zaradu.Vi odlucite da li bi da se registrujete na mene :)
Kako god da se registrujete,jednom ce te postati neciji referal jer ce vas sajt sam dodeliti nekome,a po meni bolje se registrovati na nekog "naseg" nego za tamo nekog amera :D

Nadam se da sam vam pomogao!Srecno u zaradit... :)
Mozete mi se javiti na email,za neka dodatna pitanja,rado cu vam pomoci:ffeniks12@gmail.com


Poruku je menjao/la Feniks125 - Utorak, 13.01.2015, 10:55 PM

Otvorite svoju besplatnu prodavnicu na poznatom servisu TripleClicks :)
http://tinyurl.com/lf9br3g








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 13.01.2015 , 10:54 PM

Smarate sa ovim?

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐




Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » PaidVerts (Ukoliko zelite da zaradite,procitajte ovu temu :))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: