Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Kakvi ste preko telefona?
Kakvi ste preko telefona?






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 13.12.2011 , 9:36 PM

Ovan
Razgovara bučno, tonom koji zvuči kao izdavanje naredbi. Teško ga je zamisliti u nežnom ljubavnom gugutanju preko telefona.

Bik
Rođeni šarmer neće propustiti priliku da i telefon iskoristi u tu svrhu. Najgore je što ne ume da stane, pa će njegovom sagovorniku, bio on muškog ili ženskog roda, telefon neprestano biti zauzet.

Blizanci
Oni su rod rođeni telefonu. Prosto su stvoreni za komunikaciju, a telefon im dođe kao produžena ruka.

Rak
Uvek brižan Rak koristiće telefon da vas podseti, da proveri, da upozori. Ako pričate sa zaljubljenim Rakom, očekuju vas nežni i romantični razgovori.

Lav
Kralju je sve dopušteno. Zato će vas zvati kad mu se prohte, bez obzira na to da li ste u poslu, spavate ili ste dokoni, posebno ako je zaljubljen.

Devica
Savesne Device poštuju dogovore, pa to važi i u telefonskoj komunikaciji. One uvek pozivaju tačno u sekund i očekuju da i vi zovete onda kada je dogovoreno.

Vaga
Osobe u horoskopskom znaku Vage teže harmoniji i očekuju prijatne i pametne reči u komunikaciji. Iako vas ne vide, teško ih je zavarati, pa nepogrešivo prepoznaju lažne tonove.

Škorpija
Promenljivog je raspoloženja, puna strasnih priča i mračnih tajni, i nema mnogo osoba kojima veruje. Kada naiđe na takvu, onda druga strana mora biti spremna na duge telefonske razgovore u bilo koje doba dana ili noći.

Strelac
Vedri pripadnici ovog horoskopskog znaka idealni su sagovornici kada ste neraspoloženi ili tužni. Njihovo dobro raspoloženje je zarazno i širi se čak i telefonom.

Jarac
Razgovor s pripadnicima ovog horoskopskog znaka počnite nežnim rečima i šalom. To će otkraviti stroge i ozbiljne Jarčeve i izvući na površinu njihov smisao za humor.

Vodolija
Oni su ispred sveta, tehnike i tehnologije. Za njih je telefon prevaziđena naprava, jer su već na nivou telepatske komunikacije.

Ribe
Nežne i osećajne, s puno intuicije, uvek su spremne da vam se nađu, pa i u dugim telefonskim razgovorima. Zauzvrat, prijaće im nežno šaputanje.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 2 | 16.12.2011 , 1:19 PM

xaaxaxax koja si ti kleopatra al ona vidovita xaxaxaxax











12130
poruka na forumu
5 REP OFF



post # 3 | 16.12.2011 , 3:38 PM

Jarac
Razgovor s pripadnicima ovog horoskopskog znaka počnite nežnim rečima i šalom. To će otkraviti stroge i ozbiljne Jarčeve i izvući na površinu njihov smisao za humor. lol lol lol

<3<3<3
:>>><<<:










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 16.12.2011 , 8:31 PM

Quote (Srcemoje)
Škorpija
Promenljivog je raspoloženja, puna strasnih priča i mračnih tajni, i nema mnogo osoba kojima veruje. Kada naiđe na takvu, onda druga strana mora biti spremna na duge telefonske razgovore u bilo koje doba dana ili noći.

:D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2670
poruka na forumu
288 3086



post # 5 | 16.12.2011 , 11:29 PM

Strelac, tacno totalno :p nego ova tema nije za "Igru bez granica"











4290
poruka na forumu
228 2087



post # 6 | 17.12.2011 , 10:00 PM

Quote (Srcemoje)
Devica
Savesne Device poštuju dogovore, pa to važi i u telefonskoj komunikaciji. One uvek pozivaju tačno u sekund i očekuju da i vi zovete onda kada je dogovoreno.

Tačno, tačno! yes








564
poruka na forumu
128 1154



post # 7 | 26.01.2012 , 3:16 PM

Ovan.. nidje veze oci moje lepe bar ne u mom slucaju... lol :D












148
poruka na forumu
58 929



post # 8 | 26.01.2012 , 3:48 PM

Ribe
Nežne i osećajne, s puno intuicije, uvek su spremne da vam se nađu, pa i u dugim telefonskim razgovorima. Zauzvrat, prijaće im nežno šaputanje.

tacno,tacno...:)

<3 Bayern Munchen <3









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 9 | 26.01.2012 , 5:30 PM

Quote (Srcemoje)
Bik
Rođeni šarmer neće propustiti priliku da i telefon iskoristi u tu svrhu. Najgore je što ne ume da stane, pa će njegovom sagovorniku, bio on muškog ili ženskog roda, telefon neprestano biti zauzet.


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacnooooooooooooooooooooooooooooooo! :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










279
poruka na forumu
69 637



post # 10 | 26.01.2012 , 5:37 PM

Strelac
Vedri pripadnici ovog horoskopskog znaka idealni su sagovornici kada ste neraspoloženi ili tužni. Njihovo dobro raspoloženje je zarazno i širi se čak i telefonom.

Apsolutno tacno bar sto se mene tice....

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 11 | 26.01.2012 , 5:38 PM

Quote (Srcemoje)
Jarac
Razgovor s pripadnicima ovog horoskopskog znaka počnite nežnim rečima i šalom. To će otkraviti stroge i ozbiljne Jarčeve i izvući na površinu njihov smisao za humor.

+ ja se uvjek derem preko telefona ... necujemo se dobro xD malo zvucnik sje???

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 12 | 26.01.2012 , 5:55 PM

Quote (Srcemoje)
Lav
Kralju je sve dopušteno. Zato će vas zvati kad mu se prohte, bez obzira na to da li ste u poslu, spavate ili ste dokoni, posebno ako je zaljubljen.


Nije to sve potpuno tacno :D a i ne koristim telefon puno :D








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 13 | 17.02.2012 , 12:51 PM

Quote (Srcemoje)
Vaga
Osobe u horoskopskom znaku Vage teže harmoniji i očekuju prijatne i pametne reči u komunikaciji. Iako vas ne vide, teško ih je zavarati, pa nepogrešivo prepoznaju lažne tonove.

:p








3
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 17.02.2012 , 1:39 PM

devica :( :( :( :(

CeN@ (ZlockO)









254
poruka na forumu
81 1657



post # 15 | 17.02.2012 , 3:05 PM

Vodolija
Oni su ispred sveta, tehnike i tehnologije. Za njih je telefon prevaziđena naprava, jer su već na nivou telepatske komunikacije.

Hahaha, nema dalje :D lol












1982
poruka na forumu
331 4273



post # 16 | 17.02.2012 , 4:00 PM

Srcemoje, ja sam škorpija i skoro si sve pogodila

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










1795
poruka na forumu
403 2824



post # 17 | 17.02.2012 , 4:06 PM

Quote (Srcemoje)
Vedri pripadnici ovog horoskopskog znaka idealni su sagovornici kada ste neraspoloženi ili tužni. Njihovo dobro raspoloženje je zarazno i širi se čak i telefonom.


100% tacno. :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 18 | 17.02.2012 , 4:28 PM

Quote (Srcemoje)
Škorpija
Promenljivog je raspoloženja, puna strasnih priča i mračnih tajni, i nema mnogo osoba kojima veruje. Kada naiđe na takvu, onda druga strana mora biti spremna na duge telefonske razgovore u bilo koje doba dana ili noći.


Skoro pa istina. :D








39
poruka na forumu
1 33



post # 19 | 17.02.2012 , 5:44 PM

Bik
Rođeni šarmer neće propustiti priliku da i telefon iskoristi u tu svrhu. Najgore je što ne ume da stane, pa će njegovom sagovorniku, bio on muškog ili ženskog roda, telefon neprestano biti zauzet.

hahahahahahaha pogodak,ali obozavam kada me neko nazove da ga smaram sve dok mu nestane na racunu :D








12
poruka na forumu
2 38



post # 20 | 20.04.2012 , 11:56 PM

ja bezim od telefona ko djavo od krsta


Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Kakvi ste preko telefona?
Search: