Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Zarada na internetu (Kako?)
Zarada na internetu




Madridista
16
poruka na forumu
1 0



post # 21 | 24.09.2013 , 10:12 PM

Ed05, ne razumem se bas mnogo u dizajn i te stvari ali ako ti nemas sajt da lici na nesto i odradjen broj sadrzaja ti nemas sanse da uspes...to je moje misljenje jer prvo krecem od sebe...nikad nebi otiso na sajt gde ima 1000 reklama...1000 prozora...malo sadrzaja i to malo sto ima ne radi,prevod kasni itd itd... :) video sam  sajt sad i sada nije lose...malo se razlikuje od ostalih sajtova..barem ja prvi put vidim neki drugaciji izgled...samo nastavi dobro ti ide po meni... :)


Poruku je menjao/la Black_Hawk - Utorak, 24.09.2013, 10:22 PM






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 22 | 25.09.2013 , 1:46 AM

Sve u svemu pop up prozori koji se otvaraju na prvih nekoliko klikova na nekom sajtu su jaaako dosadni. Odlucio sam, necu ubacivati takve reklame. Probacu nesto drugo, nesto cime najaci sajtovi zaradjuju (mislim na reklame) 
No za to je potrebna velika poseta koju cu nadam se uz svoj novi lepi dizajn dostici. Mada imam jos puno da radim na tom dizajnu jer sam ga tek pre 2 dana uploadovao.

ED0 5










621
poruka na forumu
382 3516



post # 23 | 25.09.2013 , 5:39 PM

Quote (Ed05)
Sada sam uniqe sto se tice dizajna

Nisi jer si takodje taj dizajn kopirao :)

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









765
poruka na forumu
88 1029



post # 24 | 25.09.2013 , 6:43 PM

Pa zrada na internetu je sirok pojam :)

Da bi imao dobru zaradu moras imati i dosta posjeta,a da bi imao dosta posjeta moras imati dobro uradjen SEO ili da se reklamiras preko FB-a ili AdWords-a :)

Najjaci PPC sistem je AdSense tu nema govora,imam sajt od nekih 130-150 posjeta dnevno i zaradjujem oko 1-1.10€ po danu :)

Sa warez sajtovima je malo teze,jer moras koristiti druge mreze jer adsense ima stroge uvjete(sada nisu rigorozni kao sto su bili moze se svaka budala prijaviti samo ne smijes krsiti onsovna pravila),a druge mreze placaju znatno manje tako da ti je potrebno jos vise posjeta :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 25 | 25.09.2013 , 10:33 PM

Quote (Infinity)
Nisi jer si takodje taj dizajn kopirao

Nisam ga kopirao vec skinuo u kodovima koje je trebalo sastaviti kako treba da bi sajt izgledao kako sad izgleda a sto nije lako ni malo pogotovo jer moj sajt sadrzi puno java skripti. Prosli sajt sam sam nacrtao i gubio vreme.

Ne nameravam da crtam opet sajt jer to zahteva puno vremena a posto ovo radim free necu da se mucim :p

Black_Hawk,  hvala, dobar je . Prezadovoljan sam jer sam uniqe a to je fora :)

Added (25.09.2013, 10:33 PM)
---------------------------------------------
Quote (Belmo-)
Najjaci PPC sistem je AdSense tu nema govora,imam sajt od nekih 130-150 posjeta dnevno i zaradjujem oko 1-1.10€ po danu
Ja sam aktivirao bio adsense i stavio reklamu na svoj sajt ali nakon par dana su mi blokirali nalog i ne mogu da ga koristim vise na svom sajtu. Jest da tad nisam imao posetu nikakvu. Losi su mnoogo.Da vidimo sta ima Davor da kaze na tvoju zaradu od cak 1.10  evra dnevno od samo 100tinak posetilaca.


Poruku je menjao/la Ed05 - Sreda, 25.09.2013, 10:49 PM

ED0 5










765
poruka na forumu
88 1029



post # 26 | 26.09.2013 , 10:02 PM

Ed05, ko' ti je kriv sto nisi procitao pravila :)

AdSense los,nemas ti pojma ! :)

A Davor i ja se stalno cujemo i suradjujemo,a i ja nemam razloga da se lazem niti da se pravdam nekome,odgovor na pitanje si dobio :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 27 | 26.09.2013 , 11:39 PM

Ponekad i 100 poseta moze da ti donese vise od 1000 ako su tih 100 posetilaca ciljna grupa tvojih reklama, Vise je tu mnogo faktora nego samo poseta, manja ili veca... i drago mi je Ed05 sto ti je sad dizajn unique* :) sve mi je bolje nego da vidim kopiju EC-a po ne znam koji put.







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 28 | 27.09.2013 , 0:28 AM

Quote (Belmo-)
AdSense los,nemas ti pojma ! A Davor i ja se stalno cujemo i suradjujemo,a i ja nemam razloga da se lazem niti da se pravdam nekome,odgovor na pitanje si dobio
Ostavi neki dokaz da zaradjujes dnevno 1.10 na poseti od 30,40 ljudi dnevno. Uostalom nije ni bitno. 

Unique, pa eto i sam se osecam bolje, nego ostalo je jos mnoogo kopija ec iza mene ,da ih ne reklamiram. Uglavnom su im free domeni i bez ijednog placenog servisa. Budjavi otimaci posla od nas postenih :D

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 29 | 27.09.2013 , 2:10 AM

Adsense je skroz 2 liga u odnosu od onoga sto se vidja na sajtovima za filmove itd od odnos je mozda 1 prema 400 ako ne i vise sto znaci da sa 1 klikom na adsense ( posebno iz vodecih zemalja ) mozes da uzmes ko sa 400 na nekoj od tih slabih mreza, ja dok sam radio na onom mom sajtu za igre sam imao oko 1e dnevno od sajta sa 100-200 poseta ali mesecima nisam ni pipnuo taj sajt iskreno smorilo me pa sada samo stoji tako ima nekih 0.40c na dan, u medjuvremenu sam zbog neke 2 stvari izgubio adsense nalog pa nemam nameru da se cimam s tim verovatno cu prodati sajt ili napraviti 2 nalog videcu.


Poruku je menjao/la Davor - Petak, 27.09.2013, 2:15 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 30 | 27.09.2013 , 2:34 AM

I sta da se radi kad nam banuju adsense nalog? Sad da hocu ne mogu da povezem ni jedan adsense nalog sa svojim sajtom jer su mi ban nalog povezan sa tim domenom. A sajt da prodajem zbog toga mi glupo.Valjda adsense nije jedini na svetu. Znaci okrutni su mnogo, ocigledno su se uobrazili jer su popularni

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 31 | 27.09.2013 , 2:41 AM

Pa nisu okrutni ti si postavio njihove oglase na sajt sa filmovima sto je strogo zabranjeno i ima napismeno sve i sad kad su te banovali nisu oni krivi sto si pokusao da ih zajebes normalno da ce da te blokiraju a jednom blokiran nalog nikada vise ne moze da se napravi na isto ime ili adresu niti sa istog kompa ( osim ako ne reinstaliras sistem i promenis IP adresu )...

Sta ti vredi i da mozes da stavis opet adsense sa novog naloga na taj sajt kad ce opet da te banuju ko 1 puta xD

A naravno da nije jedini ali je najbolji za ostale ako nemas par hiljada da ne kazem desetina hiljada poseta dnevno nema sta da ocekujes...

Sto se prodaje tice i da hoces tesko bi ga prodao niko nece sajt za filmove bez solidnih poseta ( pri tom mislim par hiljada dnevno sto se podrazumeva ako kupuje da kupuje razvijen sajt ), da je to neka druga tema pa da imas par stotina na dan onda bi ga mnogo lakse prodao.


Poruku je menjao/la Davor - Petak, 27.09.2013, 2:42 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 32 | 27.09.2013 , 4:41 PM

Pa eto nisam procitao pravila, valjda jer nisam znao da ne daju gde su filmovi. Ionako ne volim pop up reklame.
Naci cu vec nacina, samo poseta...

ED0 5










792
poruka na forumu
53 326



post # 33 | 02.10.2013 , 7:32 PM

Ja sam na youtube-u zaradio 150.000 din.
Mislim iz vise delova











2
poruka na forumu
0 0



post # 34 | 19.10.2013 , 8:24 PM

Uvek mozes probati sa Etargetom. I oni imaju pravila koriscenja usluge kao i Google pa ih procitaj, ali nisu bas dosledni. Nisu neko resenje jer placaju mnogo manje, ali bolje ista nego nista.
Na kraju krajeva, ako ti je cilj samo da anuliras troskove hostinga i domena dosta ti je i par evra mesecno.
Sam se potrudi i izreklamiraj sajt da bi povecao posete, ne razmisljaj o zaradi neko vreme, i krenuce sve samo od sebe.
Probaj da napises Googlu pismo da zamolis da ti odblokiraju nalog, ali onda ga vise nemoj koristiti na tom sajtu.
Bice ti korisno zbog drugih sajtova koje ces mozda imati, jer placaju i po 10 puta vise nego Etarget(druge nisam koristio-ne znam)
Ako ikad napravis sajt na engleskom moci ces da ocekujes na pojedine teme i po par dolara po kliku, pa ti je glupo da u startu otpises tu mogucnost

http://greatwebsites.rs, izrada web sajtova, hosting, SEo optimizacija









792
poruka na forumu
53 326



post # 35 | 19.10.2013 , 10:51 PM

Evo,dobio sam jos nekih 1500 din za 23 video snimaka.
Ako cete iskreno npr. po jednom snimku bi mogli dobiti manje od 50 dinara









Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 36 | 20.10.2013 , 0:10 AM

MaRe_Bre, Kako to , objasni u detalje, nacrtaj

ED0 5








srecna! :)
2
poruka na forumu
0 0



post # 37 | 23.10.2013 , 2:00 PM

Ja sam bila jedan od skeptika kad je zarada na internetu u pitanju. Ali sam odlucila da probam, pa kako bude bice! Evo vam moj sajt sa svim uputstvima i mojim skype-om i e-mail-om, tako da me mozete pitati sta god vas zanima! Necete se pokajati! :)

http://zarada-na-internetu-2013.weebly.com/#/

Added (23.10.2013, 2:00 PM)
---------------------------------------------
Ja sam bila jedan od skeptika kad je zarada na internetu u pitanju. Ali sam odlucila da probam, pa kako bude bice! Evo vam moj sajt sa svim uputstvima i mojim skype-om i e-mail-om, tako da me mozete pitati sta god vas zanima! Necete se pokajati! :)

http://zarada-na-internetu-2013.weebly.com/#/


Marijana Marceta







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 38 | 23.10.2013 , 2:19 PM

Nadam se da moze da se placa preko visa internet kartice ili paypal.. 
Hmm 50 dolara u startu, bolje bi bilo da je istina.

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 39 | 23.10.2013 , 2:41 PM

Stiforp lele jaoj majko moja :D

Ljudi znate li vi da koristite google :D znate li vi kako je lako saznati sve o takvim poslovima samo da se ukuca <ime> review ili <ime> scam or legit xD

Pa ukucajte bilo šta od toga za Stiforp pa ćete da vidite šta ljudi pisu i njihova iskustva.

Moje lično misljenje: ne bitno šta je u pitanju, čim vidite da vam trebaju referali da bi zaradili beži koliko te noge nose i ne okreći se. :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 40 | 24.10.2013 , 3:08 PM

Ok prevare, odlucio sam, necu da radim za pare to, radicu besplatno.

Added (24.10.2013, 3:08 PM)
---------------------------------------------
marijana1991, a ti se stidi ako je ovaj u pravu. Necu da rizikujem jer ovaj to zna, ja se ne razumem najbolje. Radicu free dok se ne javi postena osoba sa postenom ponudom (u sta cisto sumnjam)


Poruku je menjao/la Ed05 - Cetvrtak, 24.10.2013, 4:35 PM

ED0 5




Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Zarada na internetu (Kako?)
Search: