Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Ignorisanje - vid neverbalne komunikacije
Ignorisanje - vid neverbalne komunikacije






486
poruka na forumu
673 4564



post # 1 | 09.02.2012 , 11:33 AM

Kakav je vas stav prema osoba koje vas ignorisu..evo napisala sam vid neverbalne komunikacije..jer ocito komuniciraju sa nama na taj nacin..jasno nam stavljaju do znanja da nismo pozeljni u njihovom drustvu.
Da li vas ignorisu ..da li vi ignorisete i kako se postavljate kada je to u pitanju..vasi komentari me zanimaju ;) ;) ;)

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 09.02.2012 , 11:49 AM

Neznam nemam taj osjecaj :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 3 | 09.02.2012 , 3:02 PM

Quote (desert_rose)
Kakav je vas stav prema osoba koje vas ignorisu.

Nemam takva iskustva ali i ja bih njih ignorisala.
Quote (desert_rose)
jasno nam stavljaju do znanja da nismo pozeljni u njihovom drustvu.

E baš sam se potresla. :D Ne bi ni oni bili poželjni u mom društvu.
Quote (desert_rose)
Da li vas ignorisu ..da li vi ignorisete i kako se postavljate kada je to u pitanju.

Nemam takvih slučajeva, sem nekim bivših kojima se ne javljam pa prođem samo pored njih. To je ignorisanje s' moje strane ali s' razlogom, nikad bez.
A ovako od poznanika da me neko ignoriše, nisam doživela.
A kad bih, i ja bih njega isto. :D








228
poruka na forumu
65 697



post # 4 | 09.02.2012 , 3:04 PM

ignorisem i ja, da vidimo ko je vishe tvrdoglaviji i ko ima vise strpljenja..








4
poruka na forumu
1 18



post # 5 | 11.02.2012 , 0:15 AM

Neverbalna komunikacija i ignorisanje su dve različite stvari.
Što se tiče neverbalne komunikacije to je ustvari govor tela i uopšte ne mora da znači da vas ta osoba ignoriše nono
Čak može značiti da vas se plaši,da ima skrivene namere koje nezna da iskaže ili šta ti ja znam...Samim govorom tela se ustvari može otkriti šta ta osoba misli o vama kada ste prisutni.To što ne priča sa vama ne znači da vas ignoriše.

Što se tiče ignorisanja ovaj deo sam našao u članku na netu,koji je 100 % tačan:
"Bilo kakva reakcija s vaše strane je potvrda njihovog uspeha. A ako reakcija izostane? Onda oni gube, i to pred svojim prijateljima. To ih neretko zaboli više nego da ste ih ošamarili."

A možda sam i skrenuo sa teme cry








317
poruka na forumu
37 72



post # 6 | 11.02.2012 , 0:30 AM

Kada me ignorisu, ne obracam paznju ni ja na njih.Shvatim da nisu zainteresovani i ignorisem i ja njih! <_<








843
poruka na forumu
234 2303



post # 7 | 11.02.2012 , 0:36 AM

Niko me ne ignorise i ja nikog ne ignorisem.....ako mi neko smeta ja mu to kazem








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 11.02.2012 , 0:40 AM

Svaki dan primetim tako nesto.
I ovde na EC je ponekad prisutno.
Na zalost...
Mada jednostavno treba ignorisati osobe koje Vas ignorisu i time umanjiti njihovo zadovoljstvo.
Ali to je poneki put tesko,pogotovo ako dolazi od osobe za koju smatrate da Vam je prijateljski naklonjena.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









486
poruka na forumu
673 4564



post # 9 | 11.02.2012 , 5:19 PM

Quote (sajmonFX)
Neverbalna komunikacija i ignorisanje su dve različite stvari.

To su bile moje rijeci..znam razliku..ali sam ih povezala..iz cistog razloga da vam priblizim temu...
Quote (sajmonFX)

A možda sam i skrenuo sa teme

Nisi skrenuo sa teme..bitno je da komuniciras sa nama...
Quote (Marko27)
.ako mi neko smeta ja mu to kazem
.
Pa dobro opet nismo svi isti...
Quote (badule)
Svaki dan primetim tako nesto.
I ovde na EC je ponekad prisutno.
Na zalost...
Mada jednostavno treba ignorisati osobe koje Vas ignorisu i time umanjiti njihovo zadovoljstvo.
Ali to je poneki put tesko,pogotovo ako dolazi od osobe za koju smatrate da Vam je prijateljski naklonjena.

Zbog toga sam i otvorila ovu temu...vecina ih ne govori o tome..a ustvari to se svaki dan viđa...
Sretni su oni koji mogu ignorisati druge bez obaziranja..ja ocito ne pripadam tim sretnim ljudima...

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










4
poruka na forumu
1 18



post # 10 | 11.02.2012 , 5:56 PM

Pa desert_rose gledaj na to ovako...
Ti si ustvari jedna od srećnica,malo je ljudi koji su ostali čista srca u današnje vreme.
To što ti smeta i što ne možeš da se ne obazireš na to,samo je dokaz moje rečenice iznad victory

I ne kradi mi 3 tačkice...mislio sam,da samo ja tako pišem ruganje


Poruku je menjao/la sajmonFX - Subota, 11.02.2012, 5:57 PM








486
poruka na forumu
673 4564



post # 11 | 11.02.2012 , 6:23 PM

Quote (sajmonFX)
To što ti smeta i što ne možeš da se ne obazireš na to,samo je dokaz moje rečenice iznad

Svaki dan me sve vise razuvjeravaju da budem ovakva...

Quote (sajmonFX)
I ne kradi mi 3 tačkice...mislio sam,da samo ja tako pišem

To je za ono nedoreceno..koje ne znam kako da kazem..a htjela bih ..a ne mogu...
Ova tema nije samo za mene..tako pisite i vi nesto o sebi...ili ce mi je ukloniti

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 12 | 16.02.2012 , 2:29 AM

Ja sam imala prijatelja u osnovnoj školi. Družili smo se i sve. Ne previše,ali klasično. I onda smo krenuli u srednju školu i od tada me ignoriše.Jednom sam mu rekla ćao u prolazu i samo je okrenuo glavu i od tada niti mu se obraćam niti šta.

Ako mene neko ignoriše mislim da je glupo da se namećem. Ja nikoga ne ignorišem. Ako mi smeta to mu kažem i gotovo.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 16.02.2012, 2:30 AM








486
poruka na forumu
673 4564



post # 13 | 16.02.2012 , 11:39 AM

Quote (By_The_Way_)
Ako mene neko ignoriše mislim da je glupo da se namećem.

E pa takva sam ista ;) ;) ;)

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










576
poruka na forumu
34 295



post # 14 | 06.04.2012 , 0:37 AM

prvo veliki pozdrav za desert_rose :) Nisam odavno upadao u takve situacije i prosto gde vidim da nisam pozeljan da je moguce da me neko ignorise neidem tamo ne budem blizu i tako to prosto kuliram situaciju ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









834
poruka na forumu
212 1454



post # 15 | 06.04.2012 , 8:15 AM

ljudi uglavnom ignorisu iz 2 razloga ..ili im je ta osoba koju ignorisu nebitna(sto ce reci smatraju kako su kul i da su u vecoj ligi od ignorisane osobe),ili im se jako svidja ignorisana osoba pa svojim ignorisanjem pokusavaju da zarade paznju ,ove prve ne dozivljavam uopste ,a ako je drugi razlog u pitanju nisam popustljiv,znaci kada mi se osoba koja me ignorise javi onda je sve u normali ..a imam i ja par osoba koje ignorisem ..to su moji bivsi (najbolji) prijatelj i jedna bivsa devojka :D








172
poruka na forumu
75 682



post # 16 | 06.04.2012 , 10:51 AM

Svaka čast za temu, a i komentari su veoma zanimljivi.Po meni ignorisati nekoga znači ne pridavati mu pažnju kada je sa vama u društvu, a drugo je u javnosti (na ulici),kada nemožete baš svakome da se javite, a oni to shvate kao da ih ignorišete.

X









352
poruka na forumu
57 512



post # 17 | 06.04.2012 , 5:02 PM

Ignorisem se samo sa osobama sa kojim sam imala neki konflikt,i onda kada smo u vecem drustvu za istim stolom.
Ignorisem osobe koje su mi antipaticne i ne zelim ni da ih upoznam,a u blizini su mi(npr.prilikom izlaska) ili ako ih upoznam,a ne zelim zblizavanje.Jednostavno se pravim da nisu tu.
A nisam osetila na svojoj kozi neko ignorisanje bez razloga.Mozda i ima takvih,ali ih nisam primetila :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.







"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 18 | 06.04.2012 , 8:21 PM

Osobi koja stoji pored i ignorise vas, ukazete da ste porazeni i odete. Isto tako sledeci put, stanete pored te osobe i sa neopisivom mrznjom gledate u nju... Pokusajte, necete izgubiti nista, a pridobicete mnogo... :D

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.







Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 19 | 07.04.2012 , 3:48 AM

MISLIM DA SU OSOBE KOJE IGNORISU SUWISNO PONOSNE NA SEBE...
zasto da ignorisem??? ja lepo kazem sta imam... swakome cu se jawiti nije prob... ali ako ni ne pokusam.. necu ni znati kakwa je ta osoba... ako mi se ne swidi onda je to druga prica... kazem joj i nece mi pisati... ali ako mi se ponowo jawi... i ja cu njoj... sto da ne?? ignorisanje trenutno osecam od jedne osobe... ali sa razlogom... mada ja uwek pitam sta ne walja ili kazem zasto sam ja nju "ignorisala" (kad slucajno ne widim poruku dok radim nesto drugo... ili zaspim..) :D


Poruku je menjao/la Bana94 - Subota, 07.04.2012, 3:52 AM

JA ██████ 100%










32
poruka na forumu
11 64



post # 20 | 07.04.2012 , 2:41 PM

nisam dozivela taj osecaj na svojoj kozi, ili nisam to primetila :D :D

YMC



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Ignorisanje - vid neverbalne komunikacije
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: