Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Moj Sajt » Geek Perspective (tech news from Geeks point of view...)
Geek Perspective






3239
poruka na forumu
372 2298



post # 1 | 13.02.2014 , 9:57 PM



Naziv sajta: Geek Perspective
URL: http://geekperspective.net/
Opis: Najnovije vesti iz sveta tehnologije i recenzije trenutnih hit proizvoda u svetu sa područja laptopa, konzola, mobilnih telefona i prateće opreme iz perspektive jednog geeka. Uskoro i tableti u sklopu sajta.

Svi članci na sajtu su unikatni i svaki dan se dodaju novi. Takođe preko sajta je moguće kupiti skoro svaki tehnički proizvod za koji je urađena recenzija po daleko povoljnijim cenama nego kod nas ( za primer da uzmemo konzole gde se cene razlikuju i za 100$+ kada se uračuna i slanje ). Ukoliko neki proizvod koji vas zanima nema na sajtu pustite mi pp i videću da li može da se nađe ponuda koja vam dogovara. <_<

S obzirom da na ovom sajtu ima dosta gejmera evo jedna recenzija PS4 vs. Xbox One i koji je pametnije kupiti :D

Code
http://geekperspective.net/ps4-vs-xbox-one-which-one-should-you-buy/


Komentari, predlozi i kritike su dobrodošli. :)


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 13.02.2014, 10:02 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 13.02.2014 , 11:10 PM

Hmm, svidja mi se ideja sajta, mozda bi mogao gore ovo gdje se nalazi logo stranice umjesto bijele pozadine da stavis crnu da sparis s' ovom bojom gdje ti pise "News, Laptops ..." Mozda da stavis vise od 3 clanka da se vrte samostalno mozda 5 valjda znas na sta mislim hehe :) Inace ne volim ove bijele boje :D hehehe, valjda zato sto sam navikao na tamne. :D Sve najbolje u buducem radu. cao


Poruku je menjao/la Ammir - Cetvrtak, 13.02.2014, 11:11 PM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 13.02.2014 , 11:31 PM

Sto se boje tice bas sam hteo malo promene, crna je vec nekako izlizana, ono ok je za sajtove sa filmovima itd ali nekako mi ne ide na blog. Ali boje je jako lako izmeniti svega minut vremena pa mozda bude neki eksperementisanja po tom pitanju jos. :)

Sto se tice slajda ( ako na to mislis ) moze da se stavi koliko hocu ali bas sam stavio 3 posto vecina nece da se zadrzi dovoljno da bi gledala 10+ slika kako se vrte a ovako svako ce da baci oko na 2-3 izdvojene vesti ( naravno menjam vesti po svojoj zelji ). :)

Hvala. :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 4 | 14.02.2014 , 5:47 AM

Ne razumem zasto je na engleskom ..Sav je nekako beo kao  snesko al za ovu namenu moze,da su filmovi nebi moglo jer bi smetalo nakon 15tak minuta za oci xD

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 14.02.2014 , 6:12 AM

Quote Ed05 ()
Ne razumem zasto je na engleskom


Mnogo vece trziste, teze se probiti ali se isplati vise od naseg. :)

Quote Ed05 ()
Sav je nekako beo kao


Ova tema je stvarno odlicna sto se CP-a tice i dizajn izmedju svetloga i tamnoga se bukvalno menja tako da samo oznacis jednu opciju. Isprobao sam i tamnu verziju i ne svidja mi se, za sajt ove tematike mi nekako najvise lezi svetla boja. Isprobao sam i neke izmedju i ipak se odlucio za ovo. :)

Ok kontam da za nas koji uglavnom visimo na sajtovima tamnije pozadine ovo izgleda kao nagla promena ali velika vecina sajtova je radjena na svetlijim pozadinama pa se niko nije zalio, druga je stvar sto mi mozda nismo navikli. :)

Inace nakon dosta isprobavanja stavio sam drugi font tako da bi sada trebalo da bude jos ugodnije oku dok se cita od prosloga. :)


Poruku je menjao/la Davor - Petak, 14.02.2014, 7:03 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 6 | 15.02.2014 , 0:17 AM

Svidja mi se ceo izgled sajta. Ma da posto vec vidim sugestije za jezik, mozda da stavis ikonice i klikom na nju da se  jezik promeni ? Inace sve pohvale :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 7 | 15.02.2014 , 2:13 AM

Hvala. :)

Quote Sandra_Afrika ()
mozda da stavis ikonice i klikom na nju da se  jezik promeni


Nije problem to odraditi problem je sto to moze samo sa google translate da bi se prevelo automatski a to nikako ne dolazi u obzir, kao ni opcija da prevodim sve. :)

Inace nije mi cilj nase trziste za sada pa mi to ne igra toliku ulogu, mozda jednom bude nesto za nas ali nece skoro. :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 8 | 15.02.2014 , 2:30 AM

Sajt je odlican, jednostavan dizajn, logo sajta odgovara datoj tematici.
Sa priključkom na drustvenu mrezu, dobre smernice .
Ima dosta srodnih vesti, da jedna drugu nadovezuju za datu tematiku.
Slajder nije automatski, kao što si i sam rekao nebi posetioci mogli da obrate dobro pozornost.
Ocena: 10   igrice

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Internet » Moj Sajt » Geek Perspective (tech news from Geeks point of view...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: