Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Pitanje Za Web Majstore (Ovako)
Pitanje Za Web Majstore






191
poruka na forumu
31 370



post # 1 | 18.03.2013 , 8:08 PM

Treba mi pomoc video sam ovo http://u.to/N4sUAw i
zeleo bi da i ja tako napravim magazin ovakav , normalno da ja dodajem sadrzaje časopisa,i kako da ga napravim uopšte ili ako može neko da napravi za mene ako nije teško
Hvala unapred









Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 2 | 18.03.2013 , 8:52 PM

ako koristis ucoz bice tesko.
to je citav flash magazin.
testo je to napraviti,koristi php








765
poruka na forumu
88 1029



post # 3 | 18.03.2013 , 10:33 PM

Quote (LeonHaker)
ako koristis ucoz bice tesko.to je citav flash magazin.
testo je to napraviti,koristi php
De molim te objasni mi u kakvoj su vezi Flash i PHP ?

Ovo ti je flash aplikacija i skoro niko ne preporucuje izradu takvih stranica...

Nesto slicno se moze odraditi preko Javascripta ali ne vjerujem da ce ti to neko za dzabe uraditi :)


Poruku je menjao/la Belmo- - Ponedeljak, 18.03.2013, 10:36 PM

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









32
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 19.03.2013 , 2:37 AM

Mani se toga. Ako već planiraš neki magazin, napravi u PDF ili DOC formatu i zdravo. ;)








501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 5 | 19.03.2013 , 4:36 AM

DaYwAlKeR, ovo trazis: http://www.flashpageflip.com/









191
poruka na forumu
31 370



post # 6 | 19.03.2013 , 12:19 PM

Pa jel moze da se uradi ovo sto zelim preko rogievog linka
sa droidom sam a potrosio sam 4G internet pa sad spor kao mrtvak :-O ?











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 7 | 19.03.2013 , 2:59 PM

Quote (DaYwAlKeR)
Pa jel moze da se uradi ovo sto zelim preko rogievog linka


pa moze ako platis kao sto vidis nije free, tesko da ces naci to free ( ako uopste i moze ) posto to nije jednostavna stvar, a i da nadjes treba to i namestiti na sajt sto ce opet tesko ko da odradi free...


Poruku je menjao/la Davor - Utorak, 19.03.2013, 10:17 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









765
poruka na forumu
88 1029



post # 8 | 19.03.2013 , 9:35 PM

Po meni stranicu raditi u flashu je cista glupost :)

http://web-saveti.com/12-razloga-zasto-ne-treba-imati-flash-web-sajt/

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









191
poruka na forumu
31 370



post # 9 | 20.03.2013 , 3:11 AM

Lol bio sam na mnogo stranih foruma koji se bave web-om
i jos nigdje nisam procitao da je glupost imati flash website
To govorite mozda jer niste strucni za takaw vid izrade xD
Ja ne mislim da su flash sajtovi losi, al ipak preferiram ne flash sajtove,iako ima lepsih flash od obicnih.Sve u svemu meni ne treba ceo flash sajt vec samo magazin da bude kao pravi :-D a flash je najbolji nacin za to,toliko :-D











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 10 | 20.03.2013 , 3:18 AM

Quote (DaYwAlKeR)
i jos nigdje nisam procitao da je glupost imati flash website
To govorite mozda jer niste strucni za takaw vid izrade xD


u stvari to govori o kvalitetu tih foruma koje ti posecujes ( ako si ih uopste i pitao za flash site )...

ako sumnjas idi na neki forum ne bitno strani ili domaci ( ali neki ozbiljan webmaster forum gde su prosecni korisnici iznad 20+ god a ne klinci "strucnjaci" za sve i svasta ) i postavi jednostavno pitanje da li je dobro raditi celi sajt u flashu ili ne, zatim nam daj link ovde da vidimo odgovore :)

Preporucujem: Digitalpoint, WJunction, WarriorForum ( kao gigante na tom podrucju al mogu i drugi ) a od domacih webmajstori forum.

mnogi od vas se vode po principu e lepo izgleda to mora da je dobro sto u stvari nema veze sa vezom ( al dzaba je objasnjavati ) dovoljno je reci google zna ( pametnom dosta ) :)

al u temi si konkretno pitao kako odraditi taj deo oko magazina u flashu ne ceo sajt i dobio si odgovor ( vidim sada da ima i free verzija na dnu pise ) pa sad kako ces dalje da nastavis je na tebi :)


Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 20.03.2013, 4:39 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 11 | 20.03.2013 , 10:47 AM

Postoji i free ferzija, a tu je i tutorijal -> http://www.flashpageflip.com/FreeFPF.asp









191
poruka na forumu
31 370



post # 12 | 20.03.2013 , 11:25 AM

Da,upravo tako pitao sam za taj deo a ne ceo sajt , i sam sam rekao da volim ne flash sajtove vise .Hvala Na Pomoci,Rogi znam da ima free verz :)
P.S NADAM SE DA CETE CITATI MOJ MAGAZIN :-P .


Poruku je menjao/la DaYwAlKeR - Sreda, 20.03.2013, 11:32 AM











794
poruka na forumu
26 570



post # 13 | 20.03.2013 , 12:43 PM

DaYwAlKeR, ako ti nije tesko spodeli snama da vidimo taj magazin  kad ga budes zavrsio.











765
poruka na forumu
88 1029



post # 14 | 20.03.2013 , 9:59 PM

Quote (DaYwAlKeR)
Lol bio sam na mnogo stranih foruma koji se bave web-omi jos nigdje nisam procitao da je glupost imati flash website
Meni se cini da ti sajtovi i forumi nisu strucni za web ako su ti rekli da je dobro imati Flash stranicu. :)
Quote (DaYwAlKeR)
To govorite mozda jer niste strucni za takaw vid izrade xD
Znam nesto malo o flashu i iskreno ne zanimaju me Flash stranice te nikada ne bi radio sajt u flashu :)
Quote (DaYwAlKeR)
Ja ne mislim da su flash sajtovi losi, al ipak preferiram ne flash sajtove,iako ima lepsih flash od obicnih.Sve u svemu meni ne treba ceo flash sajt vec samo magazin da bude kao pravi :-D a flash je najbolji nacin za to,toliko :-D
Kao sto ti je Davor rekao idi na neki forum specijalizovan na Web Development (po meni Webmajstoiri na prostoru balkana), pa ako tamo nadjes nekog solidnog developera da posjeduje ili je radio flash sajt onda je Flash dobar :)

Jos jedan primjer.
Zasto vodeci websajt za prodaju Premim website template-a,plugina za wp,wp temi,joomla temi,drupal temi,magento temi itd. themeforest.net nema nikakve veze sa flashom ? Zato sto ne valja eto :)

Radi sta hoces al' moj savjet je da izbjegajes flash.

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









794
poruka na forumu
26 570



post # 15 | 20.03.2013 , 11:57 PM

Belmo-, Ja mislim da on ne radi flas web site nego casopis u flas jer sve vise casopisi osim ono stampaano izdanje imaju i flas. :)











2670
poruka na forumu
288 3086



post # 16 | 17.08.2013 , 4:24 PM

Quote (DaYwAlKeR)
Treba mi pomoc video sam ovo http://u.to/N4sUAw i
zeleo bi da i ja tako napravim magazin ovakav , normalno da ja dodajem sadrzaje časopisa,i kako da ga napravim uopšte ili ako može neko da napravi za mene ako nije teško
Hvala unapred

Takodje i preko njih
Code
http://issuu.com/
takodje mozes da napravis flesh magazin besplatno, cak dobijas i kod magazaina, koji posle mozes da zalepis na svoj sajt, blog ili gde god i onda sa tvog sajta direktno posetioci mogu da citaju magazin.





Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Pitanje Za Web Majstore (Ovako)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: