Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu




Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 21 | 26.01.2013 , 1:21 PM

potpuno ista sam osoba u oba svijeta,u realni svijet sam mozda malo ozbiljniji zato sto tako zivot dodijelio neke uloge pa dodjem da se "isqliram" u virtuelni gde nema puno pitanja oko nekih stvari,nema tih nekih tema ozbiljnih i slicno...... U oba svijeta se snalazim sasvim kako treba,naravno u realnom svijetu dolazim vise do izrazaja sebe....

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 22 | 11.04.2013 , 10:16 AM

Nemam alter ego, ni u kom pogledu!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 23 | 19.04.2013 , 0:51 AM

Quote (Srcemoje)
Kako se ponašate u realnom a kako u virtuelnom svijetu, koji je za vas bolji i u kojem se bolje uklapate?

Ponasam se isto kao i u ovom svjetu :D ludo lol ali naravno samo u svom drustvu inace drzim distancu... :)

Podjednako se snalazim i u jednom i u drugom nemam problema sa tim jer sam dosta otvorena, komunikativna :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









780
poruka na forumu
22 296



post # 24 | 22.04.2013 , 4:57 PM

Ja kakav sam ovde takav sam i stvarno










Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 25 | 23.04.2013 , 2:16 PM

100% isti. :)  Nemam razloga da budem drugaciji. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 26 | 30.04.2013 , 11:48 PM

Quote (Srcemoje)
Kako se ponašate u realnom a kako u virtuelnom svijetu, koji je za vas bolji i u kojem se bolje uklapate?Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....

Šta mislite o tome?
Mislim da se uglavnom ponasam isto,bolji je naravno realni zato sto je realan lol ali i virtuelni ima svoje prednosti.U koji se bolje uklapam,pa sad to bi vam mozda neko drugi ko me poznaje bolje rekao.
A to da ljudi beze iz realnog zivota i skrivaju se u virtuelnom to je tacno,po meni najvise iz razloga sto ni ljudi nisu vise kao sto su nekada bili,covek traga za onim sto oseca i sto mu odgovara i mislim da je to sasvim normalno jer evo prostog primera: Zivite u okolini gde su ljudi iskvareni na razne nacine i ne zelite da spadate u tu grupu,pokusavate da nadjete osobu slicnu vama itd... :)






glumac
111
poruka na forumu
7 116



post # 27 | 16.02.2014 , 8:30 PM

jedinstven  yes

http://yoursmiles.org/gsmile/music/g54013.gif



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: