Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Eurovision 2012 (Opsta diskusija)
Eurovision 2012






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 10.03.2012 , 3:46 AM



Epa kao sto mozda znate
Pesma Eurovizije 2012. bit će 57. po redu . Održat će se 22., 24. i 26. Maja (svibnja) 2012. godine u Azerbajdžanu. Azerbajdžanski predstavnici Eldar Gasimov i Nigar Jamal pobiedili su na Eurosongu 2011. u Düsseldorfu s pjesmom "Running Scared".

Da ne duzim...

-Da li pratite ovo Takmicenje?
-Da li ste culi neku pesmu koja ce biti na ovogodisnjem takmicenju?

Srbiju ce inace predstavljati Zeljko Joksimovic...

SRPSKI PREDSTAVNIK EVROVIZIJE 2012 ZAELJKO JOKSIMOVIC SA SVOJOM PESMOM:


i verzija na Engleskom:

Evo nekih pesama koje ce se takimiciti na pesmi "Eurovizije"

Ova simpaticna osmica bakica ce predstavljati RUSIJU na ovogodisnjem takmicenju:



MOSKVA - Buranovske babuške, muzička grupa sastavljena od osam starijih žena u seoskim nošnjama koja izvodi spoj modernog popa i folklora, predstavljaće Rusiju na ovogodišnjem takmičenju za Pesmu Evrovizije.

Među njihovom konkurencijom bio je i pobednik Evrovizije 2008. Dima Bilan.

Refren pesme koju će babuške izvoditi na Evroviziji je na engleskom i glasi "Party for Everybody" (Žurka za svakoga).

Ostatak je na maternjem jeziku izvođačica - udmurtuu, koji je srodan finskom, a kojim govori oko 325.000 ljudi u ruskoj republici Udmurtiji. Pedeset i sedmo takmičenje za pesmu Evrovizije održaće se u maju u Bakuu, Azarbejdžanu.




Zamislite samo kad su uspele da pobede ovu pesmu, secate se grupe T.A.T.U ? E pevacica Julia iz te grupe i Dima Bilan (pobednik evrovizije 2008.) su izveli ovu pesmu

Ali zamislite ipak su Bake pobedile... ..

Evo jos nekih predstavnika kao sto su predstavnici
Hrvatske, Albanie, Malte , Italije, Svajcarske, Islanda, Nemacke, Norveske, Kipra, Ukrajne, Francuske.. itd....


Takodje evo drugari iz Rumunije, su nam predstavili:
Dzordziju, Albaniu, Hrvatsku (Nina Badric), Maltu, Francusku, Svajcarsku, Hungariu, Latviju, Dansku, Ukrajnu, Austriju, Irsku (Secate se grupu Jedward sa pesmom Lipstick , epa ovi blizanci sa otkacenim frizurama i ove godine ce predstavljati Irsku) nego vratimo se na temu, nastavljamo , tu je i Turska, Island, Belorusija, Norveska, Nemacka i Kipar, evo pogledajte snimak koji su napravili drugari iz Rumunije


Eto da ja ne bi vise pisao, vi lepo pogledajte ovo sto sam napisao i nasao do sad, i kazite da li Vam se svidja neka pesma?

Uskoro u ExtraCafe Info emisiji cu vam reci jos puno drugih informacija vezanih za Eurovision 2012... !


Poruku je menjao/la MolderFBI - Nedelja, 11.03.2012, 3:06 AM









. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 2 | 10.03.2012 , 10:01 AM

Pratim takmicenje poslednjih 10 godina. Po meni, najbolje pesme su bile 2008 godine kod nas. Tu su: Sirusho, Ani Lorak, Kalomira, Boaz, nasa Jelena naravno. Sto se bakica tice, napravile su odlican show. Nemoj da vas iznenadi prolazak u finale.
Zeljko nece razocarati, predosecam. A veceras u 21h na RTS-u naravno, cemo cuti pesmu.

. . .









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 10.03.2012 , 12:02 PM

Pratim to svake godina i sve mi se čini da je iz godinu u godinu sve lošije i lošije. Uglavnom vidjećemo šta će ove godine biti. :)








834
poruka na forumu
212 1454



post # 4 | 10.03.2012 , 9:01 PM

pa pre zadnjih 4-5 godina sam pratio aktivno ..sada ne toliko znam samo tko pobedi i to je to :D






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 5 | 10.03.2012 , 11:32 PM

Kao sto rekoh u prethodnom postu, Zeljko nije razocarao. Bicemo preodlicni.

Pesma na Srpskom jeziku:


Pesma na Engleskom jeziku:


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Subota, 10.03.2012, 11:33 PM

. . .









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 6 | 11.03.2012 , 1:06 AM

Quote (-Dzeri-)
Kao sto rekoh u prethodnom postu, Zeljko nije razocarao. Bicemo preodlicni.


pesma me je bas iznenadila mislim ocekivao sam dobru stvar i baladu al ovo je super i drago mi da opet nemamo neku budalu vec pravog pevaca mislim da cemo da prodjemo u top 10 :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 7 | 11.03.2012 , 2:46 AM

Ajd i ja da konacno kazem nesto...
Pratim Evroviziju pa zadnih deset godina sigurno, super je takmicenje, jedno od najboljih.....

E sad pa ima naravno neke pesme koje mi se dopadaju, medju kojima je i nasa, inace sto se tice Rusije, pesma mi se ne svidja , bas je bzv, tako da ako oni pobede bice to voliki shok..

Inace pesma Zeljka Joksimovica mi se bas dopada! tako da, nadam se najboljem, sobzirom da se Zeljko predhodnih godina veoma dobro pokazao na Evroviziji!

Quote (Davor)
Zeljko nije razocarao. Bicemo preodlicni.


Naravno da nije razocarao Pesma je fantasticna!


Poruku je menjao/la MolderFBI - Nedelja, 11.03.2012, 3:06 AM











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 11.03.2012 , 11:39 AM

Pratim Pesmu Evrovizije od kad je Abba poberdila sa pesmom Waterloo...
Ova nasa pesma je dobra i moze uci u finalno vece.
Svakako ce obe verzije biti hit u Srbiji...:D
Nadam se nekom od prvih pet mesta.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 11.03.2012 , 9:18 PM

pesma je lepa, u zeljka ne sumnjam to sam vec pisala u jednoj temi... ali takmicenje je iz godine u godinu sve gore...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 10 | 11.03.2012 , 9:34 PM

Pratim Evroviziju poslednje 3,4 god... sto se tice Zeljkove pesme mislim da je stvarno odlicna, i mislim da ce dobro proci na Evroviziji :)








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 11 | 12.03.2012 , 6:45 AM



Ukoliko neko zeli da preuzme Zeljkovu pesmu u .mp3 formatu to moze uciniti na sledecim linkovima:

Serbian version:
Zeljko Joksimovic - Nije Ljubav Stvar

English version
Željko Joksimović - Synonym (uzivo verzija)











4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 12 | 13.03.2012 , 0:56 AM

Nisam uopšte namjeravao da odslušam ovu pjesmu jer ne cijenim gospodina Joksimovića, tačnije, ne cijenim njegov rad, niti me zanima evrovizija, ali danas je na jednoj radio stanici ova pjesma bila hit dana. Malo je reći da je očajna, ono barem za moj ukus.
Ne vjerujem da će imati neku prođu kod stranaca. Blijedo B) Kliše B) Možda bi se Kinezima svidjela.











1005
poruka na forumu
49 230



post # 13 | 13.03.2012 , 1:47 AM

Quote (By_The_Way_)
Pratim to svake godina i sve mi se čini da je iz godinu u godinu sve lošije i lošije. Uglavnom vidjećemo šta će ove godine biti.


+1

A sto se tice mene, prosle godine nisam gledao zato sto je Srpska pesma bila cist promasaj. A i sto im je nacin da biraju pesme za Evrosong. Ranije se znalo brate, ide Beovizija, prikazu se 10 pesme i najbolji pobedi glasanjem....
A sto se tice pesme, ne pratim tu vrstu muzike pa mi nije ni zanimljiva pesma

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 14 | 13.03.2012 , 1:54 AM

Quote (jaobrate)
Ranije se znalo brate, ide Beovizija, prikazu se 10 pesme i najbolji pobedi glasanjem....


cekaj koje to glasanje ono kada je pobedila grupa No name i kada su pevaci i ziri javno izasli i rekli da je namesteno, kad im je narod u sali j*bo sve zivo ni pesmu nisu na kraju otpevali..

ili ono kada je pobedila cipela, balkan ili mozda ona iz diznilenda prosle god..?

glasanje je ok za normalnu drzavu sto mi svakako nismo tako da skroz podrzavam ovo odabrali su pevaca koji zna da peva, da nastupi i sto bi rekli zna znanje...

da se glasalo ko zna koga bi sada imali mozda nekog papagaja :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 15 | 13.03.2012 , 7:08 AM

Quote (luka83)
Nisam uopšte namjeravao da odslušam ovu pjesmu jer ne cijenim gospodina Joksimovića, tačnije, ne cijenim njegov rad, niti me zanima evrovizija, ali danas je na jednoj radio stanici ova pjesma bila hit dana. Malo je reći da je očajna, ono barem za moj ukus.
Ne vjerujem da će imati neku prođu kod stranaca. Blijedo Kliše Možda bi se Kinezima svidjela.


Bas me interesuje, ko je po tebi trebao da predstavlja Srbiju na Evroviziji?


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Utorak, 13.03.2012, 7:21 AM

. . .









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 16 | 13.03.2012 , 7:29 PM

Quote (-Dzeri-)
Bas me interesuje, ko je po tebi trebao da predstavlja Srbiju na Evroviziji?

Tetka mi se sad naljutila. lol

Evroviziju pratim od 2004. godine kada je Ruslana pobedila tj. kad je Zeljko bio drugi sa pesmom "Lane moje". I ove godine cu pratiti naravno i nadam se pobedi jer imamo kvalitetnu pesmu, jeste da je ponovo balada nego nema veze, samo ce Zeljko napraviti gresku ako je otpeva na engleskom, al` nadam se da nece. :)
Pored nase, svidja mi se i Svedska. :)


Jeste da pricaju da je ona glavni kandidat za pobednika ali kad joj se Zeljko pojavi tamo moze da zaboravi na to. ;) Ma Srbija ponovo pobedjuje kad vam kazem. ;)








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 17 | 13.03.2012 , 7:33 PM

Quote (-Dzeri-)
Bas me interesuje, ko je po tebi trebao da predstavlja Srbiju na Evroviziji?

Nemam ništa protiv Željka (ništa efikasno :p ) kao predstavnika za Eurovision. Na njegovoj strani su i 'glas i stas'. To je OK, mada bih ja dao prednost nekome ko je talentovan, mlad i neafirmisan.
Takmičenje me ne zanima, pa mi je svejedno ko će koga predstavljati, u suštini.
Dao sam subjektivno mišljenje o pjesmi koja mi se ne sviđa jer na prvo slušanje ostavlja utisak 'već viđenog'. Sama ritmika pjesme se mnogo oslanja na pređašnja ostvarenja i posebno mi se ne sviđa prizvuk kineskog melosa.
Mala digresija: Sviđa mi se kineska muzika, ali ne vidim razlog zašto bi je mi koristili na Eurosongu. Jedino, ako su Kinezi preplavili Evropu, pa očekujemo mnoštvo glasova iz dijaspore. :)
Samo moje mišljenje.









. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 18 | 13.03.2012 , 8:03 PM

Quote (luka83)
To je OK, mada bih ja dao prednost nekome ko je talentovan, mlad i neafirmisan.


Mi smo na Beoviziji imali pulene iz ''Operacije trijumf'', nista uradili nisu. Hrvatska je na Evroviziji poslala Igora Cukrova iz takodje pomenutog show-a, nista. Bosna je slala Vukasina Brajica, jos jednog clana iz ovog cirkusa, bezuspesno. Dakle, to su takodje mladi ''talenti'' koji obecavaju, a prosli su mnogo, mnogo lose. Ako cemo gledati po tome, ''vec vidjeno'', pa danas svaka treca pesma podseca na neku. Zeljko nije amater, odlicno zna koliko taktova je dozvoljeno. Citajuci tebe, uvideh da ne cenis rad coveka cija je pesma proglasena za najbolju u Istoriji Evrovizije (Lane moje).
Ipak ima onih strucnih ljudi koji cene, i prepoznaju kvalitet u svemu tome.
Na kraju, jeste ovo pesma ''slagalica'', ali koja je odlicno upakovana. Nismo je uradili, ni ti, ni ja, niti bilo ko odavde. Razmisli malo o tome.

. . .









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 19 | 13.03.2012 , 8:36 PM

Quote (-Dzeri-)
Ipak ima onih strucnih ljudi koji cene, i prepoznaju kvalitet u svemu tome.

Radujem se tome. Postoji neko ko će našeg Željana poljubiti u guzu i dati neku 'cipiripi nagradu'. Baš odlično.
Iza pomenutih 'trijumpfovaca' je stajao čitav tim, a oni su bili samo izvođači. Imali su relativno loše pjesme, pa su tako i završili. A, zar je toliko bitniji plasman od kvalitetne pjesme? Upravo mi se zato i ne sviđa ovo takmičenje jer spušta muziku na najniže granje.
Da li ti cijeniš muziku koju ja slušam? Ne bih rekao.
Ne želim da potrošim više nijednu riječ na ovu temu.











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 20 | 13.03.2012 , 8:46 PM

Recu samo ovo gubitnik je gubitnik i pada u zaborav da je ne znam ti koliko dobar bio..

Pobeda i samo pobeda je bitna, ko se jednom pomiri da je gubiti ok gubitnik je celog zivota, tako da ja bi vise voleo da Zeljko izadje na scenu stoji 3 minuta i cuti i udje u prva 3 mesta nego da dodje neko razvali sve i bude u zadnja 3 :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Ostalo » Korpa » Eurovision 2012 (Opsta diskusija)
Search: