Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Zaradite novac (zaradite novac u slobodno vreme iz svoje fotelje)
Zaradite novac






1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 08.05.2013 , 12:30 PM

Pozz, ljudi uputio me drugar na jedan sajt... radi po principu gledanja nekih addona, koje mozes da kliknes da otkucava dok igras cs  Jednostavno za koriscenje, otvorite nalog i pocnete odmah.. postoji mogucnost da postavite link za registraciju preko vas, pa cete dobijati i novac od ljudi koji su se registrovali preko vas! tacnije veci deo novca se tako i zaradjuje... Internetom kruzira veliki broj ljudi, tako da ukoliko bi postavljali na neke forume sigurno bi bilo ljudi koji bi ulazili preko vas.. Ja sam najveci skeptik po pitanju tih stvari i mnogo je bilo potrebno da me drugar ubedi da probam.. on pravi lepe parice na ovu bedu na nedeljnoim nivou.. naravno ne ocekujte odma da ce da se krca lova.. ali ako budete postavljali link za registraciju na forume i domace i strane, lagano cete skontati o cemu vam pricam.

Zabranjeno reklamiranje i ref linkovi -Infinity- slobodno pitajte, drugar uzima parice tako da znam da nije prevara neka!  ko voli nek izvoli :)

covek uci dok je ziv









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 08.05.2013 , 1:25 PM

Da, da oce to tako inace poznato je da na internetu ne moras nista da znas a mozes da zaradis pare samo eto od sirenja linka sa referalom :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Ostalo » Korpa » Zaradite novac (zaradite novac u slobodno vreme iz svoje fotelje)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: