Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da sakrijete fotografiju na Facebooku
Kako da sakrijete fotografiju na Facebooku






1888
poruka na forumu
73 477



post # 1 | 16.07.2011 , 5:24 PM

Da li biste želeli da izbrišete neke fotografije na kojima ste tagovani? Naravno, ovo možete da uradite veoma jednostavno.

Sve što treba da uradite je da otvorite stranicu na kojoj se nalazi fotografija na kojoj ste tagovani i kliknite na Remove Tag koje će se pojaviti pored vašeg imena. Na taj način uklonićete fotografiju iz foto albuma sa tagovanim fotografijama.



Kada jednom uklonite tag sa fotografije, prijatelji više neće moći da vas taguju na istoj fotografiji.

Ako ne želite da ljudi kojima je omogućeno da vide vaše fotografije, vide i fotografije na kojima ste tagovani (što će se pojaviti u News Feed-u, kao i u Recent Activity listi na vašem profilu), uradite sledeće:


U gornjem desnom uglu prozora Facebooka kliknite na Account a zatim na Privacy Settings.
Kliknite na Profile Information.
U odeljku Photos and Videos of Me podesite nivo privatnosti po želji.
Kliknite na Preview my Profile i pogledajte vaš profil.

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!








Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 2 | 19.08.2011 , 8:12 AM

Quote (G0ga)
Ako ne želite da ljudi kojima je omogućeno da vide vaše fotografije, vide i fotografije na kojima ste tagovani (što će se pojaviti u News Feed-u, kao i u Recent Activity listi na vašem profilu), uradite sledeće:

U gornjem desnom uglu prozora Facebooka kliknite na Account a zatim na Privacy Settings.
Kliknite na Profile Information.
U odeljku Photos and Videos of Me podesite nivo privatnosti po želji.
Kliknite na Preview my Profile i pogledajte vaš profil.


Znao sam ovo, ali retko ko zna... Niko tu ne čačka biggrin


Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da sakrijete fotografiju na Facebooku
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: