Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Najkorektnija zarada preko interneta! 100% provereno!!! (Vidimo se na Vrhu...)
Najkorektnija zarada preko interneta! 100% provereno!!!






18
poruka na forumu
0 0



post # 21 | 20.01.2014 , 11:51 PM

Nista ti ne razumes druze moj.. I nije potrebno da se prijavi, nego da se UCLANI neko.. A i sliku sam pokazao zato sto je na slici malo ozbiljniji novac..
A i ne pada mi na pamet vama da objasnjavam 100 x jednu istu pricu.. Shvatam da ne verujete i da mislite da je ovo prevara i ne zelim se raspravljati..
Ko bar malo veruje ili misli da je ovo ok neka dodje na prezentaciju i pogleda sve detaljno.. nemam nameru da se raspravljam sa nekim ovde..
Ja znam kako je meni i to mi je dovoljno.. Takodje znam kakva je kompanija i veoma sam joj zahvalan na svemu..
I ako nekad pozelis da se uclanis u ovu kompaniju evo ne moras kod mene, ne zavisim od tebe ako se uclanis, ni malo :)
Misli sta hoces, pisi tvoje misljenje i dokazuj samo recima nesto sto apsolutno nije tacno i uzivaj.. Ja i mnooogi drugi znamo kakav je ovo posao i zasto je nama dobro u njemu..
Tako da sto se tice dokaza od mene toliko na ovom mestu..Mislite sta hocete i pisite sta hocete.. koga zanima njemu cu lepo objasniti i pozvacu ga na prezentaciji pa ako zeli neka se uclani ako ne, nema veze, neka se bavi cime on zeli.. Ja planiram da Stiforp meni postane jedino i glavno zanimanje i idem ka tome..
A ti od ovog pisanja nemas nista, meni tako neces nauditi :)
Ja od ovog ipak imam nesto, evo i danas sam dobio novog clana..:) :) :)

Pozdrav druze :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 22 | 21.01.2014 , 0:06 AM

Quote stojicevic93 ()
I nije potrebno da se prijavi, nego da se UCLANI neko..


Pa to ti i govorimo svo vreme on mora da se uclani i da plati 40$ da bi ti zaradio, a on ako hoce da zaradi mora opet da nadje nekoga i nagovori ga da se uclani i da njima 40$ i tako u krug + 10$ mesecno.

A vec smo utvrdili da sve ono u onom paketu sto si pricao moze da se nadje za 40-50$ godisnje a ovi vasi traze 40$ za pristup + 12x10$= 160$ godisnje i to neke leve domene itd....

Ovo je isto kao sa onim wazzzub ili kako vec bese pre 2-3 godine sto je bilo aktuelno ali bas ista prica, vi ne razumete, ovde se zaradjuju pare, on krece s radom, milioni, desetine miliona itd korisnika, on ce da deli profit zato sto smo mu pomoglu u razvitku a danas kao u zemlju propao. A orio se net od njegovih promotera koji znaju da je to posao zivota. Kao i sav ponzi ovo ce da vas placa dok ima mase da njima placa jos vecu lovu, kada vise ne budete mogli da obezbedite dovoljno refereala koji ce da placaju i s vasom zaradom ( ako je ima ) je gotovo. Firma ne moze da posluje u gubitku a bez stalnih priliva koje dobija od vas i samo vas nema resurse za dalji rad. :)

Quote stojicevic93 ()
Misli sta hoces, pisi tvoje misljenje i dokazuj samo recima nesto sto apsolutno nije tacno i uzivaj..


Ja ne dokazujem recima za svaku moju tvrdnju sam postavio sliku, link ili neki dokaz, dok se je tvoje sve svelo na "ne razumete vi to" i neku sliku sajta sa ugradjenim google translate na sajtu koja nije cak ni tvoja nego nekog lika kojega ni ne znas.

Quote stojicevic93 ()
Ja od ovog ipak imam nesto, evo i danas sam dobio novog clana..:)


Sumnjam u to ali ako je istina ne treba ga zaliti, trebas da mu uzmes 400$ a ne 40$ kad ne misli. :)

Bez nekih dokaza ( pravih ) s tvoje strane nema smisla nastaviti posto u svemo ovome nisi izneo ni jednu cinjenicu ili dokaz sve se svodi na "vi to ne razumete". :)

Ja kada nekog nagovaram da saradjuje sa mnom ili da mi da pare ja dostavim pun djavo slika, statistike itd da dokazem da je sve onako kako sam rekao a ne da se ide na "majke mi".

Pozzz. :)


Poruku je menjao/la Davor - Utorak, 21.01.2014, 0:14 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 21.01.2014 , 11:57 AM

Quote Davor ()
Ja kada nekog nagovaram da saradjuje sa mnom ili da mi da pare ja dostavim pun djavo slika, statistike itd da dokazem da je sve onako kako sam rekao a ne da se ide na "majke mi".
Ali daleko od toga da ja tebe nagovaram da se ti uclanis brate! :) haha

I da, vidim a i par mojih prijatelja takodje su komentarisali da nemas nikakve veze sa MLM-om.. I ne znas zapravo nista, ali bas NISTA o MLM poslu.. Pricas neke price za kompaniju kao da je to ono sa kliktanjem reklama itd gde samo sakupljas referale.. Kakve crne referale.. Pa ja kad sam se uclanio meni su dosta ljudi dosli u moju mrezu i ako nikog nisam jos uclanio, zato sto je to sistem MLM zarade, a ne obicnih zarada od skupljanja referala.. Meni je REALNO dovoljno da uclanim samo dve osobe u kompanijuj, i one ce same da sire mrezu ispod mene, a i moj sponzor i svi iznad pune moju mrezu..
Zaista vidimo da nikad nisi radio neki MLM posao i uporedjujes neke sasvim drugacije kompanije sa STIFORP kompanijom..
Ovo je posao 21. veka.. Verovao ti to ili ne..
Ajde ovako, ti radi taj svoj posao, a posto ZNAM da ce kompanija trajati ja cu biti u STIFORP-u i ajde opet za 5 godina da se sretnemo i vidimo kako je tebi u tom polu i koliko si zaradio i kako je meni..
Ej, pa zasto bi oni nekog nagradili 50 000$? Kao sto sam vec rekao da poznajem licno osbu koja ide ka tome..
I zasto bi bilo pre 300 miliona AKTIVNIH ljudi u kompaniji.. Jer MLM sistem ne moze da funkcionise ako nisu AKTIVNI.. Upamti to..!

Ajde realno, sta bih ja imao od toga da dobijam samo proviziju od toga koliko ljudi uclanim.. Zapravo to sto ti pricas nije MLM druze.. NIKAD, ali bukvalno NIKAD nebih radio posao od koga imam samo procenat od uclanjenih osoba.. a i takav posao se ne naziva MLM..

I zasto bi oni godpodinu Adnanu ( cija je slika gore ) isplacivali svaki mesec novac.. Covek bukvalno zivi od toga.. Porodican je covek, zivi u Austriji i troskove placa od STIFORP-a.. Zaista nemam nista od toga da lazem..
Ako dodjes na prezentaciju uverices se i sam u to.. Ali bolje nemoj da dolazis, jer ne znas ni sta znaci MLM..:)
Takodje ja ne postavljam neke slike koje mozes i da uradis na photoshop-u i napises ogromne cifre pa da to postavis kao dokaz, vec pozivam ljude da dodju na prezentaciju i uvere se i sami..

Ovo nije posao u kome zavisis od toga koliko osoba uclanis.. Jer ima ljudi se uclane i nakon mesec, dva dobiju i po 50, 100 clanova a da nikog nisu uclanili.. i svi oni sire njegovu mrezu.. Jer je to sistem jedne jake MLM kompanije, a ne nekakvih budalastina o kakvim ti govoris.. Imao sam i dan danas imam ponude za svakakve kompanije bas o kojima ti pricas ovde, i NIKAD se nebih uclanio tu pa da kao kreten sakupljam ''referale'' ..
MLM posao je sasvim nesto drugo.. Pogresio si temu skroz.. Pokazao sam par prijateljima o cemu ti ovde pises, i oni kazu da pricas osasvim nekim drugim vrstama zarada.. Ali to je zato sto i ne znas kakva je ovo kompanija.. Vec si samo negde nesto procitao, ili ti je neko rekao neku glupost, ili vec pricas zato sto samo nagadjas o cemu se radi..
Ja realno nemam mnogo clanova koje sam ja licno uclanio, a da budem iskren nisu mi ni potrebni mnogo ( naravno trudim se da ih imam sto vise ) ali sistem zarade je takav da je samo vreme potrebno i matrix u kompaniji ce se rasiriti sam..

Kao sto rekoh..ZADOVOLJAN SAM U STIFORP KOMPANIJI, DOKAZALI SU MI DA SU I VISE NEGO KOREKTNI, SHVATIO SAM DA JE OVO POSAO 21. VEKA, RADIM TO, I IDEM KA CILJU KOJI ZELIM OSTVARITI!
Drago mi je sto sam poslusao velikane i ljude koji su uspesni u MLM-u, a ne one neverne tome i one koji ne znaju sta znaci sama rec MLM, a kamoli Stiforp kompanija itd.. Ne slusam skepticne i one koji mi kazu da nesto ne moze biti ucinjeno vec SAMOG SEBE! Verujem u sebe,a ne u price drugig koji su neinformisani..

Takodje promovisem svoj posao svuda, i nista ovde ne gubim ovom pricom sto ti pises, ni malo.!
Oglasavam na AdWOrds na google, zatim na fb-u placam reklamu, uskoro cu stampati plakate i flajere itd itd.. Namerno sam napomenuo placene reklame da ne bude da samo imam besplatan sajt i da je to dokaz da ne zaradjujem.. :) Takodje imam vise sajtova, imam Link obrisan ovakvih stranica za upisivanje na svim jezicima, tako da uclanjujem ljude i iz drugih inostranih zemalja itd.. A ne samo jedan sajt i to sto ti pricas..
:) cao








2
poruka na forumu
0 0



post # 24 | 21.01.2014 , 8:01 PM

Jedan od najposećenijih sajtova koji broji najviše prevarenih članova je . Kako biste se učlanili na sajt, prvo morate da ....
  • http://www.telegraf.rs/vesti....poslova

    cao






  • our trip was different...
    1676
    poruka na forumu
    268 REP OFF



    post # 25 | 21.01.2014 , 9:38 PM

    stojicevic93, kad sam rekao dokaz, mislio sam na tvoj licni dokaz o tvojoj isplati. Ti si mi dao sliku sa neta koju mogu naci na 1324 razlicita mesta... i potpuno je istinita koliko i slika koju je Davor stavio (u vezi paypal-a). Stvarno me je mrzelo da citam sve gluposti koje si prosuo kroz postove jer vidim da kad ti se traze konkretne stvari i konkretni odgovori, vrtis unaokolo neke pricice...









    18
    poruka na forumu
    0 0



    post # 26 | 22.01.2014 , 0:08 AM

    Quote Unique ()
    Stvarno me je mrzelo da citam sve gluposti koje si prosuo kroz postove jer vidim da kad ti se traze konkretne stvari i konkretni odgovori, vrtis unaokolo neke pricice...
    Pa da si procitao malo nebi ovo pisao :)
    A i ovu sliku veruj da neces nigde pronaci :)

    Quote Miljan1994 ()
    edan od najposećenijih sajtova koji broji najviše prevarenih članova je www.stiforp.com
    Zasto onda mene i sve moje clanove a i moje sponzore nisu prevarili? Zasto mog sponzora isplacuju svakog meseca dve godine vec? Ja sam mnogo krace u kompaniji i za sada niko nije rekao da je prevara i da varaju..
    A vi ako uvek prvo na google trazite ono sto pisu sve lose za neki posao, tako nikad i necete nista u zivotu postici! A da ste postigli nesto ne bi ste mene napadali kako je ovo glupost vec bi ste iskulirali..:)
    Za sve i za svaki posao UVEK ce imati oni koji pisu lose o tome! BUKVALNO za sve!
    Ali samo lakoverni ljudi ce odmah slusati takve price! Ja nisam takav, ja sam logican, ne skeptican.. Prvo cu se ja uveriti da li je nesto laz i prevara pa cu tek onda pricati, mada nebih ni tad pricao.. Ovako ne!

    Pozdrav :)








    3239
    poruka na forumu
    372 2298



    post # 27 | 22.01.2014 , 4:45 AM

    stojicevic93, ispisao si citave romane na ove 2 strane a ni jedan dokaz za svoje tvrdnje postavio nisi, bas ni jedan. Stalno se pravis kako ne vidis da te za to prozivaju svi i hvatas se za neke leve stvari samo da bi okrenuo temu i skrenuo sa price da nicim nisi potkrepeo svoje tvrdnje.

    Aj sada opet kako mi ne razumemo, kako su novinari glupi i nisu upuceni i kako su svi na netu protiv toga posto nista ne znaju, naravno nemoj i dalje da nam stavis dokaze posto je rec dovoljna. :)

    Nisi ti dinara video od njih koliko se meni cini pa ovde ubedjujes sebe da te nisu provozali a ne nas. :)

    Quote stojicevic93 ()
    A vi ako uvek prvo na google trazite ono sto pisu sve lose za neki posao, tako nikad i necete nista u zivotu postici!


    Ne mora bas mnogo da se trazi 70% clanaka i reviewa su objasnjenja i dokazi da je scam a ovih 30% su ljudi koji ih hvale sa referalima u clancima, znaci clanovi tako da bas se pitam sta ima veci kredibilitet. :)

    Eto neka si ti nama objasnio kako treba da se postavimo da uspemo i otvorio nam oci. :D


    Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 22.01.2014, 5:06 AM

    Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









    18
    poruka na forumu
    0 0



    post # 28 | 22.01.2014 , 6:24 PM

    Da si citao malo pazljivije ono sto sam pisao nebi trazio neke dokaze.. Ali mozda i imas pravo..
    Pokazacu jedan dakaz ali ne za tebe vec za one koji veruju u ovo, a i zato sto kazes da nisam ni dinar zaradio.. haha :)
    Evo, i to od ove godine.. Imas i moje  ime i prezime.. Mozda ces shvatiti zasto pricam da me ne zanimaju niikakvi komentari a kamoli novine i svi ostali sto pricaju za kompaniju.. Nije neka velika suma novca na slici ali malo po malo i sakupljam clanove.. Meni je dobro..


    P.S. Ovo su nedeljne isplate..:)


    Fajlovi: 7041426.jpg (167.0 Kb)

    Poruku je menjao/la stojicevic93 - Sreda, 22.01.2014, 9:51 PM








    3239
    poruka na forumu
    372 2298



    post # 29 | 22.01.2014 , 9:51 PM

    stojicevic93, imam par pitanja. :)

    Zasto recimo ovde vidimo samo 3 i 10-ti januar? Sta je s ostalim danima izmedju i posle? stojicevic93, zasto je search zamagljen kad si vec ostavio svoje ime pa ne vidim razloga da se zamagli search opcija.

    Hajde postavi od 8-smog ili 15-tog januara gde pise da je izvrsen transfer sredstava posto ovde pise da tim danima leze uplata.

    E sada posto vidim da placaju putem payoneera ( a payoneer radi samo s proverenima ) moguce je da sam pogresio ali to ne znaci da je isplativo.

    Evo 2 linka gde su clanovi detaljno objasnili kako i koliko moze da se zaradi po nivoima, e sada po oba videa je jasno da ti trebaju stotine clanova aktivnih u tvom matrixu kako kazes da bi zaradio neku lovu, potrebne su hiljade clanova aktivnih da bi zaradio nesto ozbiljnije. Tako da cak i ako placa zahtevi da bi se zaradilo su nenormalno veliki kada uzmemo u obzir da treba da se nagovori toliko ljudi da kupe te pakete i da nastave da sire posao iz meseca u mesec.

    http://www.youtube.com/watch?v=tZnZh9ySMac

    http://www.youtube.com/watch?v=xP1PmU2DHqM

    U 1 videu je negde od 16tog minuta pocelo racunanje koliko se ima po referalu.

    Ima li neki 2 nacin zarade sem prodaje paketa i ubedjivanja ljudi da kupuju pakete ( marketing, obavljanje zadataka itd)? Zanima me koji proizvod se prodaje posto ti paketi sluze samo za dalje reklamiranje kompanije ali koji prozivode se prodaje za one koji nece da reklamiraju kompaniju.

    Posto se ovde cini da je jedini izvor prihoda to sto ljudi dodju uclane se pa traze od drugih da se uclane i tako se sire i ne prodaje se nista pa ne znam bas koliko je to odrzivo kada se citav plan svodi samo na promociju firme i nikakve druge usluge.


    Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 22.01.2014, 9:55 PM

    Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









    18
    poruka na forumu
    0 0



    post # 30 | 29.01.2014 , 9:08 PM

    Mrzi me da citam ovo sto si napisao.. ne pada mi na pamet nista da citam niti da jos nesto pokazujem.. A posebno ne tebi i to jos ostale isplate..haha :)
    nikako druze.. to je moja licna stvar i ovo je bilo dovoljno za dokaz..
    S'obzirom da mi se javljaju ljudi i zainteresovani su, i vise nego sto sam mislio na ovom forumu, pozelecu ti prijatno vece, jer vidim da nisi zaiteresovan.. a ako ipak jesi onda cemo se dogovoriti kad budes ozbbiljan I hvala na pokusaju da me ubedis da stvarno ne zaradjujem :D

    Pozz cao

    P.S. Vrlo lako mozes doci do 100 clanova u svom matrixu jer ne punis ga samo ti, vec i svi ostali iznad tebe..
    Mozda se i zainteresujes za ovo, ali ce ti biti daleko jasnije kad lepo pogledas o cemu se radi..

    Kao sto sam rekao, ne zelim nikog da nagovaram na neke prazne price da se ukljuci u ovo ili da placa nesto napamet, sve sto zelim sebi zelim i drugima i zaista nikad nikog nebih nagovarao za neki posao za koji znam da nije ok i nije profitabilan.. Ko zeli da prisustvuje prezentaciji kompanije ili da se detaljnije informise za ovo neka popuni pred prijavu koja je besplatna na sledeci link i poslacu mu pozivnicu za prezentaciju i sve ostalo vezano za kompaniju..

    cao

    Added (29.01.2014, 8:08 PM)
    ---------------------------------------------
    Pogledajte snimak od prezentacije za Stiforp kompaniju! Shvaticete da je ovo neverovatna i neponovljiva poslovna peilika! Samo pogledajte celu prezentaciju!
    Ako neko zeli da uzivo prisustvuje prezentaciji prijavite se na sledeci link!

    S' postovanjem,
    i sve najbolje!


    Poruku je menjao/la stojicevic93 - Petak, 31.01.2014, 11:27 AM








    2
    poruka na forumu
    0 0



    post # 31 | 01.02.2014 , 4:26 PM

    Нико не тврди да је превара у томе да те не исплачују, него је проблем што "компанија" не ствара никакву конкурентну вредност, а они који и зараде, зарадиче на штету од процента јараца који нису тако успешни!!! :(
    Quote

    as an ex member who did make a small profit, i can say I feel bad for the people ive taken money from. in fact, i suggest sending in complaints to the fbi regarding stiforp or telexfree since they are both operating illegally. Sadly everyone involved is blinded by the promise of money. I must admit that both companies are genius for being able to scam so many people. Then again, losing im more surprised of how stupid people are.

    http://www.internetzarada.org/stiforp-t-5972.html








    18
    poruka na forumu
    0 0



    post # 32 | 01.02.2014 , 5:20 PM

    Quote Oliwerr ()
    Нико не тврди да је превара у томе да те не исплачују, него је проблем што "компанија" не ствара никакву конкурентну вредност, а они који и зараде, зарадиче на штету од процента јараца који нису тако успешни!!!
    Apsolutno to nije tacno.. Jer kompanija nebi mogla nikog da isplacuje da ostali nisu aktivni..! Zato sto su isplate i na mesecnom nivou!
    A kompanija je zaista fer, onaj ko nije pokusao ovo da radi u njoj ili je nekada bio neuspesan u istom on ce pricati da niko ne zaradjuje!

    Ja sam zadovoljan jer polako ljudi shvataju sta je zapravo MLM posao i ukljucuju se.. Jer ne moze nako da kaze da je to prevara a ovamo ni nema posao ili radi za neku minimalnu platu i to vecito za drugog.. Ovo je posao 21. veka, tako ce i ostati!








    27
    poruka na forumu
    0 0



    post # 33 | 02.02.2014 , 8:49 AM

    meni ova prica deluje sasvim ok i zainteresovan sam samo me interesuje par sitnica:
    -da li redovno uplacuju socijalno i zdravstveno
    -jel se porez na zaradu skida odmah ili ja moram uplacujem
    -koliko placenih dana godisnjeg odmora se dobija

    Life is a Bitch. So Fuck it hard.
    I lost my mind, but found my soul.










    3
    poruka na forumu
    0 0



    post # 34 | 03.02.2014 , 12:01 PM

    I meni se ova prica cini skroz OK.. Dugo sam se bavila MLM-om i umem proceniti koja kompanija je scam a koja ne.. Stiforp je zaista jaka kompanija, medju najjacih danasnjice.. Bar sam tako ja dobila informacije od osoba koje su preko 20 god u MLM-u..

    stijicevic93.. proverila sam ove nacine zarade za koje pricas, i sve je tako.. Za sada nema ni JEDNOG dokaza da ne isplacuju.. A naravno, u mrezom marketingu mora dosta da se radi, ali zato posao je isplativ..

    Spremna sam za timski rad i zainteresovana sam za ovo, prijavicu se na onaj link sto ste rekli, pa ocekujem dalja upustva od vas!

    Nadam se da cemo lepo saradjivati, jer sam zaista spremna da se potrudim sto se tice posla, a imam i od prilike spisak ljudi u glavi koji bi to radili..

    Veliki pozdrav! :)








    3891
    poruka na forumu
    137 1064



    post # 35 | 05.02.2014 , 2:27 AM

    Kako su ova dva zadnja posta slican o.O 

    Jako me interesuje kako onda ta kompanija zaradjuje ? Ako vi radnici primate platu,Sta njima onda ostane ?

    Vidim okacio si sliku pola si je isaro stoo ?

    Takodje sve ti se ovo dalo citati sve dok Davor nije pitao:

    Quote Davor ()
    Zasto recimo ovde vidimo samo 3 i 10-ti januar? Sta je s ostalim danima izmedju i posle? stojicevic93, zasto je search zamagljen kad si vec ostavio svoje ime pa ne vidim razloga da se zamagli search opcija.

    Ja iskreno nista ne znam o ovoj kompaniji i prvi put cujem za nju ali po ovome je stvarno tu nesto mutno i bas cu se raspitati uvezi ove firme.








    3
    poruka na forumu
    0 0



    post # 36 | 05.02.2014 , 11:45 AM

    Quote Kobra ()
    Jako me interesuje kako onda ta kompanija zaradjuje ? Ako vi radnici primate platu,Sta njima onda ostane ?

    Odgovoricu vam ja.. Posto sam se veoma dugo bavila MLM-om.. Jedna stvar mi nije jasna samo, a to je zasto napadate nekog konstantno kad ne znate sta je MLM?
    MLM je samo kod nas kritikovan i gledaju tako na njega kako gledaju, MLM je treca grana privrede u Americi i izucava se na svim poznatim univerzitetima!

    Sto se tice placanja i toga sta ostaje kompaniji to je duga prica i za to treba zapravo poznavati posao!
    Vama to nije jasno zato sto ne poznajete sustinu MLM-a i sistem isplate! Bas ni malo!

    Kompaniji ostaje najvise, to je uvek bilo i uvek ce i biti! g.Stojicevic ima pravo sto nije pokazao celu sliku, tj niko vam nece pokazati sve, nebih ni ja! Ko poznaje ovaj posao dovoljna mu je samo cinjenica da je kompanija medju 10 najjacih u svetu trenutno, sve ostalo je samo prica..

    Nikog ovde ne branim, samo podrzavam MLM i ko zeli time da se bavi mora i da zna kako funkcionise sistem.
    Jer to nije neka zabranjena piramidalna zarada i lanci srece, MLM je posao..

    Za Stojicevica ne znam, ali ja sam dugo to radila i niko bukvalno ne moze da mi prica sta je dobro u MLM-u a sta nije! Toliko :)


    Forum » Ostalo » Korpa » Najkorektnija zarada preko interneta! 100% provereno!!! (Vidimo se na Vrhu...)
    • Page 2 of 2
    • «
    • 1
    • 2
    Search: