Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Moj Sajt » Balkanfox balkanska drustvena mreza (Vase misljenje o toj drustvenoj mrezi ?)
Balkanfox balkanska drustvena mreza






6
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 18.06.2013 , 6:15 PM

Pre nekih tri meseca poceli smo nesto sto ce biti ako Bog da domaci pandan velikim svetskim mrezama.Sad cete reci da nismo normalni ali nas
plan je jako ambiciozan.

Balkanfox www.balkanfox.com je balkanska drustvena mreza slicna facebook ( koristi inace licencnu skriptu phpfox )
Vidim da su neki pokusali sa nulled verzijama pa su skoro svi
odustali.Mi smo ipak ulozili,imamo slabilan server za sada manjeg
kapaciteta ali kako napredujemo tako cemo da ga pojacavamo.Za sad imamo
oko hiljadu clanova i nemamo botove.Reklama je slaba zato sto necemo
naglo da napredujemo idemo postepeno.Cilj je da ne budemo facebook ali
da uzmemo najbolje od njih...

Zelimo da cujemo Vasa misljenja o Balkanfox








363
poruka na forumu
65 485



post # 2 | 18.06.2013 , 7:00 PM

Sta ja znam, zanimljvo je mada mislim da bi na zidu trebalo da se pojave samo novosti tvojih prijatelja ne svakog korisnika na sajtu, a nema ni  opcije da se to promeni ili ja nisam dobro pogledao.  :)








6
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 18.06.2013 , 7:08 PM

Moze da se promeni u podesavanjima,po default mozete da vidite objave svih clanova sto je normalno,jer kad se regustrujete samo vam je balkanfox prijatelj.








42
poruka na forumu
3 7



post # 4 | 18.06.2013 , 8:52 PM

Fejsbuk je fejsbuk ipak ;)

Coutinho10









6
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 18.06.2013 , 9:32 PM

Naravno i ostace kao sto je i balkanfox balkanfox i ostace yes








621
poruka na forumu
382 3516



post # 6 | 18.06.2013 , 9:52 PM

Kao sto ste rekli dosta ovakvih sajtova ima :) pa sta vas to izdvaja od ostalih?

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









6
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 08.02.2014 , 7:44 PM

Uskoro cemo proslaviti prvi rodjendan Balkanfox

Kad smo prvi put pisali bili smo jos u pocetku
Danas je to druga prica oko 3500 aktivnih clanova ( registrovalo se skoro 7000 )
Od njih je preko 80% sa svojim slikama na profilima ili albumima

Neki su predvidjali da cemo propasti zato sto je slican facebook,s vremenom uveli smo dosta opcija koje nas razlikuju od facebook.Najveca prednost je sto svako ko se registruje sa facebook moze da preko adresara se automatski poveze sa svojim prijateljima na facebook.Uskoro ce moci da se direktno prenesu slike sa facebook cak i celi albumi.U svakom momentu ako zelite da odvojite nalog facebook od balkanfox to mozete.Dobili smo stalne clanove koji su svakodnevno na sajtu.Komentar im je facebook je facebook ali balkanfox je balkanfox.Imamo i maskotu sajta simpaticna lisica Foksic...

Na Balkanfox uskoro ce svaki clan moci naci onu oblast koja ga interesuje posto ce biti sadrazaja za sve kategorije clanstva.Kod nas mogu svi da se reklamiraju posto je reklama BESPLATNA.To nas prilicno izdvaja od drugih sajtova.Mi se konkurencije ne bojimo.Jedna velika hosting kompanija ponudila je i da nas sponzorise ali jos se razmisljamo o tome predlogu

Idemo dalje ...


Poruku je menjao/la Bombarder74 - Subota, 08.02.2014, 7:48 PM






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 8 | 08.02.2014 , 10:48 PM

Ne znam zasto me logo podseca na firefox, no dobro je dokle god je legalno i dok moze mirno da se spava :D

ED0 5










6
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 09.02.2014 , 3:53 PM

da ima,evo zasto:
Nas sajt se zove balkanfox sto u prevodu znaci balkanska lisica
Rep lisice je uzet na logo kao sto je kod Foksica nase zastitne maskote ...
Slucajno se pogodilo da je malo slican firefox :)






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 10 | 09.02.2014 , 4:20 PM

Po meni coppy/paste izgled Fejsa, sa malo izmjena, al' eto sve najbolje u buducem radu. cao

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










6
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 09.02.2014 , 5:14 PM

rekli smo nije bas copy/paste
kad provedete malo vise vremena od 5 minuta videcete koliko dodatnih opcija ima koje nema ni facebook
sistem podesavanja jeste slican kao kod facebook,feedova takodje uz jednu mogucnost da je svaki link zasticen a video linkovi se otvaraju u posebnom playeru sto jako lepo izgleda
ima tu dosta opcija a trudicemo se da u narednim mesecima ih bude jos vise pogotovo onih koje nema ni facebook








5
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 10.02.2014 , 8:12 PM

od danas smo omogucili i besplatno oglasavanje preko Balkanfox

sto je za sve prilicno iznenadjenje jer kao sto znate niko skoro ne dozvoljava reklamu na svojim mrezama

eto mi smo prvi koji smo to dozvolili :)






LUD?
167
poruka na forumu
17 130



post # 13 | 11.02.2014 , 1:16 AM

balkanfox je jako dobra drustvena mreza...
samo mi koji smo se registrovali preko fejsa nemozemo opet se login na acc ili ja nzm kako xD
veoma dobra administracija i sta vise to za pocetnu je super mozes pronaci nove prijatelje lakse... a i netreba sve da bude ko fejzbuk....











5
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 11.02.2014 , 3:24 AM

Nisam vas razumeo najbolje.Vi koji ste se logovali preko facebook ne mozete opet ili ... ?
Mozete li to da mi opet pojasnite malo ...






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 15 | 11.02.2014 , 4:53 AM

Ovo je super, ja sam se logovao sa fb ,izlogovao i opet ulogovao bez problema. Jedino sto koci al nadogradicete to :)

ED0 5










5
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 11.02.2014 , 3:47 PM

Broj korisnika prevazilazi nase tehnicke mogucnosti ali radimo da to sredimo.
Ovo je jako zahtevan sajt,izgleda da nismo planirali ovako brz razvoj ali nam je drago sto su ljudi videli u balkanfox mrezi nesto novo drugacije nego sto je facebook...


Forum » Internet » Moj Sajt » Balkanfox balkanska drustvena mreza (Vase misljenje o toj drustvenoj mrezi ?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: