Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako napraviti melodiju za mobilni uz pomoć Youtube klipa?
Kako napraviti melodiju za mobilni uz pomoć Youtube klipa?






2523
poruka na forumu
87 1228



post # 1 | 21.10.2011 , 7:04 PM

Da li želite da vam telefon ima melodiju kao neka pesma sa YouTube sajta? Da li želite da napravitemelodiju za mobilni telefon od neke pesme koje ste pronašli na Internetu ili od neke koju imate na vašem računaru ?
Uz pomoć servisa koji ću opisati sve ovo je moguće uz vrlo malo posla i samo nekoliko klikova …
MadRingtones je odličan veb servis koji vam omogućava da napravite melodiju za mobilni telefon od klip sa Youtuba ili mp3 fajla. Pravljenje melodija je brzo i jednostavno, samo učitajte sajt, unesite adresu klipa sa Youtuba ili učitajte mp3 pesmu na sajt i kliknite na dugme "Load". Kada se vaš pošalje na server, biće vam omogućeno da isečete deo koji želite da snimite kao melodiju, tj. možete odrediti početak i kraj melodije i na kraju melodiju preuzeti na vaš računar u jednom od ponuđenih formata mp3, amr, ogg ili m4r.



1. Učitajte sajt http://www.madringtones.org/ i kliknite na veliko narandžasto dugme u sredini stranice.
2. Odaberite izvor pesme koju želite da obradite kao melodiju. "Edit from local" je da pošaljete mp3 pesmu sa vašeg računara, "Edit from URL" je ukoliko želite da obradite melodiju a izvor koristite adresu sa Interneta, i "…from Youtube" je ukoliko želite da neku pesmu sa Youtube-a obradite u melodiju. (ja ću opisati poslednju opciju)
3. Nakon odabira poslednje opcije, unesite punu adresu klipa sa Youtube sajta u polje prvi vrhu stranice i kliknite na dugme "Load"
4. Nakon što se pesma obradi i učita, biće vam ponuđeno da odaberete opčetak i kraj melodije, ili ukoliko ne želite ništa da dirate, tj. želite celu pesmu samo kliknite na dugme "Save" pri dnu stranice.
5. Sada će vam se učitati nova stranica sa mogućnostima odabira formata melodije. Preuzmite onaj format koji vaš mobilni podržava. Ukoliko niste sigurni koji je to format, proverite specifikacije na sajtu proizvođaća vašeg mobilnog telefona.
6. Na kraju, kada ste snimili fajl u formatu koji ste odabrali, ostaje vam samo da prebacite melodiju na vaš mobilni telefon i postavite je kao zvono. Prebacivanje možete izvršiti uz pomoć USB kabla, bluetooth, ili infrared konekcije.

Takođe, možete pogledati više od 300.000 već napravljenih korisničkih melodija i preuzeti onu koju želite potpuno besplatno..
Mogućnosti servisa:
o Pravljenje melodija od Youtube klipova ili mp3 fajlvoa.
o Pravljenje koliko god hoćete melodija, ne postoji limit.
o Preuzimanje napravljene melodije u mp3, amr, ogg ili m4r formatu.
o Lak za korišćenje editor sa mogućnosti da birate kada da melodija počne i kada da se završi.
o Pregled više od 300.000 korisničkih, već napravljenih melodija spremnih za preuzimanje potpuno besplatno.
o Mogućnost pregleda top 50 preuzetih melodija kao i poslednje obradjene melodije.
o Deljenje i ugrađivanje na vaš sajt ili blog gotovih melodija.
o Sve je besplatno i nema potrebe za bilo kakvom registracijom.


Fajlovi: 5506494.jpg (39.0 Kb)


Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 25.10.2011 , 2:58 PM

Moraću da pokušam, iako sam tutumrak za te stvari. biggrin






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 3 | 25.10.2011 , 4:35 PM

Sve je to uredno. Ali, jednostavnije je da zeljenu pesmu iseces preko nekog konvertera ( Format Factory 2.70) moja preporuka. Puno je pregledniji. . .
(o;

. . .









378
poruka na forumu
19 49



post # 4 | 25.10.2011 , 5:29 PM

tomo47, jesi li ti provjerio da nema virusa ?
ja uvijek provjeravam dali neka stranica ima virus za skidanje nekih programa !

tako da nisam ovo skido jer mi je izbacilo na Esetnod virus da ima !

pa pitam te tomo47, je si li provjeravo !
ako uocis da ti komp laga ili na neim igricama ,programima malo samo malo ti zaledi znaj da ti je to !

Hvala

Added (25 Oct 2011, 5:29 PM)
---------------------------------------------
tomo47, jesi li ti provjerio da nema virusa ?
ja uvijek provjeravam dali neka stranica ima virus za skidanje nekih programa !

tako da nisam ovo skido jer mi je izbacilo na Esetnod virus da ima !

pa pitam te tomo47, je si li provjeravo !
ako uocis da ti komp laga ili na neim igricama ,programima malo samo malo ti zaledi znaj da ti je to !

Hvala


https://www.facebook.com/sanjin.voli.puno.ivonu
http://www.youtube.com/user/JustinBieberVEVO
http://ask.fm/EvCox










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 5 | 26.10.2011 , 9:22 PM

Hvala na upozorenju,ali ovo sam probao i proverio.Moj NOD ne prijavljuje nista

Ima jedan odlican sajt za proveru drugih sajtova na eventualnu zarazenost nekim virusom

http://www.urlvoid.com/


Poruku je menjao/la tomo47 - Cetvrtak, 27.10.2011, 7:23 PM



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










16
poruka na forumu
1 0



post # 6 | 26.10.2011 , 10:36 PM

Najbolji program za pravljenje melodija je IRINGER ako imate iphone








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 24.11.2011 , 9:14 PM

E, ma ja sam pokusala ali nece. Ucitava
Quote (Ellectra)
Ali, jednostavnije je da zeljenu pesmu iseces preko nekog konvertera ( Format Factory 2.70) moja preporuka. Puno je pregledniji. . .

Uspela sam preko ovoga! :D dance








478
poruka na forumu
20 208



post # 8 | 28.11.2011 , 2:36 PM

eh meni nece

SsKull vam se vraca . Nakon 2/3 mjeseca mozda i vise <3



Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako napraviti melodiju za mobilni uz pomoć Youtube klipa?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: