Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Najkorektnija zarada preko interneta! 100% provereno!!! (Vidimo se na Vrhu...)
Najkorektnija zarada preko interneta! 100% provereno!!!






18
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 16.01.2014 , 11:45 AM

Pozdrav svima.. ;)

Na internetu cete naci gomilu ponuda za posao tipa: kliktanje reklama, pisanje i prevodjenje nekih textova, pravljenje blogova i postavljanje reklama na njima itd itd..

MLM je TRECA GRANA PRIVREDE U AMERICI! Najuspesniji ljudi sveta kao sto su Donald Trump, Robert Kiyosaki itd, kazu da je MLM posao buducnosti i preporucuju da se njime bavite.. Ali ne svakakvim MLM-om.. Piramidalne zarade, lanci srece i MLM kompanije sa slabim rejtingom i losim sistemom zarade zaboravite!

Jedna od najjacih i najkorektnijih MLM kompanija trenutno u svetu je STIFORP!  Zaista Stiforp je svojom korektnoscu potpuno bez konkurencije i kako sam dobio informacije ova kompanija ide na duge staze!
Sistemi zarade u kompaniji su i vise nego sjajni.. Ne pricam vam ovo da bih navukao nekoga na praznu pricu ili samo da gubite vreme.. Ne delim ljude na ove ili one i sve sto zelim sebi zelim i drugima!
Mnogim ljudima koje LICNO poznajem Stiforp je jedino i glavno zanimanje! Ako mi ne verujete pokazacu vam dokaze o isplatama od njih i iznenadicete se kada vidite koliko je ova kompanija korektna! Inace ti dokazi i slike o zaradama nisu od pre 2-3 godine pa da neko ne kaze da pokazujem uvek iste slike.. Ove slike nemate na google i nisu za pokazivanja svakome! Pokazac vam slike od pre mesec-dva ako zelite..
Idem ka tome da i meni Stiforp bude jedino i glavno zanimanje! Jer su zarade u njemu i vise nego odlicne!

Ukoliko zelite i sami da se uverite u to dodjite na prezentaciju o kompaniji i cujte i sami o cemu je rec..
Prezentacija je svake subote u 21h.. Zaista cete se prijatno iznenaditi kada vidite koliko realno mozete zaraditi novac, i kada vidite da kompanija za koju mozete raditi je jedna od najboljih u svetu i sigurno medju najkorektnijim kompanijama.. Garantujem!
Ako se uclanite i mislite da vam nece isplatiti nesto, evo ja cu vam isplatiti koliko god treba! Jer znam da se to nece dogoditi jer je kompanija i vise nego korektna.. Preko 300 000 000 aktivnih korisnika sirom sveta rade u kompaniji!
Ko zeli da prisustvuje prezentaciji na kojoj ce videti i sve dokaze o isplatama neka besplatno popuni osnovne podatke na ovaj link: http://www.profitsms.stiforprs.com/  .. Nakon toga ja cu mu poslati na e-mail pozivnicu za prezentaciju.. Prezentacija je potpuno besplatna i mozete pozvati jos ljude koje zelite da cuju o cemu je rec!

Ko zeli da procita o kompaniji:
Sajt je: http://stiforprs.blogspot.com/

Pozdrav! cao


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Cetvrtak, 23.01.2014, 3:40 PM








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 16.01.2014 , 3:48 PM

Quote stojicevic93 ()
Strucnjaci a i najbogatiji i najupesniji ljudi sveta kazu da je MLM posao jedan od najboljjih na internetu!


Strucnjaci kazu da je MLM prevara i protuzakonito je bavljenje njim u vecini naprednih zemalja zato su vecine MLM kompanija smestene bogu iza nogu po Aziji i Africi.

Tebe je neko zeznuo i ubedi da je MLM legalan pa sad i ti nesvesno hoces nekoga. :)

Takodje prouci znacenje reci "Lider" :)

A o ovom poslu se lako moze saznati sve i koliko je korektan samo ako se ukuca u google. :)


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 16.01.2014, 3:49 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 16.01.2014 , 4:19 PM

Quote Davor ()
Strucnjaci kazu da je MLM prevara i protuzakonito je bavljenje njim u vecini naprednih zemalja zato su vecine MLM kompanija smestene bogu iza nogu po Aziji i Africi.


MLM je TRECA grana privrede u Americi.. ;) nisi dovoljno informisan.. a posto i ne znas o kojoj kompaniji je rec onda nemoj da pricas za nju..
Niko tebe ne tera da radis MLM, radi svoj posao i kuliraj.. Ja odlicno zaradjujem kao i mnogi moji clanovi i briga nas za tudje misljenje.. Ja samo hocu ljude da uvedem u to jer je kompanija izuzetno jaka..
Cenim tvoje misljenje i tvoju needukovanost bato ;)

Pozdrav! cao


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Subota, 18.01.2014, 11:19 AM








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 16.01.2014 , 5:41 PM

Govorim o scam MLM piramidalnoj semi sto je u stvari ova tvoja kompanija, a cak ni od redovnog MLM nema hleba u 80% slucaja sem za one na samom vrhu uvek si u minusu.

Al aj neka ti bude samo postavi ti neki dokaz o toj silnoj zaradi da vidimo? Ali nemoj uvek iste slike koje pokazujete po netu i iste klipove vec bas tvoj. :)

Ta kompanija koju ti reklamiras je teski scam, potvrdjeno, overeno cak je i zabranjeno da se prica o tome na vecini ozbiljnih foruma za webmastere.

Svako zna da koristi google i da se informise o ovoj "proverenoj" kompaniji a oni koji nasednu ne treba ih ni zaliti. Samo se pitam sto ne otvorite ovu temu na sajtu za webmastere bilo kom stranom ili domacem pa njima objasnite kako je ovo "ozbiljno" s obzirom da sam citao vise puta kako vas prvo iznapusavaju pa onda zakljucaju temu.

Citav poslovni sistem vam se sastoji da navucete korisnike to jest naivace koji ce da preko vaseg referala da kupe pakete od cega vi imate postotak, sto ih vise nasankate vise imate. A oni ako hoce da povrate pare opet moraju da nadju neke naivce pa da im prodaju ovu pricu i tako u krug.

Nemoj da me shvatis pogresno nemam ja nista protiv tebe ali ne volim kada pokusavate da navucete ljude za referale, da je to imalo ozbiljna kompanija vama zarada ne bi zavisila od referala. :)

Sto se moje edukativnosti tice ja imam sta da prilozim kao dokaz kad pricam o ovim stvarima a ne na majke mi, "Lideru". ;)

Vise necu pisati ovde a ko je toliko naivan da nasedne ne treba ga ni zaliti. cao


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 16.01.2014, 5:58 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 16.01.2014 , 5:58 PM

Haha.. Nije mi jasno samo zassto sve ovo pises ako ne verujes u to.. Nikog nisam pitao za misljenje, vec ako neko zeli neka pogleda.. A vidim da dosta ljudi ulaze na sajt i prijavljuju se cak.. Naravno meni ne trebaju oni koji zele samo da se uclane i cekaju da zarade, a i ne zavisi mi zarada od referala, to nikako..

Kao sto rekoh, ko ne veruje i ko misli da je prevara i da od ovog nema hleba taj ne mora ni da pogleda cak ;)

A i ne pada mi na pamet da ovde pokazujem svima dokaze o mojoj zaradi.. Ne kukam i ne molim za clanovima jer ih imam dovoljno i ne zaradjujem ja na njima samo vec ima 3 vrste zarade u kompaniji. Tako da ne razumem zasto ovo sve pises.. Ako ti se ne svidja o cemu ja pisem onda jednostavno preskoci temu..

Nemam ni ja nista protiv tebe, taman posla, ali zelim da informisem ljude.. Pa kako ko zeli.. ja se ne ljutim i ako mi svi ovde kazu da ovo nije dobar posao i da je kompanija prevara.. Jer znam da je korektna i ne slusam druge kad sam se licno uverio..

Ljudi koji nisu skepticni i koji gledaju korak dalje, zaradjuju ozbiljan novac.. Ja za sebe ne kazem da sam taj, ne volim da se hvalim niti volim tamo neku kompaniju da hvalim, vec samo realno kazem iz licnog iskustva kako je meni u njoj.. Pozdrav yes

P.S. Evo jednog dokaza kakva je ovo kompanija: [color=#ff0000]http://www.businessforhome.org/2011....]
Pogledaj pod 3. Stiforp. Trece mesto je zauzela 2011 god. a iste te godine je i osnovana.. Pogledaj ispod nje koje su kompanije.. Mozda i skapiras o cemu pricam..


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Cetvrtak, 23.01.2014, 3:42 PM






our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 6 | 16.01.2014 , 11:41 PM

stojicevic93, razlog sto radis ovo je: "Ja samo hocu ljude da uvedem u to jer je kompanija izuzetno jaka.. ", haha... da ti ista zaradjujes, ne bi ovde pokusavao da reklamiras ko poslednji rob. Aj sto nas lazes, nego sto sebe lazes...









18
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 17.01.2014 , 11:23 AM

Reklamiram ja ovaj posao jos na 1000 mesta.. Ne samo ovde.. Ako zelis biti uspesan trebas znati da je reklama najbitnija stvar u svakom poslu.. Pa makar to bilo i ovde na nekom forumu..
Kao sto rekoh, nemam razloga da ikog lazem ovde, a najmanje sebe.. Znam sta i kako radim svoj posao, znam kako mi je i koliko zaradjujem i briga me za skepticne i one koji ne veruju u to.. Od njih nemam nista niti zelim ikad nesto. Isto tako takve nebih ni uclanio niti zvao da se uclane.. jer ne zaradjujem samo od toga, da je smo od toga nebih ni radio ovo..

Niti se ljutim ja na vas koji pisete sve ovo, bas naprotiv.. Svako ima svoje misljenje, a ja znam istinu.. Radite vi vas posao i uzivajte, zaradjujte i vise od mene, radite i manje od mene.. meni nije krivo.. Bitno je da sam ja zadovoljan i bas zbog toga me ni malo ne doticu ovakvi komentari..

Pozdrav! cao








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 8 | 17.01.2014 , 3:52 PM

Pa de ako nemas nista od ovoga daj direktan link i objasni ljudima kako i sta a ne preko referala, mislim kada je tebi isto i ovako ovo radis iz dobre volje i ne zaradjujes od referala. :)

Koji je tacno poslovni model ove firme, na osnovu cega se vrsi profit, kako firma funkcionise i sistem poslovanja, na koji nacin isplacuje, koliko se sve to placa na mesecnom nivou ( jako bitno ).

Eto sve ozbiljna pitanja na koja nisi odgovorio pa te sada molim da objasnis sve ne nama skepticnima vec ostalima koje mozda zanima. :)

Nemoj reci nemam ja sta da objasnjavam, tako iskusan IM i Lider u vodecoj kompaniji sigurno zna da mora da da sve od sebe da objasni sistem potencijalnom saradniku ili musteriji i na taj nacin opravda svoje tvrdnje. :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 18.01.2014 , 11:09 AM

OK.. Njamanji mi je problem da objasnim sve.. iako sve ima na http://stiforprs.blogspot.com/p/nacini-zarade.html

Dakle ovako.. Kompanija nudi web alate kao sto su: e-mail autoresponder, web konferencijsku salu, 6 internet domena za promociju nekog vaseg posla, kontakt menager program, mozete ubaciti spikera na vasoj web stranici, internet stranice za skupljanje clanova za kompaniju i jos mnogo toga.. Dakle sa tim slatima mozetedobro pokrenuti neki vas biznis i u isto vreme raditi za kompaniju..

Rekao sam vec da ne zavisi zarada samo od referala, evo zasto.. Imate tri vrste zarade u kompaniji.. One koje se isplacuju nedeljno i mesecno..
Prva vrsta zarade '' fast start bonus'', je kada vi uclanite nekog u kompaniju vama kompanija isplacuje 25$, a kada taj neko uclani nekog isplacuje vam 2$ itd.. To su nedeljne zarade i isplacuju vam se sveke srede!

Druga vrsta zarade je '' matrix bonus'' .. Ovaj sistem zarade je jedan od najboljih i kazu da je u Stiforp kompaniji jedan od najjacih.. No da skratim pricu.. Ovde bukvalno mozete zaradjuvati cak i ako nikog ne uclanite u kompaniju! Dakle i ako ni jednu osobu ne uclanite vi cete opet imati ljude u svojoj mrezi koji ce siriti vasu mrezu i samim tim zaradjujete od njih a i puni vam se vas '' matrix ''.. Da objasn: Kada se uclanite u kompaniju vama se odmah otvara vas matrix u kojem mozete imati 1 000, 3 000, 10 000 ljudi.. Taj matrix puni i vas sponzor kojio vas je ubacio, njegov sponzor, njegovi ljudi iz matrixa itd itd.. Bukvalno svi pune vasu mrezu cak i ako nikog ne uclanite, vec ste zadovoljni korisnik Stiforpa.. Od svake osobe u vasem matrixu imate 0.25$.. Recimo da imate 1 000 osoba, vi cete svakog meseca biti isplacivani 250$ !! I to na vasu Visa ili Master Card! Posto se matrix puni forsirano, tj svi pune, vi cete velikom brzinom dobiti taj broj ljudi, samo je pitanje vremena.. Takodje ako se potrudite pa i vi na tome radite bice jos brze.. Meni licno nakon sto sam se uclanio dosi su par clanova u moj matrix koje je ubacio moj sponzor.. I jos dolaze.. Ukratko sam vam objasnio za ovu vrstu zarade.. Kao sto vidite nije zarada samo od '' referala ''..

Treca vrsta zarade se zove'' matching bonus '' .. Ukratko cu i o ovome.. Vi imate 50% zarade od svakog vaseg clana kog ste vi uclanili.. Da, 50% svakog meseca imate od njegove zarade.. Naravno, njemu kompanija isplacuje celu zaradu a vas nagradjuje sa 50% od toga zato sto ste ga vi uveli u posao.. Imate jos 20% zarade od clanova vasih direktnih clanova, dakl;e druga generacija.. Imate 10% zarade od trece generacije.. Itd.. Izuzetno dobar sistem zarade..

Kada se uclanite otvarate racun u kompaniji, sa tog racuna direktno saljete novac na vasu Visa ili Master karticu..
Pazite, kompanija saradjuje sa Master Card-om, a znamo da Master Card saradjuje ISKLJUCIVO sa 100% proverenim kompanijama! To mozete slobodno proveriti gde god zelite!

Kao sto vidite nisam nista lagao, i kompanija je 100% korektna i posao je isplativ..

E sad.. ko ne zeli da se uclani ili trenutno nema novac za clanarinu mogu mu dati priliku da zaradi procenat od onog koliko uclani meni clanova.. Mozda imate nokog prijatelja, druga koji bi radio ovo, pa ako vi predlozite nekom da se uclani i izvrsi clanarinu ja vama isplacujem za svakog po 15$.. Dakle ne morate da se nigde uclanite i nista da placate ako mislite da je kompanija prevara, vec dodajte meni neke ljude i ja cu vas isplatiti i vise od polovine koliko ja dobijam.. Naravno, ja posle od njih imam zaradu..
Ovo je samo predlog.. 10 osoba mi preporuci neko, ja mu isplatim 150$.. Nije za bacanje 150$.. :)

Ako jos nekog nesto zanima slobodno neka pise ovde.. Nije mi problem da objasnjavam sto se tice posla..
Isplati se.. njam

Pozdrav! cao                     http://www.profitsms.stiforprs.com/


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Cetvrtak, 23.01.2014, 3:43 PM






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 10 | 18.01.2014 , 2:27 PM

stojicevic93, Davor je u pravu i svi mi koji znamo da googlamo znamo da ste vi  obicna prevara ,paraziti koji zele da zarade na ne-edukovanim ljudima. Sramota!

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 11 | 18.01.2014 , 3:05 PM

Ok detaljno sam procitao sve 2x da se ne zabunim i evo sta si napisao za svaki od 3 nacina zarade:

Quote stojicevic93 ()
Prva vrsta zarade '' fast start bonus'', je kada vi uclanite nekog u kompaniju vama kompanija isplacuje 25$, a kada taj neko uclani nekog isplacuje vam 2$ itd.

Quote stojicevic93 ()
Taj matrix puni i vas sponzor kojio vas je ubacio, njegov sponzor, njegovi ljudi iz matrixa itd itd.. Bukvalno svi pune vasu mrezu cak i ako nikog ne uclanite, vec ste zadovoljni korisnik Stiforpa.. Od svake osobe u vasem matrixu imate 0.25$.. Recimo da imate 1 000 osoba, vi cete svakog meseca biti isplacivani 250$ !

Quote stojicevic93 ()
Treca vrsta zarade se zove'' matching bonus '' .. Ukratko cu i o ovome.. Vi imate 50% zarade od svakog vaseg clana kog ste vi uclanili.


E sada ja ovde koliko vidim sva 3 nacina zarade zavise iskljucivo od ljudi koje ti ili neko drugi dovedete u kompaniju to jest referala i nicega drugoga.

Ovo je slika sa tvog bloga: http://u.to/3_fZBQ tu se jasno vidi da je stvar u referalima i piramidalnoj kombinaciji vezanoj za procente zarade ljudi koje dovedes ti ili tvoji referali.

E sada ima i ona caka da nije dovoljno samo da se ljudi registruju preko tebe inace bi svi samo pravili duple profile vec mora da se kupi taj paket od njih, zar ne?

E sada malo sam citao i pre o toj "kompaniji" ( kada su pricali o njoj na jednom domacem webmaster forumu ) i koliko se secam a ispravi me ako gresim ali za pristup kompaniji se placa prvi puta 40$ a onda svaki mesec 10$.

I sam si rekao vise puta da u predhodnom tekstu da sve zavisi od toga koliko clanova dovedes, ako ti dovedes 500 clanova i svi 500 budu radili ko ludi im nagovore jos 500 i svaki mesec budu uredno placali tih 10$ e onda ces ti da zaradis nesto a ako se samo registruju i nista ne plate nemas nista.

Tako da je odnos ulozeno u odnosu na dobijeno uvek ali uvek veci. Kuca mora da bude na dobitku, ne moze da vam placa a da posluje u minusu. Da bi bila na dobitku vi morate da prodate pricu i nagovorite ljude da kupe nesto.

Ukratko kompanija ne prodaje nista osim price. Ti web alati o kojima ti pricas:

- 6 domena moze da se uzme za 15-20$ na goddady posto svaki dan imaju kupone za popust i to 6 top domena tipa com, net, org a ne .ws i slicnih.
- e-mail autoresponder dobijas na skoro svakom web hostingu koji imas vec od 3$ mesecno ( a ne 10$ ) naravno moras da znas da radis s njim.

Kao dokaz prilazem sliku sa mog hosting naloga: http://prntscr.com/2kdacr ( broj 5 u 1 redu ).

-Video sam sale o kojima pricas za drzanje konferencija posto je jedan lik pokusavao da progura ovu pricu na sajtu za IM i to su obicne i najobicnije chat sobe sa mogucnoscu video chata, iste ( ili u najmanju ruku slice sa istim funkcijama ) mogu da se nadju i za free.

Tako da sem tog paketa iz kojeg sve moze da se nadje jeftinije i kvalitetnije za one koji hoce da potraze. Koji proizvod jos prodajete ako ih ima?

Posto koliko vidim ovde se prodaju 2 stvari taj paket i prica, paket nije vredan para koje se traze a od price nije bas da ima neke vajde ako niko ne kupi spomenuti paket. :)


Poruku je menjao/la Davor - Subota, 18.01.2014, 3:14 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 18.01.2014 , 3:11 PM

Ti da si edukovan ne bi ovako pisao druze! ;)

Procitaj malo pa ces shvatiti o cemu je rec.. Ako ne onda zobidji temu.. SVI koji udju u kompaniju imaju mogucnost da zaradjuju, zavisi koliko ko radi.. A cime se ti bavis pa mislis da je ovo prevara? :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 13 | 18.01.2014 , 3:20 PM

Pa ja mozda nisam edukativan ali sam samo citirao tvoje reci i nista vise, nisam izmislio. Ti sad kazes nema veze s referalima a gore u postu kao sto sam citirao nista sem referala se ne spominje. :)

Dao sam ti i dokaze o tim web alatima ali opet mi nista ne znamo, niko nista ne zna, hiljade ljudi koji su nasankani nista ne znaju, webmasteri sirom sveta nista ne znaju al vi sto prodajete maglu ste iskusni "Lideri" vodecih kompanija. Pa sreca za nas ostale da bar znamo koliko-toliko da koristimo google makar za osnove.

Zasto onda ne pravite samo lazne profile i nabijete 500 referala ma sta 500, nabijete 5000 i zivite ko kraljevi ako vec nista ne mora da se placa. :)

Ono sto ja radim jeste vezano za net al nema veze sa referalima i prodajom paketa, a takodje nemam nameru da objasnjavam sta je to bas iz tog razloga sto ne zavisim od referala pa nema ni potrebe ni koristi. :)

Al si u pravu da treba da se zaobidje tema posto ako sam ista naucio s drugi foruma na kojima su tvoje kolege promovisale ovo je da poput PTC korisnika u stanju ste da radite sve za referale, nikada necete izneti dokaze, nikada necete prestati da nagovarate ljude, cak i kada vas banuju vi se vratite s drugim nalogom i nastavljate dok vam ne pocnu brisati teme a onda predjete na drugi sajt/forum pa iz pocetka. :)


Poruku je menjao/la Davor - Subota, 18.01.2014, 3:25 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 18.01.2014 , 3:24 PM

DAVOR..

Drago mi je sto se interesujes za ovu kompaniju, pa makar i tako sto je ogovaras i ne znas da je moguce zaraditi.. :)

Ako ti mislis da se ne moze zaraditi, zasto onda 300 000 000 ljudi je u Stiforp kompaniji? Zasto placaju clanarinu?
Zar mislis da sam ja lud da placam clanarinu a da ne zaradjujem? ili neko drugi takodje..?

To je tvoje misljenje o kompaniji.. nisi nikad radio MLM ili pak ako si nekad radio bio si veoma neuspesan pa zato i pises sve ovo.. Kao sto rekoh ja nikog ne teram da se uclani, moze samo da pogleda, procita i ako razmilja isto tako kao i ti onda ne mora da se uclani..
Neko drugi za to vreme ce se truditi, radice, i zaradjuvace..i
A za sve u zivotu mora da se plati neka cena, pa i tako tih 10$ mesecno..

Ja licno mrzim MLM, ali sam zadovoljan sa ovom kompanijom.. Imaju dobre bonuse, takodje i umeju da nas iznenade nekada nekim dodatnim bonusom, tako da me ne zanima sta drugi misli..

Ko se uclani, vidi da je kompanija prevara, licno se uveri u to..e taj moze ovo da pise sto ti pises druze!

A slobodno kucaj na google za Stifrorp kompaniju pa vidi sta kazu.. A ne da gledas samo forume na kojima znaju o MLM isto koliko i o tome koliko je palo snega u Jerusalimu ove godine :D samo nagadjaju dakle! u


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Subota, 18.01.2014, 3:27 PM








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 18.01.2014 , 3:32 PM

Quote stojicevic93 ()
A slobodno kucaj na google za Stifrorp kompaniju pa vidi sta kazu


Stiforp scam or legit na google od top 10 rezulatat 6 ili 7 su da je scam sa objasnjenjima ljudi.

Quote stojicevic93 ()
A ne da gledas samo forume na kojima znaju o MLM isto koliko i o tome koliko je palo snega u Jerusalimo ove godine


Ti forumu si mesto gde se okupljaju i koje drze ljudi koji su stvarno "lideri" u online poslovanju, ne znam da li si cuo da digitalpoint, wJunction, webmajstori, IZF itd.

Quote stojicevic93 ()
Ako ti mislis da se ne moze zaraditi, zasto onda 300 000 000 ljudi je u Stiforp kompaniji?


A pazi i PTC kompanije imaju toliko ako ne i vise korisnika a zasto? Odgovor je jasan ljudi su naivni i veruju u pricu o brzoj i lakoj lovi bez nekog preteranog mucenja i to je svugde a ne samo kod nas, vecina veruje ako dobro proda pricu nahvatace referale i uzivati. Koliko je od tih 300 miliona stvarno aktivno, posto iz dana u dan nicu reviewi korisnika koje je ta kompanija prevarila, dok drugi odustaju posto im se ne isplati ( a ne isplati se kad preracunas ulozeno u parama i vremenu a koliko dobijes ). Al stvarno necu vise mozemo obojica ovako do sutra. :)

U svakom slucaju svako dobro zelim i ne zameri. cao


Poruku je menjao/la Davor - Subota, 18.01.2014, 3:41 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 19.01.2014 , 4:30 PM

Procitaj..

No nije bitno.. Ne moze neko znati kako je i sta ako nije se licno uverio u to! Ja ne znam cime se ti bavis, cak i da mislim da je tvoj posao prevara nebih pisao ovako kao ti.. Ako je prevara ti ga radis a ne ja.. Ne volim da se mesam u tudje poslove.. Isto tako ne mrzim nikog niti ikog zelim da prevarim.. sve sto zelim sebi zelim i drugima..

Kao sto kazes mozemo tako do sutra.. A to ne vodi nicemu bukvalno.. Niti ti imas nesto od toga sto pises, niti ja imam nesto od toga sto ti objasnjavam ovo..

Sve najbolje..Pozdrav cao

Added (19.01.2014, 3:30 PM)
---------------------------------------------
Pozdrav svima..

Na internetu cete naci gomilu ponuda za posao tipa: kliktanje reklama,
pisanje i prevodjenje nekih textova, pravljenje blogova i postavljanje
reklama na njima itd itd..

MLM je TRECA GRANA PRIVREDE U AMERICI! Najuspesniji ljudi sveta kao sto su Donald Trump, Robert
Kiyosaki itd, kazu da je MLM posao buducnosti i preporucuju da se njime
bavite.. Ali ne svakakvim MLM-om.. Piramidalne zarade, lanci srece i MLM
kompanije sa slabim rejtingom i losim sistemom zarade zaboravite!

Jedna od najjacih i najkorektnijih MLM kompanija trenutno u svetu je
STIFORP!  Zaista Stiforp je svojom korektnoscu potpuno bez konkurencije i
kako sam dobio informacije ova kompanija ide na duge staze!
Sistemi zarade u kompaniji su i vise nego sjajni.. Ne pricam vam ovo da
bih navukao nekoga na praznu pricu ili samo da gubite vreme.. Ne delim
ljude na ove ili one i sve sto zelim sebi zelim i drugima!
Mnogim ljudima koje LICNO poznajem Stiforp je jedino i glavno zanimanje! Ako mi
ne verujete pokazacu vam dokaze o isplatama od njih i iznenadicete se
kada vidite koliko je ova kompanija korektna! Inace ti dokazi i slike o
zaradama nisu od pre 2-3 godine pa da neko ne kaze da pokazujem uvek
iste slike.. Ove slike nemate na google i nisu za pokazivanja svakome!
Pokazac vam slike od pre mesec-dva ako zelite..
Idem ka tome da i meni Stiforp bude jedino i glavno zanimanje! Jer su zarade u njemu i vise nego odlicne!

Ukoliko zelite i sami da se uverite u to dodjite na prezentaciju o kompaniji i cujte i sami o cemu je rec..
Prezentacija je svake subote u 21h.. Zaista cete se prijatno iznenaditi
kada vidite koliko realno mozete zaraditi novac, i kada vidite da
kompanija za koju mozete raditi je jedna od najboljih u svetu i sigurno
medju najkorektnijim kompanijama.. Garantujem!
Ako se uclanite i mislite da vam nece isplatiti nesto, evo ja cu vam isplatiti koliko god
treba! Jer znam da se to nece dogoditi jer je kompanija i vise nego
korektna.. Preko 300 000 000 aktivnih korisnika sirom sveta rade u
kompaniji!


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Nedelja, 19.01.2014, 12:20 PM






our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 17 | 19.01.2014 , 8:15 PM

stojicevic93, a sto nam ne posaljes jedan log transakcije koji su ti izvrsili tj. jedan dokaz o isplati... verujem da bi ubio sumnju time.









621
poruka na forumu
382 3516



post # 18 | 19.01.2014 , 8:43 PM

Unique se registrovo , ja sam ga poslao i hocu mojih 15$ na skrill , ako moze danas jer trebam da ulozim u MLM kompaniju koja je druga u svetu, nalazi se u Srbiji, sediste im je u Šišatovcu.

Ako dobijem danas mojih 15$ za Unique , Davor ce se takodje registrovati. :)

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









18
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 20.01.2014 , 11:13 PM

Quote Infinity ()
Unique se registrovo , ja sam ga poslao i hocu mojih 15$ na skrill , ako moze danas jer trebam da ulozim u MLM kompaniju koja je druga u svetu, nalazi se u Srbiji, sediste im je u Šišatovcu.Ako dobijem danas mojih 15$ za Unique , Davor ce se takodje registrovati.

Kao prvo niko se nije ni prijavio a kamoli uclanio pod tim imenom! :) kao drugo imam svu statistiku u web kancelariji u kompaniji tako da vidim svakog ko se prijavio danas i koliko je ljudi pogledalo prijavu itd..
kao trece nisam znao da u Srbiji postoji druga MLM kompanija u svetu.. Zapravo nije tacno :)

Quote Unique ()
stojicevic93, a sto nam ne posaljes jedan log transakcije koji su ti izvrsili tj. jedan dokaz o isplati... verujem da bi ubio sumnju time.

Evo dokaza od pre nesto vise od mesec dana.. Gospodinu Adi-u Sut su isplatili ukupno 600$ zato sto je dostigao rank sa 5 zvezdica u stiforp.. Ova slika nije za pokazivanje ali evo dokaza.. Inace on je sponzor mog sponzora, dobro saradjujem sa njim i veoma dobro radi posao u kompaniji, takoa da ne zamerite sto je ostale cifre sakrio jer zaista nije z pokazivanje cela suma isplate.. Samo po ovom dokazu mozete videti koliko je kompanija korektna i fer.. Jer ko dostigne rank sa 4 zvezdica oni nagradjuju odmah sa 100$ a ko sa pet zvezdica sa 500$.. Nakon toga postoje jos dva ranka u kompaniji koji se isplacuju 50 000$ i 500 000$.. Za ovaj poslednji zaista treba mnogo truda i vremena uloziti.. Takodje licno poznajem osobu koja ide ka ovom od 50 000$, jos malo mu je potrebno.. Ali manje vise o tome..


Fajlovi: 0836469.jpg (132.8 Kb)

Poruku je menjao/la stojicevic93 - Ponedeljak, 20.01.2014, 11:19 PM








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 20 | 20.01.2014 , 11:33 PM

Quote stojicevic93 ()
Evo dokaza od pre nesto vise od mesec dana.. Gospodinu Adi-u Sut su isplatili ukupno 600$ zato sto je dostigao rank sa 5 zvezdica u stiforp.. Ova slika nije za pokazivanje ali evo dokaza..


Ja sam cuo da sledece nedelje slecu marsovci, naravno nisam bio prisutan kada su se najavili ali mi je reko jedan gospodin tako da mora da je istina, mislim odakle meni pravo da sumnjam u rec coveka kojega nikada nisam upoznao jos i sliku ima. :D

Takodje zasto pokazujes tudju sliku kada kada si i ti lider kompanije? Valjda si i sam zaradio neku ozbiljnu lovu sto nisi postavio svoju sliku, mogao si kao i ovaj da zatamnis podatke, ostavi samo ime, ne moras cak ni prezime.

A jos slika iz novembra ko zna odakle je ta slika i ko ti je dao i koliko je ljudi navukao da u jednom mesecu preskoci 2 cina. Posto smo vec utvrdili da se zarada vrsi od referala koji kupuju pakete i od ljudi koje oni nagovore da se pridruze da kupe pakete.

Inace evo moje stanje na paypalu:



Molim te da ne sumnjas ipak sam postavio sliku. :)

Quote stojicevic93 ()
kao trece nisam znao da u Srbiji postoji druga MLM kompanija u svetu.. Zapravo nije tacno


To sto je on napisao se zove sarkazam. :)

Zasto ovako jaka i ozbiljna kompanija koristi google translate tool?



Zar ne mogu da plate nekom da im uradi profesinalni prevod na vodecim svetskim jezicima kao sto nude sve ozbiljne kompanije?

Nista ti prijatelju nisi dokazao, sto vise izgubio si i ono malo kredibiliteta sto si imao s ovim. Evo daj mi link ja cu da se registrujem preko tebe a ti uplati coveku iznad 15$, u stvari ja cu da ti nadjem jos 20 ljudi ( sve pravi nista fake ) koji ce da se registruju preko tebe ali da ti uplatis coveku eto ne mora 15 ali neka bude 10$ po osobi. Naravno oni nece nista da kupe ali rekao si da to i nije bitno i da ne zavisis od toga. :)

Da li pristajes? Na kraju on pokaze izvestaj sa MB da je primio pare i okaci ovde u temu da svi vide da je dogovor ispostovan i mi ti se svi izvinimo sto smo sumnjali. Mislim da je posteno cak si i sam ponudio 15$ a ja kazem moze i 10$ jos bolje za tebe. :)


Fajlovi: 9529704.png (6.1 Kb)

Poruku je menjao/la Davor - Ponedeljak, 20.01.2014, 11:38 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Ostalo » Korpa » Najkorektnija zarada preko interneta! 100% provereno!!! (Vidimo se na Vrhu...)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: