Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Hakovanje FB i E-mail
Hakovanje FB i E-mail






9
poruka na forumu
0 -17



post # 1 | 06.02.2011 , 11:29 AM

Ako hoceste da proverite neku bivsu devojcicu,da vidite da li je u ljubavi....to ide ovako:

Udjite na fejs osobe koju zelite da hakujete i otvorite informacije...na dnu ce vam pisati E-mail otvorite G-mail ili yahoo(malo teze ide) zavisi od mesta gde osoba ima E-mail kada udjete na pocetnu stranu E-maila kucajte E-mail i zaboravio/la sam lozinku onda ce da vam se pojavi da morate ponovo da ukucate lozinku...to uradite i nakon toga neke brojeve i slova....posle sledi neke zajebancije od cega treba da vam bude oznacen odgovor na sigurnosno pitanje na primer "kako se zovete" , "kako vam se zvala uchiteljica" itd...a za yahoo postoje dva sigurnosna pitanja....postoje velike sanse da cete pogoditi sigurnosno pitanje cak i ako neznate osobu a ako znate onda je mnogo lakse....kada odgovorite pise vam da ukucate novu lozinku i da je potvrdite....to i uradite...njegov E-mail je vas...sada fejs...slicno tome samo sto nema odgovor na sigurnosno pitanje i potvrdu za resetovanje lozinke vam salje na E-mail a tu vam je posao zavrsen....nakon toga taj sto ste ga hakovali nemoze da promeni lozinku punih 20 dana....dosta ako mene pitate.....za to vreme mozete da preko njegovog profila saljete njegovim drugovima phiser i iStealer a oni ce misliti da je to on(to sam ja radio, bas je smesno)....naravno ovo menjajne sifre je apsolutno legalno jel se racuna kao da je on sam promenio sifru.....srecno!!



Poruku je menjao/la rogi - Nedelja, 06.02.2011, 1:47 PM

Nije vazno koliko jako mozes da udaris,
nego koliko puta mozes da ustanes i da ides dalje...










6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 2 | 06.02.2011 , 12:49 PM

hahahahahha :))) Super stvar...imacu to na umu smile








416
poruka na forumu
30 155



post # 3 | 06.02.2011 , 1:00 PM

Gde se samo setiste za tako nesto smile

Beata vita perfecta sapientia efficitur.
petar@extracafe.rs










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 06.02.2011 , 1:44 PM

Quote (RoKiMarcano)
zavisi od mesta gde osoba ima E-mail kada udjete na pocetnu stranu E-maila kucajte E-mail i zaboravio/la sam lozinku onda ce da vam se pojavi da morate ponovo da ukucate lozinku...to uradite i nakon toga neke brojeve i slova....posle sledi neke zajebancije od cega treba da vam bude oznacen odgovor na sigurnosno pitanje na primer "kako se zovete" , "kako vam se zvala uchiteljica" itd...a za yahoo postoje dva sigurnosna pitanja....

Joj majko sta ja sve necu cuti ovde... wacko

1) Ovako da bi se uradio reset passworda ( a to je ovo sto je pokusano objasniti u prvom postu ) e-mail klient salje reset pass na pomocni e-mail koji se unosi pre registracije koji god klijent koristili, tako da ako niste vlasnik tog drugog e-maila ova teorija ne pije vodu....

2) Pravi hack e-maila i fb se vrsi na totalno drugaciji nacin koji vam necu napisati...

3) Ovakve teme idu na stetu drugih korisnika prema tome su protiv zakona, tako da ide lock na temu... wink


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 08.02.2011 , 10:35 PM

Quote (Hitman-)
sto si sve prekrizio

nisam kada se tema zakljucala automatski se prekrizilo...

Quote (jasambudala)
nemoze se hakovat prof

moze, ja sam sestri kada je zaboravila sifru i fb i e-maila... wink


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Ostalo » Korpa » Hakovanje FB i E-mail
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: