Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
Forumske uspomene!!!






83
poruka na forumu
13 83



post # 1 | 21.05.2014 , 0:30 AM

Ovo je tema ponajprije za ekipu koja se moze pohvaliti duzim stazem na ovom forumu.
Otpocetka foruma do sada izmjenilo se puno ljudi, mjenjalo se drustvo ovdje..neki su jos uvijek tu,
neki su otisli..bilo je onih koji su bili kratko, ali su ostali u sjecanju..
ukratko - bilo je svakakvih, kako ljudi tako i dogadjaja..
Ovo bi trebalo biti mjesto gdje cete se prisjecati nekih forumskih uspomena vezanih uz pojedine forumase, razna dogadjanja na forumu i sl..

Ima te li tih uspomena? Sjecate li se? Kako je to bilo?
Kako je sada? Kad nema "one ekipe kao nekada"

:)))







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 21.05.2014 , 1:21 AM

Pa svi se sjecamo starih ekipa(klanova haha)  i razgovaranja u kasne sate te, PP , pola nas je ostalo a pola je otislo sta je tu je , sjecam se da je prije chat bio tolko krcat ljudima da jednostavno nisi mogao da pohvatas sve poruke na njemu :D Vecina nas koji smo bili tada dobri imamo kontakte bar preko necega :D I pokusavamo opet odrzati ovaj forum i sajt nekako u zivotu jeste da smo izgubili nesto veliko (filmove) al' se jos uvijek drzimo! :D

Jedan forumas ce mi uvijek ostati upamcen a to je Badule koji me je upoznao sa pola sajta i uputio u neke stvari sto se tice zivota i svega  , covjece kako sa volio da pricam sa tim likom :D  , pa taj lik ne moze da bude dosadan uvijek te pita kako porodica kako se drzimo i sve, uvijek cestita praznik i na vrijeme onda kad se najmanje nadas covjek te iznenadi :D Jedan jedini Badule! Naravno tu je sadasnja ekipica koja ce se tesko zaboraviti

Ivana- velika dosada i curka lele
Tanja- kraljica nutele brows
Bosankaaa- stalno joj je sex na pameti i stalno postavlja takve clanke i poslje se nesto izvlaci lele
Unique- preozbiljan lik :) heheh
Sandra Afrika- Cura koja ima samo kupace kostime u svom ormaru nije cula za majice ili slicno :D
Marko- poznat uz pjesmu "kafana je moja sudbina, ona me je sebi uzela, kafana je moja istina.... pivo

Moon- i on je ozbiljan tu i tamo,  voli da me nervira al' eto uletio  ekipu nekako xD

Hemsko2- ouuuuu dobar lik normala, voli se salit xD Al' ima jednu manu navija za Barsu lele kao i Bosankaa lele malo izgorili njih dvoje po glavi lele

itd itd... xD :xD:


Poruku je menjao/la Ammir - Sreda, 21.05.2014, 1:39 AM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 3 | 21.05.2014 , 10:43 AM

Dragan ono bese? Starii admin sajta :D Sad ima svoj msm :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 4 | 21.05.2014 , 12:56 PM

Ammir, nije meni stalno sex na pameti, nego je naucno dokazano lol da takve stvari najvise zanimaju narod xD sto se i poslje ovdje dokazalo.. Ti clanci su imali vise pregleda nego ijedni drugi :D

Eh sad , za ona dobra dobra, dobra stara vremena.. :)
Prvo da pohvalim temu gj

A s obzirom da ja nikoga ne zaboravljam, i toliko ima forumasa koji su mi o stali u pamcenju i s kojim sam bila u dobrim odnosima na ovu temu cu poslje odgovoriti :D jer ce to biti jedan veliki roman lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 5 | 21.05.2014 , 7:33 PM

ERROR404 spomenuo DxD i dečka iz Makedonije, a ja ću za sada samo da spomenem još par njih, "iz ekipe kao nekada", sa kojima nisam kuckala ovde odavno.

Mira, ta lepa Šapčanka.
Najviše sam se sa njom dopisivala, to je jedna divna osoba. Ma bre "divna" je mala reč.
Koliko je samo smešnih trenutaka sa njom... i ovde na sajtu i preko telefona...
Kad se odjednom pojavi na chat-u sa butkice umirem :D I znaš šta Mirka, nemaš najbolje butkice nono Ja imam! JA! ruganje B) lol
Nema šanse da pišem koji su to srećni virtuelni momenti... osećaj je... huh... ma ne mogu, kreću mi suze odmah.

Onda devojka iz Svršca ovaj Vršca, Bancy... :D Branka xD Ao... ubiće me...
Pa zatim Barca1899... Ne znam gde mi je žena, nije valjda da mi je ova ćurka Ivana ukrala angry2 Je li ćelava, gde je držiš, a? fuck
Jaooo kad se setim šta sve nismo pisale na chat-u, zapalimo onakvim pisanjem ceo sajt lol Jovana dovlači dupe ovamo!!!
I gde da zaboravim MolderaFBI... :D Moj prvi muž lol Nedostaju mi one njegove EC emisije.






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 6 | 21.05.2014 , 7:40 PM

Jaoo, ima dosta koji su otisli (nazalost), Pa evo nekih...

Bancy, Badule, Nex, Dzun-Dzun, DxD, mitnik, Bilbao.... Ebiga, sta mi mozak :D

@Ammir, ma sta ti znas sta ja sve imam u ormaru, jesi mozda bio pa vid'o?? A? :D lol (Tanja reaguj) :D


Poruku je menjao/la Sandra_Afrika - Sreda, 21.05.2014, 8:20 PM

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 7 | 21.05.2014 , 7:43 PM

Ammir, ma šta ti znaš šta ona sve ima u ormaru, jesi možda bio pa vid'o?? A?

xD






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 8 | 21.05.2014 , 8:20 PM

Jesam nemaa nista osim kostima, par gacica dobrih brows

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 9 | 21.05.2014 , 8:20 PM

Tanja, Evo javno ti kazem, da me niko nije posecivao sem tebe :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 10 | 21.05.2014 , 8:33 PM

Sandra_Afrika, znači Amir opet laže... lele






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 11 | 21.05.2014 , 8:34 PM

Naravno duso moja srce

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 12 | 21.05.2014 , 8:40 PM

Ne morate vi Amiru da vjerujete yes

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 13 | 21.05.2014 , 11:36 PM

Najzanimljivije mi je bilo dok je bio radio-chat na sajtu... U do doba je preovladjivala zelena boja na sajtu... Provedeš celu noć na chatu, legneš da spavaš a sve ti zeleno pred očima. U tom periodu sam najviše pisala sa Rogijem, Susy, Shomy-em, posle su se tu priključili i DxD i Dragan...

Nakon toga, Rogi gasi radio i onda se posvećujemo više forumu, tu već dolazi druga ekipa - Badule, Impi, Maja, Tanja, Molder, Marko, Nikola, Sandra (vučica), verovatno sam nekoga i zaboravila, al' dodaću ga kasnije. 
Mnogo zanimljiv period mi je bio dok smo Marko i ja spamovali po Molderovim temama, izludjivalo ga je to, kao sve ostale :D

Bilo je mnogo lepih trenutaka, da nije verovatno ne bi se i sad družila sa nekima.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 14 | 22.05.2014 , 1:22 AM

Vau :) veoma interesantna i lepa tema, blesavamala, svaka čast  allright

Uf, odakle početi  pisanje Kao što neki verovatno znaju, ja sam se pojavio kada je većina stare ekipe već odlazila, tačnije, bio sam tu i ranije ali nisam bio toliko aktivan jer nisam imao baš mnogo slobodnog vremena, a uvek me je privlačio EC, tako da mi je stvarno žao što nisam mogao malo bolje da upoznam neke osobe koje su otišle ili su jako retko tu ili više nisu tako aktivne...Pri tom mislim na: Deki87, Mira91, DxD, Marijana, Lukacar95bre, Badule, Max Peric, Dzundzun, Leksi, Bancy, Davor, Dragan, Nikolakuzzz, Sladja1, Srce Moje, Infinity, Luka83, MolderFBI, Nela-89, itd. ima ih sigurno još puno :D

Bilo je par osoba sa kojima sam baš obožavao da pišem i na forumu i u PP :) Nažalost, neke od njih nisu više na sajtu a neke koje jesu očigledno nemaju dovoljno slobodnog vremena itd. khm... jedna će se valjda prepoznati  :p

Te osobe su razlog zbog kojeg sam zavoleo ovaj sajt, kao i sve ostale sa kojima i dan danas pišem, jer sam stvarno lepo dočekan, iako sam dosta toga propustio jer sam kasno došao, veoma volim EC.Nisam nikada ni mislio da ću stvarno postati član tima ovde iako mi je par puta prošlo kroz glavu da pokušam, uglavnom su za to zaslužni 2 najpopularnija člana ovde  lol a to su Nutellina i Bosankaaa  :p

Zato činim koliko mogu i koliko je do mene, da ovaj sajt održavam u životu i to ću raditi dokle god sam ovde...

Neki od vas misle da sam previše ozbiljan  lol niste svesni koliko grešite  xD jer kada sam ozbiljan, svakako imam dobar razlog za to a neki od vas ne uspevaju da ga pronadju i dolaze do potpuno pogrešnih zaključaka ali to je već neka druga priča...jer svaki put kada nešto kažem, razlog za to svakako postoji, a isti je iz najbolje namere...

Inače, tema ja uglavnom za uspomene na forumu a ja sam se osvrnuo na sve u globalu, nadam se da mi ne zamerate.
  ;)








83
poruka na forumu
13 83



post # 15 | 22.05.2014 , 9:08 PM

Ej cao svima :D drago mi je da vam se svima svidja tema ..
Ja nemam nekih uspomena na ovom forumu .. da se pohvalim sa njima ...
al sam dugo vas clan samo sto sam slabo po forumu pisala :D

Nadam se da se ovaj moj odgovor nece svatiti kao spam ... al eto da se oglasim i ja poljubac poljubac

:)))









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 16 | 22.05.2014 , 9:11 PM

Quote Marijana ()
Najzanimljivije mi je bilo dok je bio radio-chat na sajtu... U do doba je preovladjivala zelena boja na sajtu... Provedeš celu noć na chatu, legneš da spavaš a sve ti zeleno pred očima.

lol

Quote Moonchild ()
Inače, tema ja uglavnom za uspomene na forumu a ja sam se osvrnuo na sve u globalu, nadam se da mi ne zamerate.

Naravno da zameramo xD

Quote Moonchild ()
veoma volim EC

Me too... I kad budem baba pamtiću meni drage ljude odavde. Uvek ću ih se sećati sa osmehom na licu.






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 17 | 22.05.2014 , 10:18 PM

@Mare, Hehehh neboj se mi ne mrdamo odavde :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









292
poruka na forumu
615 1347



post # 18 | 22.05.2014 , 10:27 PM

Jah, a mene nigdje tuga

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 19 | 22.05.2014 , 10:32 PM

Ja ne idem negde, pustila sam ovde korenje... već peta godina :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 20 | 22.05.2014 , 10:36 PM

Quote Marijana ()
Ja ne idem negde, pustila sam ovde korenje... već peta godina

Ja moram da okopavam oko korenja  lol  tako da neću ni ja skoro  xD


Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: