Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Piraterija..????!
Piraterija..????!






792
poruka na forumu
183 1143



post # 1 | 06.08.2012 , 11:24 PM

Nadam se da svi znate sta je pitraterija ,e sada me zanima sta uopsteno mislite o tome?

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










363
poruka na forumu
65 485



post # 2 | 06.08.2012 , 11:27 PM

Pogodio si sajt gde ovo da otvoris... lol Nemam nista protiv. :)








18
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 06.08.2012 , 11:28 PM

Ako znas koristit da ti ne otkine pola ruke slobodno koristi a ako ne ....











792
poruka na forumu
183 1143



post # 4 | 06.08.2012 , 11:35 PM

m0n5trum, u pitanju je internet:D hahaa... :) vidite valjda gde sam otvorio temu :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










253
poruka na forumu
25 197



post # 5 | 07.08.2012 , 0:18 AM

Mislim da je to opasno. Ali dobro danas se svašta radi da se zarade pare :)

My Life my Rules !









8
poruka na forumu
2 67



post # 6 | 07.08.2012 , 0:44 AM

Podrzavam,i bavim se pomalo :P

madafaka joo









162
poruka na forumu
6 52



post # 7 | 07.08.2012 , 1:01 AM

Немам ништа против.Оригинал игру у животу нисам купио. ;)








73
poruka na forumu
12 75



post # 8 | 07.08.2012 , 1:47 AM

bio pirat, ostao pirat, uvijek pirat :D lol











792
poruka na forumu
183 1143



post # 9 | 07.08.2012 , 12:47 PM

Quote (SamZR)
bio pirat, ostao pirat, uvijek pirat

hahah...isto...po 5 igrica,filmova na dan skidam... :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










765
poruka na forumu
88 1029



post # 10 | 07.08.2012 , 2:52 PM

Pa sta nam drugo preostaje nego da skidamo free...hocu mozda i igrice placati ili programe :) xD

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









239
poruka na forumu
37 796



post # 11 | 07.08.2012 , 5:29 PM

Quote (gojko198)
Немам ништа против.Оригинал игру у животу нисам купио.

lol ni ja :D

My Facebook









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 12 | 11.08.2012 , 5:32 AM

Piraterija je jako dobra stvar, jos fali da trosimo novca na igre, filmove, programe itd.
Da ne bi bila ona, ne bi svako mogao dozvoliti da igra ili gleda sve i svasta xD








188
poruka na forumu
15 170



post # 13 | 11.08.2012 , 5:44 AM

Jao ja sam se pre neki dan iskidao od smeha. Doso mi brat iz Nemacke i pricamo mi nesto o njegovom faksu i kako je kod njih skolovanje besplatno i moze da ide ko hoce i vidi on program utorrent i kaze kao si lud mogu da te uhapse a ja mu kazem "Dzabe vama besplatno skolovanje kad mi imamo besplatne igrice" :D Znaci tuga. :) Znaci jedino sto ova Srbija ima je pirateriju koju volim. Mada bi vise voleo da placam igrice ali da ne placam fakultet, lekove i razne glupe poreze.








58
poruka na forumu
3 56



post # 14 | 17.08.2012 , 11:44 AM

Piraterija zakon za nas korisnike..a za autore..TUGA :D






CheateR
672
poruka na forumu
20 424



post # 15 | 17.08.2012 , 12:04 PM

Dares994, slažem se :D

NEMA PARE!









978
poruka na forumu
107 1318



post # 16 | 17.08.2012 , 12:07 PM

I sam imam piratskih programa, sve to stoji.
Problem je sto se licno ne slazem s tim, pazite ovako, da vi napravite igru, program, ulozite silu truda i para, kako bi se vi osjecali da znate da drugi to skidaju besplatno.
Biste li vi bili seeder na svojoj vlastitoj igri? Razmislite o tome?
Belmo Jesi li se ti zapitao treba li tebi uopste PS, AE i slicni programi.
Sa piratima imamo pojavu da svi imaju brdo programa na kompu, a koliko od njih realno koristite?
Ljudi instaliraju PhotoShop da bi eto mogli da smanje rezoluciju slike i da ubave neke gluposti na nju, koje jadno izgledaju. isreno.
Imate recimo Gimp, besplatan a moze sve.
Imate i PhotoScape, besplatan a za vecinu i vise nego dovoljan.
To su samo neki primjeri, ali toga ima jos.
Znan momke iz Srbije koji su ogroman trud ulozili u jednu igru (sjajna igra), radili su za BigFish cini mi se, i ono klasika uvjek igra ide par dana prije zvanicne prodaje kod njih, i ja kad sam vidjeo da igra nije ni dobila mogucnost da bude prodana, vec se pojavila na warez sajtovima, takve stvari stvarno nisu fer.
Zasto makar ne se ne saceka mjesec dana pa pusti pirat javno, msm stvarno nije fer.
Pazite, tu samo zaradjuju oni koji su napravili taj pirat i postavili na neki od sajtova koji isplacuje po downloadu, a posle kad dodje na torent onda vise niko ne zaradjuje.

Eto, ako ima pravopisnih gresaka (a ima ih) preskocite ih :)

E sad razmislite o negativnoj strani svega, cesto procitam, cujem i vidim, kako neko pljuje po novoj igri, po nekom nastavku starog hita, a znam da je nije platio, znam da nije dao ni jedan jedini cent da pomogne da sledeci dio bude bolji jer je i stari dio skinuo, nije ga kupio. I zasto se onda neko treba cudit ako je drugi dio bio losiji od prvog, zasto je bio, pa da se jedna velika igra poprut BFF-a, COD-a, Gta ili slicnih velikih igara napravi, treba brdo love, a odakle lova kad torenti cvjetaju?
I kad odete na ulicu i kupite cd sa igrom za 200 dinara, 5km ili sta ja znam, opet se kupili pirata, niste uzeli orginal. Cesto ljudi i neznaju da zapravo igraju pirate, al nije to ni vazno.
Drugo, samim time siromasite i drzavu, znate li koliko drzava gubi zbog ne naplacivana poreza na te stvari, ogormne nove.
A sutra ce vecina vas klinaca da pljuje po toj istoj drzavi sto vam nije objezbedila posao, e nece da moze :)
Jing-Jang... znaci svako svoje Jing mora imat negdje Jang :)


Poruku je menjao/la IgorPhotography - Petak, 17.08.2012, 12:12 PM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










44
poruka na forumu
2 4



post # 17 | 17.08.2012 , 12:22 PM

IgorPhotography, da ti momci iz Srbije su napravili igru za BigFishGames i ona je bila BestSeller #1,a ovo sam procitao u Screenfunu..












978
poruka na forumu
107 1318



post # 18 | 17.08.2012 , 12:28 PM

Quote (Yooper)
IgorPhotography, da ti momci iz Srbije su napravili igru za BigFishGames i ona je bila BestSeller #1,a ovo sam procitao u Screenfunu..


Da igra je napravila pometnju, ali nije ni cudo, odlicna je :)
Problem je sto je bila na warezima 2 dana prije prodaje.
Jos dok su je cekali prodaju, rekli su ime i da imaju gamplay, kucao sam u google da ga pogledam i odmah vidjeo ispod da ima download, strasno. Njihov odg na to je bio, da je to realnost :) Zalosno, al stvarno

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










58
poruka na forumu
3 56



post # 19 | 17.08.2012 , 1:33 PM

IgorPhotography, torrent je pravo znanjenje slobode interneta..niko ne zaradjuje,ali autorska strana ostaje uskracena








896
poruka na forumu
89 981



post # 20 | 03.04.2013 , 9:51 PM

Nemamo mi te standarde da kupujemo nove softvere,igrice i kupjemo filmove fuck Plate dole cene gore,tako je u Srbiji.

Neka povecaju zaposljenost i plate,neka otvore u svakom gradu po dve tri videoteke yes

Mislim da je previse da se o tome razgovara,nismo razvijena drzava tako da.........sve je jasno!! :D


Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Piraterija..????!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: