Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Sitnice nas uvek muce (Visina izmedju muskarca i zene)
Sitnice nas uvek muce






7
poruka na forumu
3 5



post # 1 | 28.01.2012 , 8:51 PM

Da li vam smeta ako je muskarac nizi od cure?Ili ako su iste visine?

Kacaaa









1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 2 | 28.01.2012 , 9:28 PM

Meni licno smeta :D
Msm da ne bih mogla biti sa nekim ko je nizi od mene..
Cudno je to :D A i ruzno bi izgledali kao pojava :)











545
poruka na forumu
58 414



post # 3 | 28.01.2012 , 9:35 PM

Ljubav nema granica.. Ali danas ti je vazno sta ljudi misle.

<3 Bancy <3









1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 4 | 28.01.2012 , 9:47 PM

Quote (lemedragon)
Ljubav nema granica.. Ali danas ti je vazno sta ljudi misle.


Nekome jeste, nekome nije..
Mene iskreno boli uvo, oce li mi ko sto rec. Znam samo, da me to odbija. :)











790
poruka na forumu
58 477



post # 5 | 28.01.2012 , 9:50 PM

Quote (Barca1899)
Nekome jeste, nekome nije..
Mene iskreno boli uvo, oce li mi ko sto rec. Znam samo, da me to odbija.

A ti imas verovatno izgradjene standarde sa 20 godina? Ja ti se divim, onda. Zaista. (nemoj da shvatis ovo kao licni napad) vec kao pitanje

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 6 | 28.01.2012 , 9:51 PM

Kad se stane pupak uz pupak, nista vise nije vazno. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 7 | 28.01.2012 , 9:52 PM

Quote (Leksi)
Kad se stane pupak uz pupak, nista vise nije vazno.


E bas vala. Moze imati 3 metra vise od mene :) kad ja prilegnem u horizontalu :) onda je 1:1 za goste :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 28.01.2012 , 9:56 PM

Quote (OgnjenR23)
E bas vala. Moze imati 3 metra vise od mene kad ja prilegnem u horizontalu onda je 1:1 za goste

Razumeli smo se! Samo dve lopte su i dalje napolju :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 9 | 28.01.2012 , 9:58 PM

Quote (Leksi)
Razumeli smo se! Samo dve lopte su i dalje napolju

Sad dve lopte vise manje :))))

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










545
poruka na forumu
58 414



post # 10 | 28.01.2012 , 10:16 PM

Bravo Leksi :)

<3 Bancy <3









7
poruka na forumu
3 5



post # 11 | 28.01.2012 , 10:23 PM

Ako su iste visine,sta fali...:D

Kacaaa









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 12 | 28.01.2012 , 10:25 PM

Ljubav123, ne fali nista. To je onda jos bolje. Mislim u seksualnom smislu.
69-taman! ahahah

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










228
poruka na forumu
65 697



post # 13 | 28.01.2012 , 10:27 PM

zar je to problem? evo ja resila da nosim stikle zbog toga <_<








545
poruka na forumu
58 414



post # 14 | 28.01.2012 , 10:27 PM

Ko o cemu, Leksi o seksu. lol lol :D

<3 Bancy <3









7
poruka na forumu
3 5



post # 15 | 28.01.2012 , 10:28 PM

Hahahahahaha...:D Ma,najvaznije je da se ljudi vole! <_<

Kacaaa









1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 16 | 28.01.2012 , 10:34 PM

Quote (OgnjenR23)
A ti imas verovatno izgradjene standarde sa 20 godina? Ja ti se divim, onda. Zaista. (nemoj da shvatis ovo kao licni napad) vec kao pitanje


Nemam 13 godina, tako da mislim da sam dovoljno ,da kazem "odrasla" da imam svoje misljenje o takvim stvarima :)











790
poruka na forumu
58 477



post # 17 | 28.01.2012 , 10:35 PM

Quote (Barca1899)
Nemam 13 godina, tako da mislim da sam dovoljno ,da kazem "odrasla" da imam svoje misljenje o takvim stvarima

Pa dobro, nisam ni mislio da imas 13, ali :) ukusi su naravno razliciti zemljakinjo :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 18 | 28.01.2012 , 10:42 PM

Pre par godina sam na TV-u gledao prilog o muskarcu koji je ozenio zenu nizeg rasta (da ne kazem patuljka - to mi zvuci nekako pogrdno) i sasvim normalno funkcionisu u svakom smislu te reci.

Sto bismo se mi sada cenkali oko par, desetak centimetara gore dole?! :D Ljubav ne zna za granice. ;)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 19 | 28.01.2012 , 10:43 PM

Quote (OgnjenR23)
Pa dobro, nisam ni mislio da imas 13, ali ukusi su naravno razliciti zemljakinjo


Xaxaa Da, slazem se :D. Zemljak znaci?? :) Ajde hvalim te boze, te sam nalecela ovdje na nekog naseg :)











790
poruka na forumu
58 477



post # 20 | 28.01.2012 , 10:46 PM

Quote (Barca1899)
Xaxaa Da, slazem se :D. Zemljak znaci?? Ajde hvalim te boze, te sam nalecela ovdje na nekog naseg

Odmah jedan plus :) visina je ok :D retko koja bude visa :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.




Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Sitnice nas uvek muce (Visina izmedju muskarca i zene)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: