Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da uklonite lažni antivirus?
Kako da uklonite lažni antivirus?






1320
poruka na forumu
133 2344



post # 1 | 28.09.2011 , 6:19 PM

Lažni antivirus (fake antivirus) je tip računarskog programa koji “laže” korisnike da su zaraženi virusom i “nagovara” ih da plate određeni program kako bi uklonili taj lažni virus. Ovakvi tipovi lažnih antivirusa su sve učestaliji, te stoga morate biti oprezni ukoliko dobijete obaveštenje da ste zaraženi.
Praktično, takav program se ponaša kao antivirus, a u stvari je i sam virus. Uklanjanje takvog lažnog antivirusnog programa je veoma teško i mukotrpno.



Predstavljam vam program koji se zove “Remove Fake Antivirus” i uz pomoć njega možete da uklonite 27 lažnih antivirusa:

Cyber Security
Alpha Antivirus
Braviax
Windows Police Pro
Antivirus Pro 2010
PC Antispyware 2010
FraudTool.MalwareProtector.d
Winshield2009.com
Green AV
Windows Protection Suite
Total Security 2009
Windows System Suite
Antivirus BEST
System Security
Personal Antivirus
System Security 2009
Malware Doctor
Antivirus System Pro
WinPC Defender
Anti-Virus-1
Spyware Guard 2008
System Guard 2009
Antivirus 2009
Antivirus 2010
Antivirus Pro 2009
Antivirus 360
MS Antispyware 2009

Preuzmite program (Windows, portabl program (ne treba instalacija))


Fajlovi: 3689540.png (24.5 Kb)








3362
poruka na forumu
80 604



post # 2 | 29.09.2011 , 9:10 AM

ovo meni treba..kod mene nom stop virusi... biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









978
poruka na forumu
107 1318



post # 3 | 29.09.2011 , 11:40 AM

Quote (Radovan_RSK)
Predstavljam vam program koji se zove “Remove Fake Antivirus” i uz pomoć njega možete da uklonite 27 lažnih antivirusa:


Jesi li ti ikad imao problema s tim virusima, ocigledno je da nisi, jer da jesi znao bi da kad te zarazi lazni antivirus da si u nemogucnosti bilo sta da pokrenes od start menija, do precica i ikona a tako i taj tvoj program... Jednostavno je nemoguce... Jedina varijanta je da se udje u Task Manager i da su ubije taj proces koji je inace skriven (ali ako znate sta vam koliko guta resursa i sta inace imate pokrenuto nece vam bit problem) i da se pronadje posle u C: particiji i obrise (napominjem da je skriven), sto je opet tesko jer ce se glupi windows bunit pri brisanju tog fajla, em ce ako ga uspijete obrisat on sam povuc dosta vaznih faljlova sa sobom i opet napravit stetu... Jedini nacin je da se lijepo nanovo digne sistem (po mogucnosti Linux biggrin )

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da uklonite lažni antivirus?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: