Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Internet sporo radi
Internet sporo radi






46
poruka na forumu
6 30



post # 1 | 16.06.2012 , 3:08 PM

(ADSL) Vec oko nedjelju dana mi net sporo preuzima, pre mi je skidao oko 150kb/s sad nmg ni obican program od 10MB da skinem (pocne skida nesto malo i na kraju se i ne skine). Mozete li mi pomoci? <_<






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 16.06.2012 , 3:12 PM

Dirt61, proveri brzinu na http://www.speedtest.net/ i ako nije ona koja treba da bude, zovi ove iz adsl i zali se... i da li imaš ključ na modemu, možda ti neko krade net?

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 16.06.2012 , 7:02 PM

Dirt61, ne zavisi sve od interneta uvek vec od izvora odakle uzimas fajl. Skoro svaki hosting danas ima blokadu za obicne korisnike, tako da ti limitiraju brzinu i tu ti nista ne moze pomoci. Jedino sa privatnih i cistih ftp linkova mozes skidati max. ili recimo sa dobrog torrenta.

Pozdrav!









73
poruka na forumu
6 140



post # 4 | 16.06.2012 , 8:46 PM

Uđi u Start pa ako ti je W7 kucaj cmd i enter u cmd ukucaj net view i vidi ko ti je prikljucen za net evo slike
[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

People think I'm shy because I don't talk or participate too much in conversations...
The true is I don't really give a fuck what they're talking about :D








LUD?
167
poruka na forumu
17 130



post # 5 | 04.07.2012 , 4:30 AM

Dirt61, ako imas vise racunara prikacenih na jedan modem onda delis brzinu internet sa drugim racunarom...ili ako je wifi pucaj u komsiju :D [nadam se da ne zivis u blizini komenskove] xD





Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Internet sporo radi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: