Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Pomoc
Pomoc






904
poruka na forumu
96 378



post # 21 | 04.03.2011 , 0:23 AM

Quote (DxD)
moja drugarica je uzela broj i rekla mi je da ce da mi pomogne da budem sa njim

Tako sto ce ona da ga smuva, ma bre mani se drugarica, ovo ti kazem naj ozbiljnije. Budi ti ta koja ce sve da uradi, netreba ti copor da bi zavela decka koji ti se svidja, nisi ni glupa ni retardirana, bas naprotiv veoma si dobra, fina i inteligentna i mozes sama. Budi samouverena i ponosna na sebe.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 22 | 04.03.2011 , 8:14 AM

pa vidi..
pomislila sam na to, medjutim i ona ima svog decka, a i ona njega ne voli bas...
a i moja drugarica mi je rekla da je jako dobar i to sto kzae to i misli...
i ne trebam izletati nego da dobijem njegovo poverenje, a izgleda da sam dobila ( zajedno cemo da pokusamo da udjemo u elektronski dnevnik- tu se upisuju ocene )
tako da...
polako, ali sigurno biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 23 | 05.03.2011 , 8:50 AM

sandra1000, dosadjivanje nije problem...
sada trenutno mi je pricao o pravljenju programa...
i to sam, a nisam ga ja jurila...
zatim..
Viknuo je Danijela ( tako da je ceo hodnik cuo moje ime ) i zatim se nasmesio...
tako da polako...
nakon skole isla sam sa drugaricom i posto ne izlazim napolje malo me je opio svez vazduh
ja sam se derala, vristala, skakala, trcala ne znam ni sama gde...
vikala Zivela ljubav...
pustila pesmu i uz nju pevala..
vrislala sam kako volim Dejana...
i tako... biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 24 | 05.03.2011 , 12:21 PM

Cim se on tebi smeska znaj da mu se svidjas biggrin











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 25 | 05.03.2011 , 1:42 PM

Ajme koji saveti i mene su zbunili smile ovako sto mu nebi prva prisla ovo sto ti govore da ispadas laka su glupost velika je razlika izmedju sigurne i lake cure ( pozovi ga da izadjete il sto je u modi kod vas mladjih reci nekom u poverenju da ti se svidja a da znas da je tracara sigurno ce saznati a nece ispati ko da si ti navalila i videces sta ce bit )... smile inace ako se neko smeska ne znaci da mu se neko odmah svidja zato uradi nesto da nebi zavrsio s drugom pa ce djavo biti kriv wink inace vecina momaka je smotana s devojkama u tim godinama pa se nemoj cuditi sto nista ne pokusava i ako mu se svidjas...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 26 | 05.03.2011 , 1:53 PM

znam sta cu uraditi..
pozvati ga da idemo zajedno na Internet caffe xD
salim se..
valjda cu nesto naci biggrin


setila sam se...
napravicu mu narukvicu... biggrin
i to ono od srca i pokloniti je njemu biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 27 | 12.03.2011 , 0:48 AM

Quote (Anubis)
Ajme koji saveti i mene su zbunili ovako sto mu nebi prva prisla ovo sto ti govore da ispadas laka su glupost velika je razlika izmedju sigurne i lake cure ( pozovi ga da izadjete il sto je u modi kod vas mladjih reci nekom u poverenju da ti se svidja a da znas da je tracara sigurno ce saznati a nece ispati ko da si ti navalila i videces sta ce bit )... inace ako se neko smeska ne znaci da mu se neko odmah svidja zato uradi nesto da nebi zavrsio s drugom pa ce djavo biti kriv inace vecina momaka je smotana s devojkama u tim godinama pa se nemoj cuditi sto nista ne pokusava i ako mu se svidjas...

Budi dostojanstvena i naj ponosnija. Sebe voli najvise na svetu, a momaka ima koliko hoces. Ako ti sad treba da ispadnes bileja i da mu ne izlazis iz du*eta samo da nebi nasao drugu, ispadas budala. Pusti ti muskarce, oni vole da ih ribice juri i nabacuju se, ali ANUBIS ti nije rekao da su oni najodvratniji kad raskidaju. Izmisle naj brutalnije izgovore, e pali, e nitreba mi sponzorusa, e moze svako da te smota i sl. wacko

Quote (DxD)
setila sam se...
napravicu mu narukvicu...
i to ono od srca i pokloniti je njemu

Lep gest. Ipak si ti jos mala devojcica i uzivaj u tome, pitaj bilo koju devojku za savet i slozice se samnom, pusti ti ANUBISA tongue koji je navikao da ga napadaju koje kakve ku*ozderke biggrin biggrin biggrin












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 28 | 12.03.2011 , 8:11 AM

sandra1000, e pa sada...
dosla je ta faza kad ja "bezim" od njega..
i on od mene...
jer sada zna da ga heart
zna i njegovo celo odeljenje, pa sada ovo ono biggrin
tj. sada sam jos ludja... biggrin

Ko si ti?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 29 | 12.03.2011 , 8:15 AM

Quote (sandra1000)
pusti ti ANUBISA koji je navikao da ga napadaju koje kakve ku*ozderke

surprised aaa sandrice pa zar to mislis o meni shock

Quote (sandra1000)
oni vole da ih ribice juri i nabacuju se

naravno pa ko ne voli da ga neko vija happy osim toga kad zene stalno hoce jednakost sto ne budemo jednaki u svemu a ne samo kad nekom odgovara tongue

Quote (sandra1000)
Izmisle naj brutalnije izgovore, e pali, e nitreba mi sponzorusa, e moze svako da te smota i sl.

slazem se al svaki razlog je bolji od onoga sto cure rade (ne raskinu vec vuku za nos pa dokle im uspe) al necemo o tome, inace kao sto sam rekao u tim godinama momci su prilicno smotani i uplaseni od cura ( bar vecina) tako da ce tesko on uciniti prvi korak pre ce ako im se neka cura svidja da ispadnu buda*e glumeci face ( jesam musko al takvi smo sto da se lazemo sad ) ...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 30 | 12.03.2011 , 4:41 PM



e eto..
napisala sam mu preko fb-a biggrin
e sada..
Bog zna sta ce biti smile


ovo srce sam ja smile
ovo sanjanje je jedan put napisano..
ali da bi se videlo tako je to..
tako da nisam 2x pisala smile

Added (12 Mar 2011, 4:41 PM)
---------------------------------------------
i tako..
eto..
zauzet je..
neka Sanja.. sad



Fajlovi: 1379544.jpg (35.6 Kb) · 2902039.jpg (33.1 Kb)
Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 31 | 12.03.2011 , 5:10 PM

jbg... nema veze, pojavice se drugi nemoj da oklevas... jeste tesko, ali nije smak sveta... smile


Poruku je menjao/la MarijanaBK1 - Subota, 12.03.2011, 5:13 PM

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 32 | 12.03.2011 , 5:17 PM

ne znam da li da placem ili da budem srecna... sad
znam da ce biti drugih, ali... :'(

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 33 | 12.03.2011 , 10:10 PM

milankas, jesam... smile
ma valjda cu ga preboleti ( ne mogu ceo zivot patiti ) a i vec sam navikla
srce mi je napuklo, povredilo ga je dosta ljudi..
osecam se kao lopta koju moze svako da sutira sad

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 34 | 14.03.2011 , 1:09 AM

Sta se bre sad nerviras. Ja cu da ti budem decko ako on nece biggrin biggrin biggrin
ha ha ha... salim se mila moja, momaka koliko hoces, kuliraj i uzivaj i budi srecna da se ta sanja nije pojavila u toku vece vec pre nje. I bas te bre briga, ako hoce da ide ma gurni ga da sto pre ode, budi lepa, nasmejana i to ce ga nervirati i cackati sto si ti takva kad ti je on ono rekao. Nek ti bude sve jedno. I nauci da prvo ti se neko svidi, pa se zaljubis pa tek ako je 100% sigurno i u vezisi koja je super stabilna onda zavolis! Nek zasluze da ih volis!
Sve sto ti pricas kroz sve sam ti ja to prosla, toliko mi se bilo smucilo to nabacivanje i muvanje da sam postala brutalna i terala ih od sebe ko da su sugavi uz najgora moguca obrazlozenja! IZvini na izrazu al ne se je*u i on i ta sanja!

Voooooooooole tebe tvoji forumasi i ovde imas podrske koliko hoces. Mi te nikad necemo ostaviti nizbokakve sanje! wink

A ti Anubise znas i sam... gledano sad sa muske tacke gledista slozices se samnom, mnogo je lepse kada se potrudis oko devojke da je osvojis, pa onda to slatko muvanje, zaljubljivanje i posle nekog odredjenog vremena kad steknete poverenje jedno u drugo dodju i one stvari... ona divna, lepa, dobra i mila devojka, puna paznje i razumevanja, jedan dvorac neosvojivi, devojci kojoj budes prvi decko. Veruj mi, takve devojke najbolje prolaze, momci ih gledaju kao vile i veruju u njihovu vernost. Takvu devojku da pustis menju 100 golis muskaraca nijednog nece videti sem tebe, to je ljubav i to je prava veza!

Pusti ti one koje bi se nabole na dva odjednom!












136
poruka na forumu
6 79



post # 35 | 14.03.2011 , 2:22 AM

hehe pa ne moras nista da radis....verovatno ce ovo procitati i preduzeti prvi korak smile
neka nas ljubav presamuti heh








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 36 | 14.03.2011 , 1:57 PM

Quote (sandra1000)
Sta se bre sad nerviras. Ja cu da ti budem decko ako on nece

hahah
hvala, ali neka... biggrin
Quote (sandra1000)
Voooooooooole tebe tvoji forumasi i ovde imas podrske koliko hoces. Mi te nikad necemo ostaviti nizbokakve sanje!

i ja sve vas volim kiss smile
eh..
plakala sam...
i jako me boli to sto je to tek tako puklo..
i onda kada sam se setila "najbolje" drugarice i svega, samo me je moja majka razumela..
jadna zena kroz sta prolazi dok sam joj pricala kako mi drugi jedu srce...
al eto..
od suza nemam nista, niko ih ne kupuje, niti prodaje..
ostavljam ih za sebe...
ali..
eto ovog sajta koji me je utesio..
tako da..
bice ljubavi dok je sveta i veka... smile
neka sve ide svojim tokom smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 37 | 15.03.2011 , 0:28 AM

Quote (DxD)
eh..
plakala sam...
i jako me boli to sto je to tek tako puklo..
i onda kada sam se setila "najbolje" drugarice i svega, samo me je moja majka razumela..
jadna zena kroz sta prolazi dok sam joj pricala kako mi drugi jedu srce...
al eto..
od suza nemam nista, niko ih ne kupuje, niti prodaje..
ostavljam ih za sebe...
ali..
eto ovog sajta koji me je utesio..
tako da..
bice ljubavi dok je sveta i veka...
neka sve ide svojim tokom

Nemoj da tugujes. Razumem da si se zaljubila i sve to, ali mnogo ces jos puta da se zaljubis. Nauci da neke stvari neprimas k srcu.

Vidi... Ja sam imala samo dva decka, moj prvi decko s kojim sam bila godinu ipo dana nije me fermao, a ja sam bila zaljubljena ,mnogo, volela sam ga. Sve mu je bilo zanimljivije od mene. Vidjali smo se jako malo i kad se sretnemo bili smo kao drug i drugarica, a ne momak i devojka. Bolelo me je i mnogo sam plakala. Kada vise nisam mogla to da trpim resila sam da ga ostavim... Bila sam sama godinu i nesto i odmarala dusu, izlazila i druzila se, ali niko nije mogao da mi pridje, startovali smarali, ma jok, sve se u meni ugasilo. Drustvo me je stalno nesto zapitkivalo i proveravalo dal je samnom sve u redu. Kad odjednom.... Dogovorim ti se ja sa drugaricama da odemo na Adu ( to ti je nase Beogradsko kupaliste/setaliste) Lep ma prelep suncan dan. Bila ja na Adi, zezala se igrala odbojku, vozila rolere, ma totalno lud dan, tog dana se nesto dogodilo. Svi oko mene gledali su me kao da sam pala s Marsa, nikad se vise i lepse nisam smejala nego tada. Poceo vec mracak neki i mi krenuli kuci. Kod mog tate dosao sin nekog njegovog starog druga koji je nazalost umro. Pricali oni tamo na terasi i ja kad sam dosla da se javim tati da sam stigla ( posto je covek hronicni zabrinuli otac koji kad mu deca odu na jezero moraju i telefone sa sobom u vodu da nose wacko ma ludilo) cim smo se pogledali i mene i njega je nesto preseklo preko stomaka, oduzela sam se, jedva sam izgovorila "Dobro vece"

Posle nekoliko dana dosli neki drugovi sa motorima i zvali me da se vozimo, tata kao tata pozeleneo covek kad je video masinke u ulici i ludake koji ih voze. "Ma jesi ti bre prsla, ma kakvi bre crni motori, vidi bre stoku napaljenu, ima da ti se dokazuje kako brzo vozi i da izginete negde, nemoze nigde, kazi im da nemozes ili cu da polomim i njih i motore" Ja onako zajapurena i ljuta sto mi neda izadjem napolje i smislim kako me udarila suncanica i to tako prodje... Odose oni.

Dosao sin tatinog druga, verovala ili ne da se pohvali sa novim motorom, grdosija neka grbava crna, ma ludnica i tata mu se jada.. " Ma brate poludela ova, kad se nisam slogirao kad sam cuo da je zovu da se voze, ajde da to neko zna nego klinci, pravice se vazni pred njom i poginuce"
Ovaj njemu kaze, pa ja cu da je provozam tu po kraju, malo cu da je uplasim i vise joj nece pasti na pamet da se vozi na motoru.

Dosao on posle jedno 10-15 dana da me provoza, ja sela iza njega i otisli smo na Savski kej, tamo seli i pricali...
mi se zgotovili ludacki toliko da je ta voznja po kraju trajala jedno 2 sata. Razmenili mi brojeve kao da se cujemo da se vozimo i to tako krene. Vidjali se, vozili se i na kraju se zaljubili. I evo 5godina smo zajedno i volim ga vise od bilo koga na ovom svetu, ma kakav crni bivsi decko, ma na pamet mi nepada i kad ga vidim na ulici javim mu se cisto iz kurtoazije inace ni to nemoram. Cuva me kao andjela i divan je prema meni, nikad nijednog miskarca dal to bio drug ili neko iz vidjenja nisam videla da je tako dobar prema svojoj devojci kao debeli prema meni.

Ovo sam ti rekla cisto da znas da nije smak sveta, sad mozes da izadjes da bacis djubre i da sretnes decka svog zivota, a taj Dejan... na pamet ti nece pasti, cak ces biti smesna sama sebi kolika si budala ispala sto si verovala tamo nekom ficfiricu wink












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 38 | 15.03.2011 , 1:09 PM

ma znam..
ipak ja imam 15. godina
ko zna sta ce mi se sutra desiti?
ionako imam vremena na pretek... smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 39 | 16.03.2011 , 1:09 AM

Quote (DxD)
ma znam..
ipak ja imam 15. godina
ko zna sta ce mi se sutra desiti?
ionako imam vremena na pretek...

To ti pricam... opusti se i uzivaj biggrin












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 40 | 16.03.2011 , 1:58 PM

Quote (sandra1000)
opusti se i uzivaj

valjda ce ovaj moj primer da sluzi nekome... smile
ko zna, da li sam postupila ispravno kad sam mu celu istinu srucila na lice>
ili nisam?
ma briga me...
ima pola skole koje 1. put vidim, ne znam imena, a oni mene znaju
uzivancija je poenta zivota biggrin

Ko si ti?



Forum » Ostalo » Korpa » Pomoc
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: