Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Promenite lozinku bez znanja postojeće..
Promenite lozinku bez znanja postojeće..






6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 1 | 16.01.2012 , 5:34 PM

Ako ste prijavljeni sa nalogom administratora, možete menjati lozinke svim nalozima na računaru bez da znate njihove postojeće.

Upute:

  • Start - Run - upišite cmd.
  • U otvorenom prozoru upišite net users i pritisnite enter.
    S ovom naredbom će Vam se izlistati svi računi na računalu (uključujući i skrivene)
  • Za promjenu lozinke na nekom od računa upišite net user [korisnik]
    [novaLozinka] i pritisnite enter
  • [korisnik] zamenite s imenom naloga kojem želite promijeniti lozinku.[novaLozinka] zamenite s lozinkom koju želite postaviti.

Ako je lozinka promenjena ispisaće Vam se obavest da je naredba uspešno izvršena.








2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 2 | 16.01.2012 , 5:41 PM

svaka cast Rep + :)











234
poruka na forumu
7 133



post # 3 | 16.01.2012 , 5:48 PM

Super :D








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 4 | 16.01.2012 , 7:27 PM

Korisno.....
a kako da promenim sifru na Prastarom yahoo nalogu za koji ne mogu da se setim pass-a.A treba mi nesto sa njega?

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 5 | 17.01.2012 , 5:27 AM

Hakovanjem. :p Poslao sam ti jedan link u inbox. :)








69
poruka na forumu
8 67



post # 6 | 19.01.2012 , 0:00 AM

što se tiče hakovanja te yahoo adrese to ti je lako možeš to odraditi prvostepenim hakovanjem......za nekih otprilike 2 minuta :D još ako je tvoj još lakše......kod kucanja maila i pass-a odeš ispod na zaboravio sam šifru posle ti se pojave obrazci sve popuniš lijepo sigurnosno pitanje može stvarati probleme ukoliko hakuješ tuđu mail adresu međutim i za to postoji skripta u vidu linka koji se unese u to polje kao odgovor i svaki put prepoznaje taj link kao tačan odgovor tako da je zapravo jako lako.....a ako hakuješ svoj mail ako si zaboravio pass....znaš već pravi odgovor na pitanje tako da je znatno lakše

Ako sam ti pomogao ili ti se sviđaju moji postovi POVEĆAJ MI REPUTACIJU ili pošalji POKLON :D

/´¯/)............(\¯`\
/....//........... ...\\....\
/....//............ ....\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯ `\....\¯`\
/./.../..../..../.|_......_| .\....\....\...\.\..
(.(....(....(..../.)..)..(..(. \....)....)....).)
\................\/.../....\. ..\/................/
\................. /........\................../
_____..)/.._______..)/..________..)/.._




Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Promenite lozinku bez znanja postojeće..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: