Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Moj Sajt » Oceni sajt: Web Saveti
Oceni sajt: Web Saveti






3239
poruka na forumu
372 2298



post # 1 | 08.01.2013 , 4:17 PM

Naziv sajta: Web Saveti

URL: http://web-saveti.com/

Opis: Sajt namenjen svima koji odluče da se posvete internetu sa gledišta webmastera, razni tutorijali, saveti i objašnjenja kako da se probijete sa vašim sajtom, optimizacija sajta za pretraživače i razne zanimljivosti iz sveta tehnike i interneta...

Vazno: Svaki članak na sajtu je unikatan i pisan sa moje strane, neki članci su prevedeni sa engleskoga i ni jedan od njih se ne može naći na domaćim sajtovima slične tematike ( bar ne u ovom obliku ). Pokušat ću da pišem članke sa korisnim i kvalitetnim sadržajem sto je česće moguće...



Fajlovi: 1124468.png (316.7 Kb)

Poruku je menjao/la Davor - Utorak, 08.01.2013, 4:39 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









87
poruka na forumu
6 45



post # 2 | 08.01.2013 , 4:40 PM

sve pohvale 10/10

ЖИВЕО РАТКО МЛАДИЋ !









195
poruka na forumu
25 852



post # 3 | 08.01.2013 , 5:04 PM

Dobar je sajt 10/10 :D ;)











794
poruka na forumu
26 570



post # 4 | 08.01.2013 , 5:39 PM

E bash ovakav sajt sam trazio jer mi je bilo potrbno malo objasnjenje oko seo odlichan je

10/10











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 14.01.2013 , 0:41 AM

Hvala svima :)

Guest post

Odlucio sam da uvedem guest post u cilju izgradnje kvalitetnih backlinkova za vas i kvalitetnih clanaka za nas. Odlična prilika za mlade blogere željne da se probiju sa svojim idejama i blogom.

Autori koji su voljni pisati članke, besplatno, mogu dobiti jedan ili dva linka maksimalno za svoj blog, web stranicu ali bez anchor texta. Članci će biti objavljeni odmah nakon provjere koja podrazumjeva da je tekst vezan za temu koja će biti korisna za naše čitatelje a vaš link će biti ubačen na kraju texta.

Teme koje obuhvatamo su:

- Seo
- CMS
- Tutorijali ( usko vezani za internet u nekom obliku, znači bez igrica, programa itd ).
- Zanimljivosti ( iz sveta interneta )

Uputstva za (buduće) autore

Imamo jednostavna pravila, ali moraju se poštovati uvek!

Budite originalni. Članak uvijek mora biti nov, da nije objavljen nigdje na webu do sad ovo je vrlo bitno i bice provereno za svaki članak.
Budite inspirativni. Članci moraju imati minimalno 400 riječi i da pokrivaju određenu temu.
Budite jasni.Članci trebaju biti pisani u prijateljskom, nepristranom, neutralnom tonu. Ukoliko je tutorijal mora biti jasno.

Ukoliko se dogovorimo dobijate 1 ili 2 linka po članku koji mogu da linkuju ka vasem sajtu čime izgradjujete backlink mrežu i penjete se na lestvici googl-a, jedni uslov je da vaš sajt ne sme biti warez...

Za sve kontakte i detalje posaljite pp :)


Poruku je menjao/la Davor - Ponedeljak, 14.01.2013, 0:42 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 6 | 14.01.2013 , 1:45 AM

Davore, super izgleda ovo za sam pocetak... lep dizajn, sve citko i uredno, kako bi i trebalo da bude na sajtu ovakve svrhe... sad jos sam da izgradis svoje mesto na internetu i da ti se isplati pisanje i cimanje... za sta ce trebati vremena jer vec ima slicnih dosta stranica. Ali ako zazivi sajt, cenim da moze da uspe :) Pozz









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 7 | 14.01.2013 , 2:09 AM

Unique, hvala, svestan sam konkurencije i nemam neka nerealna ocekivanja za pocetak cilj mi je da se probijem u prve 2 strane na google i dodjem do cifre od 50 poseta dnevno sa google ( ne racunam reklame na Fb i drugim sajtovima )...

U svakom slucaju ide dobro za sada po planu, a vec kapne i neka poseta sa googla malo alo ima :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Internet » Moj Sajt » Oceni sajt: Web Saveti
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: