Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Vredjanje, prozivke...
Vredjanje, prozivke...






267
poruka na forumu
180 789



post # 1 | 15.01.2013 , 7:39 PM

Dali vam smeta i licno primate razne prozivke i vredjanja na forumu?Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 2 | 15.01.2013 , 9:41 PM

Od clanova sa kojima nikad nisam bila u kontaktu i koji tako ponekad vredjaju ili na chat-u ili u pp, ne smetaju mi njihova vredjanja, tad mi dodje i smesno i bas se zabavim lepo sa njima.

Sto se tice clanova sa kojima rado kuckam nije doslo do nikakvog vredjanja a nece ni doci do toga. ;)
Mada, razocarala sam se u jednu osobu mnogo zbog prozivki i to javnih prozivki. Sve je bilo u redu dok tako iz dana u dan nisu pocela peckanja. Lepo si pitanje postavio:
Quote (@len)
Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?

To mi je smetalo. Ali samo u pocetku. Sad vise ne. :) I za te dusmane uvek imam odgovor. :) ;)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 15.01.2013 , 10:39 PM

Vrijeđanje za mene ima jednu drugu definiciju. I slabo ko je došao do tog nivoa da me vrijeđa. Slabo ko to zna.
Nisam bila ni prozivana koliko se sjećam,a i da jesam,to bih shvatila na svoj način.

Ovakvo vrijeđanje ili prozivanje me ne dira. Svako ima pravo da ima mišljenje o meni koje može da iznese ako želi.
Jedina stvar koja ponekada pomuti stvari jeste koliko je to mišljenje "tačno".

Uglavnom,to me ne zanima. :)






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 4 | 16.01.2013 , 2:48 AM

Quote (@len)
Dali vam smeta i licno primate razne prozivke i vredjanja na forumu?Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?

Prije mi je smetalo jer sam bila budala. :D a sad samo iskuliram :)
Tanja91, lijepo receno. gj

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 16.01.2013 , 4:32 AM

Ne obazirem se na to... Moram da priznam da jesam u početku, ali tad sam bila dete, sve sam olako shvatala. Sad mi je ravno sve do Kosova... jer znam da ta osoba ako se vredjanjem i prozivkama služi da bi mene ocrnila, crni samu sebe, jednostavno nije na mom nivou da me spustila na znanje i pamet, nego mora na takav jadan način.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 6 | 16.01.2013 , 4:52 PM

Nisam imala tih situacija na sajtu.. A i u buduce da mi se desi tako nesto,bila bi potpuno ravnodusna..











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 7 | 22.01.2013 , 9:28 AM

Quote (@len)
Dali vam smeta i licno primate razne prozivke i vredjanja na forumu?Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?

Nije mi svejedno da me spominje neko ko me nezna ali na drugu stranu t je tudji karakter
Narodu je tesko objasniti a mislim da nema i potrebe ne desava se u javi a i da opet isto cu reci

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 22.01.2013 , 12:37 PM

Vredjanje je bzv...
Prozivka ? U nekom negativnom kontekstu ,svakako da boli . A kad se neko zeza ,može da bude i zanimljivo .
Ja više volim da polemišem s forumašima . Ukoliko to nekoga vređa ,što nemamo isto mišljenje ,žao mi je ,tu mu ne mogu pomoći .
Žao mi je što neko nekad ne razume čak ni zezanje .
Ali ponekad ljudima nije do zezanja ,zar ne?

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 9 | 02.02.2013 , 8:31 PM

Quote (@len)
Dali vam smeta i licno primate razne prozivke i vredjanja na forumu?Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?

Quote (@len)
Dali vam smeta i licno primate razne prozivke i vredjanja na forumu?Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?


Ljudi smo, ne moze da ne smeta!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 19.02.2013 , 1:56 PM

Ponekad kazem dobra sam ali kad me naljute jos sam bolja :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 11 | 26.09.2013 , 3:17 AM

Quote (@len)
Dali vam smeta i licno primate razne prozivke i vredjanja na forumu?Dali vam smeta kada vas neko proziva iako vas ne zna,nego po onome kako i sta pisete?

Naravno da bi mi zasmetalo,smatram da niko nema prava nikoga da proziva ako vas ne poznaje.

Kad kazem poznaje,istina je da mene mnogi koji poznaju ne poznaju stvarno i zakljucuju na osnovu pogresnih stvari jer se jednostavno ne otvaram potpuno.

Mada eto,rekao bih da me neke osobe sa EC-a bolje poznaju na osnovu onoga sto pisem nego neke osobe koje me stvarno poznaju.








792
poruka na forumu
53 326



post # 12 | 02.10.2013 , 7:38 PM

Za sada me nije niko,a videcemo i verovatno bi mi jako smetalo









Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 13 | 06.11.2013 , 1:18 PM

pa desavalo se.. al mi ne smeta... smatram to kao vid zabave..
ali desilo se jednom kad je neki kom je jako bilo dosadno i nije imao pametnija posla uzeo da napravi par identicnih profila nekih clanova sa foruma kao i moj i javio se na chat... jedan decko koji je znao da nisam to ja nastavio normalno sa njim a poceo drsko prema meni... svako bi pomislio da je on tvorac tog profila,sto me jako naljutilo,al dobro Jah moj... sta da se radi :D

Be my love?







Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 14 | 15.02.2014 , 2:53 AM

Iskreno niko nije savršen..
Svi mi gresimo, govorimo jedni drugima svašta, a svi smo isti pred bogom.

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 15 | 15.02.2014 , 2:10 PM

heh, ako se ne ljutim previse ovako u stvarnom zivotu, onda se u 95% slucajeva ne ljutim prozivke na forumima. :D Samo volim fino odgovoriti

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








glumac
111
poruka na forumu
7 116



post # 16 | 16.02.2014 , 5:06 PM

ruganje odgovor

http://yoursmiles.org/gsmile/music/g54013.gif



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Vredjanje, prozivke...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: