Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » ExtraCafe Emisija! (Budite informisano o radu sajta putem emisije od 30min)
ExtraCafe Emisija!






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 101 | 08.07.2011 , 3:27 AM

Quote (MolderFBI)
Pa kojoj kad nece ni jedna, Ovaj lik mi se sam javio da vodi.....

PA MOLDERE...DOVEDI SKALI...

OVAJ LIK JE ZESCI ...dobro,covek fura svoj fazon,ali nije za voditelja.... tongue

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









136
poruka na forumu
13 123



post # 102 | 08.07.2011 , 1:30 PM

badule, imajte u vidu da mi je prvi put,i treba vremena dok ja udjem u takt,naravno,uci se na greskama,i sledeci put ce svakako biti bolje, AMMIR95, ja nisam ovaj,i to je bilo da bi bilo zanimljvije,evo vidi sta sam napisao baduletu,isto i za tebe vazi dragan97pro, extracafe info emisija, KING_, prvi put,nije lako,ni vi ne biste tek tako radili i da odma ispadne ono, jaobrate, a inace,kao sto rekoh,prvi put je,mora se uci u takt,i ne moze odmah biti cool, susheTZ, i ja sam ovde negde namerno to radio,a inace ja nisam kriv sto mi slovo R ne ide bas najbolje i stvarno nije lepo prozivati druge clanove,inace cu obavestiti rogija, badule, tu vec znam da si u pravu,ali imajte u vidu da mi je prvi put,a to za slova,imam problem sa slovom R,i nista vise,ostatak je,sto sam se ja zajebavao,tako da,nznm za vas,ali ja sam svoje misljenje rekao,i nije mi ni do svadje ni do prozivanja,prepusticu admine da ovo vide








1005
poruka na forumu
49 230



post # 103 | 08.07.2011 , 1:38 PM

OK,OK kad bude o5 kasting za voditelja obavestite me biggrin

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 104 | 08.07.2011 , 2:46 PM

DjCold,
1. Ja stvarno mislim da si zesci lik,pozitivno...
2.Odlicno furas svoj fazon,sto mi se svidja..
3.Nacin na koji si to izveo nije nimalo voditeljski,a posle cu ti objasniti zasto...
4. Slovo R mi ne smeta,sto bi mi smetalo,kad mi nije smetalo da slusam Francuze kako pricaju...
5.Mislim da su ti fore tipa-trci mi se da pipipi-ok i u nekom svetlu otkacenosti emisije... Znaci i to mi je Ok
6.Ti ovo nisi uvezbao nimalo,verovatno si picio iz glave,sto mi govori da imas i zvaku...
7.Nemoj nikada kritiku shvatati kao ismejavanje,vec kao savet
A SAD O ONOME DA NISI ZA VODITELJA-
1.Previse brzo pricas,tesko te je razumeti.
2.Govoris o slovu R,a ono se u sustini odlicno culo. Sta ti to govori? Da si to slovo vezbao i izgovor ti je za njega OK.
3.Izgovaras puno reci,a malo kazes-to si pokupio sa PINKA biggrin
DOBRONAMERAN SAVET ZA OVO GORE PO TACKAMA-
1.Ako me poslusas za sedam dana ces prevazici to sto brzo pricas i imaces izgovor koji jeste za voditelja. Znaci-usporeno citaj tekst na slogove. Najbolje je da pokusas da repujes tekst ,da bi dobio razumljivi ritam reci.Lepo i lagano.Nema potrebe da se zuris,a uz to ces imati i fore u toku price da smislis i poneki stos.Ovi fazoni su ti skroz bili OK.
2.Tvoje slovo R se cuje kao RRR mekano,isto kao i kod Francuza. Ne moras vise vezbati,odlicno je i nisam ga ni pominjao,al kad sui ga ti vec pomenuo,da se nadovezem- slobodno ga izgovaraj tako,a ne kao Seselj sto kaze V umesto R. To nije sramota,a ni kiks,a veruj mi da se i mnoge ribe pale na taj izgovor.
3.Kad pricas sporije,tekst dolazi do izrazaja i svi te razumeju iako manje kazes bices i ti rastereceniji...
Ne vidim da treba da se uzbudjujes zbog kritike.
Ona treba da ti da elan,da budes bolji.
A ja i Molder se medjusobno zezamo za SKALI,to nema veze sa tobom.
Takodje bih te molio da dobro ovo procitas i da shvatis da sam dobronameran,da ti ne zelim nista lose,niti sam neki kurajber pa da ti se podsmevam.
Ne zaboravi da imas unjkavi glas i da trenutno mutiras ,u tom si dobu.Za koji mesec,to ce se izbistriti i bice potpuno cisto,zato te i savetujenm da sporije pricas.
A taj unjkavi glas koji imas ima i MILJAN MILJANIC,guslar,pa ga voli pola Srbije,tako da to znas.
Vezbaj druze. I vodi emisiju i dalje.
I nemoj da se vredjas jer svako,SVAKO ima pravo da iznese svoje misljenje.
DOBRO PROCITAJ OVAJ TEKST.
POZZZ!!!

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 105 | 08.07.2011 , 2:50 PM

Quote (badule)
PA MOLDERE...DOVEDI SKALI...

e TI NEMOJ DA ME IZAZIVAS da ti ne posaljem FBI da te izresetaju :Ppppppppp Ma ne mogu Skali da medijski kompromitujem i onako se slogira kad me vidi na naslovnim stranama sa uvrnutim naslovima, zadnji put kad me je videla u "skandalu" htela da me siluje! ....



E ovako sad cu ja nesto da kazem za DjCold-a kao sto on rece imajte u vidu da mu je prvi put, i da nema bas nikakvog iskustva iza sebe sto se tice vodjenja emisija!... To sto sam ja mozda bolje usao u fazon emisije, to je zato sto pre ove emisje sam radio na jednoj lokalnoj FM radio stanici kao urednik jedne emisje dve godine, a nakon toga sma radio na internet radio stanici kao voditelj i tonac, pa mozda sam zato malo vise usao u fazon, sto ne znaci da on, vremenom nece.!

Najbolje je , kako bi emisija bila jos bolja i bolja, da svi vi kazete sta ne valja u emisiji, sta treba dodati a sta je suvisno i tome sl. Sta fali kod mene u vodjenju, sta kod DjCold-a a sta u samojoj realizaciji emisije.

Evo ja cu prvi poceti , da probijem led :P

U samoj realizaciji i u mom vodjenju emisije je besmisleno da ja bilo sta pricam o tome, najbolje je da to vi kazete sta ne valja.

-Sto se tice DjCold-a iskreno to sto ne zna da kaze slovo "R" apsolutno nije bitno, postoje puno javne licnosti sa govornom manom , meni je cak i simpaticno to sto ne zna lepo da kaze to slovo, tako da sto se mene tice apsolutno ne treba da se opterecujes oko toga.

-Mozda bi trebao da izacis recenice tipa "moram da idem da pisam,serem i tome sl" ....

-Obavezno treba da izbacis efekte i filtere koje koristis kako bi malo sredio glas, to sam ti vec rekao, jer kada mi posaljes snimke u kojima si ubacivao efekte i sl. i kada ja u montazi spojim tvoj glas sa muzikom, ne mogu da obradim tvoj glas jer ti je u vecini slucajva snimak glasa veoma tih i onda ja koristim filtere da bi povecao zvuk tvog glasa, zato kazem nemoj koristiti filtere za izmenu glasa jer posle ja ne mogu obraditi tvoj glas kada mi je potrebno .! Ako zelis glas sa filterima efektima i sl. mozes da koristis za dzinglove i za spicu emisije, ali nikako kada se citaju informacije sa sajta,...

Razlog sto te polovina nisu razumeli kada si pricao u emisiji je razlog sto si koristio efekte i filtere, i onda je bilo ne moguce obraditi tvoj glas jer bi onda zvucalo jos gore!

-Snimke koje mi saljes su veoma tihi i padaju ispod -10 decibala, sto ne valja, nzm koji mikrofon imas , ali je u principu to i nbt, msm da je problem do programa koji koristis za snimanje, preporucujem ti "Audacity" program je jako jednostavan i mozes pratiti dok snimas decibale glasa!

Quote (jaobrate)
OK,OK kad bude o5 kasting za voditelja obavestite me

Sto se tice tog kastinga kasting je otvoren uvek i bilo ko moze da se pridruzi kao voditelj, bez obzira sto nas je sad dvojica, sto vise to bolje izmedju ostalog nekad neko nece moci iz neokog razloga da snimi emisiju onda ce ga neko zameniti i sl. ili jednostavno mozemo sva trojica voditi!











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 106 | 08.07.2011 , 2:55 PM

Vidim da smo se raspisali,ali procitaj i to iznad tvog posta ,pa se cujemo.POZZZ!!!!

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









136
poruka na forumu
13 123



post # 107 | 08.07.2011 , 2:59 PM

badule, jeste da nisam vezbao,i bilo je iz glave,to znam da brzo pricam tu sam se zajebao,a pink ne gledam nikad,jednostavno,takav sam,i naravno,hvala na savetu,takve savete uvek prihvatam,ali nikada stvari poput,sta ce ti voaj,wtf,itd.,i za tebe znam,i vecina onoga nije bilo namenjeno tebi,vec onih prozivanta,a sada MolderFBI, u pravu si i bice bolje sledeci put,naravno, neka svako iznese svoje misljenje,ali mislim da nema potrebe za vredjanjem i tome slicno








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 108 | 08.07.2011 , 3:16 PM

Quote (badule)
badule

pa ja sam poceo prvi da pisem i verovarno dok sam pisao ti si vec objavio ovo, axaxaxaxax odlicni saveti dobijas posao kao PR MENADZER :pPPPPPPPPPPPPPPPPP


Quote (DjCold)
DjCold

Eto sad smo resili taj problem




E dosta mi stizu pp vezani za emisiju, i svake nedelje se neki ponavljaju tako da cu sad da odg. ovde na neke,
-Neko je rekao da ubacimo BG SINDIKAT i rep, domaci za vreme muz. pauza, ja sam iskreno protiv rep muzike pogotovu domace jer sadrzi previse psovki, ja nisam fin ni malo, znam i ja da psujem , ali jednostavno pesma u kojoj je svaka druga rec psovka to jednostavno ne volim da slusam, tako da rep domaci prezirem,.....
Naravno nemam nista protiv da ubacim BG SINDIKAT I domaci rep, i ako ja to ne volim da slusam., ali necu da ubacam ako samo jedna osoba to zeli a ostale zele neku drugu vrstu muzike da ubacim! tako da je najbolje da glasate koju muziku da pustam tokom emisje.....


-Neko mi je rekao da batalim sa pevacima kojih vise nema!
Sto se tice, pevaca koje vise nema uvek cu da gledati da to prvo ispostujem i pustim neku njihovu pesmu , na datum kada je njihov rodjendan ili datum njihove smrti... Tako da zao mi je tu zelju necu ispuniti, kao sto sam pustio pre nekog dana Darka Radovanovica sa posvetom , i ako ne slusam tog pevaca, ali smatram da je bez obzira zasluzio.. Isto tako cu posvetiti emisiju Tosetu, Kseniji P, Dinu Dvorniku itd..... kad za to dodje vreme! Tako da je glupo postavljati mi takva pitanja!

Hvala sto mi pisete nastavite sa pisanjem, kada sam prvi put dosao na ideju da osnujem ovu emsiju mislio sam da ce svega desetak ljudi to hteti da slusaju.... medjutim vidim da se slusa vise od 400puta!

Jos me zanima da li Vam vise odgovara da emisiju postavljam na you tube ? pa onda da ovde ubacim samo klip,i postavim link za mp3 download ili da ubacam i dalje ovao kako ubacam?


Poruku je menjao/la MolderFBI - Petak, 08.07.2011, 3:17 PM











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 109 | 08.07.2011 , 3:56 PM

Ubaci klasike... biggrin Od pesama... Osamdesete i to... smile

Ko si ti?









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 110 | 08.07.2011 , 5:24 PM

Quote (DjCold)
susheTZ, i ja sam ovde negde namerno to radio,a inace ja nisam kriv sto mi slovo R ne ide bas najbolje i stvarno nije lepo prozivati druge clanove,inace cu obavestiti rogija,

pa druze tebe niko nije prozivo za slovo R to nema veze sa vezom ,nego se nista ne razumije sta pricas o tome se radi pa preslusaj sam pa ce ti bit jasno.........








1005
poruka na forumu
49 230



post # 111 | 08.07.2011 , 5:39 PM

MolderFBI, Za BS sam ja reko...Nije vazno da li ti to volis da pustas vec da udovoljis slusaocima i da ima za svakog po nesto...Mislim,poslusaj pesmu Mi smo ta ekipa-tu nema ni jedna psovka.I ima jos nekoliko pesama gde nema psovki a to sto psuju,brate nisu oni krivi sto su SRBI

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









136
poruka na forumu
13 123



post # 112 | 08.07.2011 , 6:34 PM

susheTZ, sasvim je ok to,ali to ce se popraviti,ne mogu odma da budem profi








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 113 | 08.07.2011 , 8:31 PM

Quote (MolderFBI)
ja nisam fin ni malo,

Pa zar ti nisi iz Finske ? brows
Znam da nisi fin.U suprotnom ne bi dirao moju SKALI..... cool
Quote (DjCold)
a pink ne gledam

Pa tri puta si bolji od Ognjena....Amindzica
:clap
Quote (MolderFBI)
i ako ja to ne volim da slusam

Bitno je da slusas JK....
love
Quote (MolderFBI)
medjutim vidim da se slusa vise od 400puta!

To su moji fanovi haha hands hello
Quote (DjCold)
susheTZ, sasvim je ok to,ali to ce se popraviti,ne mogu odma da budem profi

Jos uvek si bolji od ovih iz Skupstine... Oni se lepo cuju,ali ih ni rodjena mama nista ne razume specool tease teehee victory

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









136
poruka na forumu
13 123



post # 114 | 08.07.2011 , 8:46 PM

badule, kao sto rekoh,i stojim iza toga i nema potrebe da ponavljam,bilo je prvi put,bice bolje biggrin






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 115 | 08.07.2011 , 9:27 PM

a jeste se raspricali .. happy

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 116 | 08.07.2011 , 9:29 PM

e..eve gi i ovaj sas buldog...ima da nas izujeda... biggrin tongue smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









33
poruka na forumu
0 25



post # 117 | 08.07.2011 , 10:41 PM

MolderFBI, Svaka cast na emisiji!Mozda bi bilo pametno i da se pokrene EC radio! biggrin

CoMiX tHe GaMeR









136
poruka na forumu
13 123



post # 118 | 08.07.2011 , 11:33 PM

Comiks, to se i planira od strane rogija,al rekao je da ce prvo ovo zavrsiti pa onda ide radio biggrin








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 119 | 09.07.2011 , 2:49 AM

Quote (jaobrate)
jaobrate

Zato sam i rekao da cu pustiti, i ako ne slusam, ali ako bude jos neko trazio da pustam to!
Quote (badule)
Pa zar ti nisi iz Finske ?

Quote (badule)
Pa tri puta si bolji od Ognjena....Amindzica

Ne ja sam iz glavnog grada Srbije pod imenom KRUSEVAC tongue
Quote (badule)
Bitno je da slusas JK....

Quote (badule)
To su moji fanovi

axaxxaxxa nravno , necu sigurno slusati Sesiliju Raznatovic tongue
Quote (Comiks)
Svaka cast na emisiji!Mozda bi bilo pametno i da se pokrene EC radio!

Pa nisam siguran ali mislim da je Rogi nesto pricao da ce pokrenuti!









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 120 | 09.07.2011 , 9:35 AM

Quote (badule)
e..eve gi i ovaj sas buldog...ima da nas izujeda...

HAHAHAHAHH XD pazi se badule biggrin

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐




Forum » Ostalo » Korpa » ExtraCafe Emisija! (Budite informisano o radu sajta putem emisije od 30min)
Search: