Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Pomoc
Pomoc






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 1 | 01.03.2011 , 8:28 PM

Pa evo svima sam pomagala, ali izgleda nikako ne mogu sebi pomoci
Naime, ja sam ludo zaljubljena ili sto bi nas narod rekao, do usiju.
Ja sam zaljubljena u jednog decaka koje je moje godiste i koji je u istoj skoli kao ja...
Medjutim, on zna racunare ( uci programske jezike ) a ja sam softveras..
Samo pricamo o racunarima, a juce mi je cestitao zato sto sam 1. usla na facebook ( to je i pre bilo, ali sada ima ocevidaca )
Kako da mu pridjem, kako da mu kazem osecanja ( a ne neki program )...?
Ljudi, sta da radim!????????????

Ko si ti?







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 2 | 01.03.2011 , 8:31 PM

Code
if($boy == drunk
&&$feelings > paranormal) {
exec('smile');
exec('take.him.home');
} else {
echo "sry.i'm lez";
}

Haha biggrin Nisam neki Dr.Love da budem iskren.. cekaj ove sifre da te posavetuju smile










9
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 01.03.2011 , 8:45 PM

jednostavno popricaj sa zajednickim drugom biggrin ili mu stavi do znanja da ti se svidja1 ako te nije blam krenes prva u napad i to je to mada sta ja znam vi intelektualci ste posebna stvorenja biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

alexsandar leovac









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 01.03.2011 , 9:27 PM

pa padale su mi na pamet sulude ideje
da napravim neki klip u kom cu mu staviti do znanja da ga voli, ( zezanje sa sms manje vise )...

Ko si ti?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 5 | 01.03.2011 , 9:33 PM

Napisi mu u Word-u da ga volis biggrin

Zezam se...pa za pocetak pridji i razgovaraj sa njim...posle se malo cesce druzi sa njim...da shvati da ti je stalo do njega...onda ce se on bacitii na posao...

Najbolji savet...pitaj ga da ti nesto objasni..nesto sto ne znas...ili kao da ne znas...i dok on bude objasnjavao ti se zagledaj duboko u njega...onda ce on nesto dalje poduzeti a ti mozes da se smiris malo biggrin









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 01.03.2011 , 9:42 PM

Quote (dragan_93)
Napisi mu u Word-u da ga volis

hahah
bolej u power Point-u xD
Quote (dragan_93)
pa za pocetak pridji i razgovaraj sa njim

ali on i ja samo pricamo o racunarima
nista vise... ( streberi, nema sta biggrin )

Ko si ti?









785
poruka na forumu
27 121



post # 7 | 01.03.2011 , 9:43 PM

Samo se prepusti!











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 02.03.2011 , 8:31 PM

jao moja ljubav...
ma ja sam ionako blesava ( sta mi se danas dogodilo, pa to je ne vidjeno )
ma manje vise
pre pocetka casa sam ga videla i nasmesila se i mahnula i on moja dusa je takodje
after that sam otisla kod njega i samo u jednom trenutku sam ostala bez teksta ( trema )... smile

Ko si ti?









603
poruka na forumu
29 96



post # 9 | 02.03.2011 , 10:04 PM

Evo kako sam ja... biggrin

Upisem se na wing chun,treniram par meseci,izvezbam se kolko tolko da mogu 1 protivnika da pobedim...
Samo dok me videla na delu brows

Ti nemoj da ides na neku borilacku vestinu,al recimo....hmmmm...

idi na balet,pa mu odigraj Labudovo jezero(ako ti ledja nisu deformisana ko meni zbog kompa happy )


kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









904
poruka na forumu
96 378



post # 10 | 03.03.2011 , 1:20 AM

Quote (DxD)
Pa evo svima sam pomagala, ali izgleda nikako ne mogu sebi pomoci
Naime, ja sam ludo zaljubljena ili sto bi nas narod rekao, do usiju.
Ja sam zaljubljena u jednog decaka koje je moje godiste i koji je u istoj skoli kao ja...
Medjutim, on zna racunare ( uci programske jezike ) a ja sam softveras..
Samo pricamo o racunarima, a juce mi je cestitao zato sto sam 1. usla na facebook ( to je i pre bilo, ali sada ima ocevidaca )
Kako da mu pridjem, kako da mu kazem osecanja ( a ne neki program )...?
Ljudi, sta da radim!????????????

Odma da ti kazem batali se drugarica. Kao prvo doteraj se da sama sebi budes lepa i samim time ces da zracis. Nemoj da si dosadna i staticna. Nemoj da cutis. Pricaj o bilo cemu drugom samo da to nije skola ili kompjuter. Uvek budi pozitivna i nasmejana, tom decku polako pridji, podvuci mu se pod kozu da te zavoli, a to ces postici lako ako mu napravis da mu s tobom bude lepo. Ne opterecuj ga svojim problemima, to ide tek kada budes u ozbiljnoj vezi. NIKAD NE OTVARAJ DUSU, JER ONAJ KO TE POZNAJE U NJU TAJ KAD UJEDE MNOGO BOLI! Uvek gledaj da ti danasnji dan bude drugaciji od jucerasnjeg... ne smaraj ga sa porukama stalno, pusti da on bude taj koji ce da trcka. U samom startu mu daj do znanja da mora da te postuje. I jedan sestrinski savet!!! Nikad nemoj da mu das povoda da pomisli da si laka devojka. Prvo se upoznajte pa tek onda se smuvaj sa njim.

Quote (leoo)
ako te nije blam krenes prva u napad i to je to

Nikako, to mu daje za pravo da pomisli da tako sve momke napadas i startujes. Ti ga zavedi, a on ce tebe da smuva!

Ja bi to sve okrenula na sasavo da ide. Pozoves ga i onako otkaceno i milo mu kazes " Ti se meni mnogo svidjas" ili " Bas si sladak danas, sta ti je?"

Na komplimente pada svaki. Zezaj se i samo se zezaj, momci vole otkacene i prirodne devojke, ne one napucane i nad*kane fu*e koje ce da im stvaraju probleme.

Quote (DxD)
jao moja ljubav...
ma ja sam ionako blesava ( sta mi se danas dogodilo, pa to je ne vidjeno )
ma manje vise
pre pocetka casa sam ga videla i nasmesila se i mahnula i on moja dusa je takodje
after that sam otisla kod njega i samo u jednom trenutku sam ostala bez teksta ( trema )...

To je sasvim ok... samo polako i opusteno.

Quote (Danilo)
Evo kako sam ja...
Upisem se na wing chun,treniram par meseci,izvezbam se kolko tolko da mogu 1 protivnika da pobedim...
Samo dok me videla na delu

Ti nemoj da ides na neku borilacku vestinu,al recimo....hmmmm...

idi na balet,pa mu odigraj Labudovo jezero(ako ti ledja nisu deformisana ko meni zbog kompa )

HA HA HA... Ovaj mali je lud 100%
Kad sad nisam umrla od smeha necu nikad

DxD samo opusteno.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 03.03.2011 , 8:36 AM

Quote (Danilo)
Ti nemoj da ides na neku borilacku vestinu,al recimo....hmmmm...

idi na balet,pa mu odigraj Labudovo jezero(ako ti ledja nisu deformisana ko meni zbog kompa )


hahha
karate bre biggrin
mislim treniram...
sandra1000, hvala na predivnim savetima
svaki dan razmisljam o njemu...
i shatila sam da preko kompa mogu doci do njega
tako da za sada sam provalila facebook ( nadmasila sam profesore ) i on mi je cestitao
sada moram da provalim da se ulazi bez sifre na racunaru ( posto su je stavili )
tako da ne znam...
1. obavezno cu se picnuti ( srediti )
2. donecu papir ( na kome je napisano kako se radi ) da provalimo skolski racunar
3. recicu mu npr. jao kako ti lep duks ili na foru jao kako ti je lepa kosica ( sto i jeste happy )
4. na informatickoj sekciji cu sesti do njega ( ako je to moguce ) i eto..
nadam se da ce upaliti happy biggrin

Ko si ti?










poruka na forumu
REP OFF



post # 12 | 03.03.2011 , 8:52 AM

Ha,ha,ha...GO GIRL....A mozesh i da se SLUCHAJNO sapletesh,pa padnesh preko njega i znachajno ga pogledash stidljivim okicama puuuuniiim radoznalosti! biggrin :D biggrin


Poruku je menjao/la anonimus79 - Cetvrtak, 03.03.2011, 9:21 AM






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 13 | 03.03.2011 , 10:07 AM

sta ja posle ovoga da dodam... ali sto rece sandrica, najvaznije da mu se uvuces pod kozu, i da on juri tebe a ne ti njega... samo lake devojke jure za muskarcima, uredu je da mu das neki znak da ti se svidja, ali neka on nastavi dalje a ne ti... smile

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 03.03.2011 , 10:14 AM

ma smislicu nesto
samo informaticka sekcija me vadi
jos da sednem sa njim
ma bombona bre! biggrin


e da
hvala vam na podrsci i pomoci smile
sta bih ja bez vas? biggrin

Ko si ti?









3460
poruka na forumu
141 1063



post # 15 | 03.03.2011 , 10:37 AM

Quote (DxD)
Pa evo svima sam pomagala, ali izgleda nikako ne mogu sebi pomoci Naime, ja sam ludo zaljubljena ili sto bi nas narod rekao, do usiju. Ja sam zaljubljena u jednog decaka koje je moje godiste i koji je u istoj skoli kao ja... Medjutim, on zna racunare ( uci programske jezike ) a ja sam softveras.. Samo pricamo o racunarima, a juce mi je cestitao zato sto sam 1. usla na facebook ( to je i pre bilo, ali sada ima ocevidaca ) Kako da mu pridjem, kako da mu kazem osecanja ( a ne neki program )...? Ljudi, sta da radim!????????????

Isti problem samo sto ova sto sam se zaljubio u nju nece ni da prica sa mnom a stalno me gleda neznam ni ja sta d aradim

DxD, e pa neznam kako da mu pridjes kad njega sam okompjuteri zanimaju tesko pitanje za mene


♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 16 | 03.03.2011 , 10:38 AM

ma znam
rusimo sistem skole biggrin

Ko si ti?









9
poruka na forumu
0 0



post # 17 | 03.03.2011 , 12:01 PM

Sandra definitivno ne poznajes muskarce svaki od nas se plasi da pridje curi da nebi nekim slucajem ispao kreten...
Nisam mislio da bude bas prenavalentna ali mali signali veoma pomazu biggrin biggrin biggrin

alexsandar leovac









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 18 | 03.03.2011 , 12:08 PM

ma ja kako sam luda ja necu dati mali signal, vec veoma veliki
ili nista ili sve biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 19 | 03.03.2011 , 3:17 PM

Quote (badule)
Kratko. Pitaj ga nešto. Čekaj objašnjenje,gledaj ga u okice ništa ne govori,a na kraju umesto hvala pojubi ga u obraz,osmeh i okret pa tutanj,ako bude blenuo za tobom-razumeo je poruku.

To bre! poljubi ga u obraz, daj mu do znanja da ti znaci, da ga postujes. Muskarci obozavaju umiljate devojke, mile i fine, samo ti budi vesela i tvoj je. I samo polako, nemoj nigde da zuris.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 20 | 03.03.2011 , 7:51 PM

e evo rezultata za danas
mislim danasnje stanje
pricali smo opet o racunarima
i on meni baci kosku ( ali onako nekako suntavo ) i ja sam se zakocila..
ostala bez teksta
moja drugarica je uzela broj i rekla mi je da ce da mi pomogne da budem sa njim ( moim chupavcem ) biggrin
i jos jedna njegova dobra drugarica je rekla da ce mi pomoci biggrin
tako da sutra cu mozda imati informaticku sekciju, pa cu da se napicnem, doteram i to biggrin

Ko si ti?



Forum » Ostalo » Korpa » Pomoc
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: