Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » molim za pomoc!!!!!!
molim za pomoc!!!!!!






5
poruka na forumu
1 0



post # 1 | 05.07.2013 , 11:09 PM

Danas mi je hakovan profil na facebooku i uspio sam da povratim profil samo sto su mi nestali cipovi sa pokera.Dal ima kakve sanse da se otkrije ko bi mogao biti npr:preko ip adrese ili neceg slicnog?






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 2 | 05.07.2013 , 11:28 PM

Ma kakvi,nema tu preko ip adrese nista,ip se menja (osim ako je staticka) i ne mozes dobiti nista,sem ako si FBI I CIA :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 06.07.2013 , 0:14 AM

boki1997, uopste nije bitno da li je staticka ili dinamicka adresa jer se svaka radnja loguje i za svako vreme se moze videti koja je adresa koriscena i kome je pripadala tog trenutka. Samo za tako nesto je potrebno podneti tuzbu u polciji i neke ostale gluposti i to se radi za neke ozbiljnije stvari, ne za ovako nesto kao sto cu cipovi i profili na facebook-u. Dakle, nije istina da samo FBI i CIA mogu da vide, pretera ga malo :)

@topic, nemas nikakvo resenje ni da vratis cipove ni da uhvatis toga ko ti je usao na profil. Cuvaj se bolje sledeci put.







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 4 | 06.07.2013 , 7:58 AM

Pa dobro kad sam rekao to nisam mislio da je ograniceno samo na njih :) Nego na sve "sluzbe" ,a naravno on neverujem da ce zbog igrara na fejsu podnositi prijavu XD :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 11.07.2013 , 11:51 AM

Resen problem

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Ostalo » Korpa » molim za pomoc!!!!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: