Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 14.05.2012 , 9:41 PM

Kako se ponašate u realnom a kako u virtuelnom svijetu, koji je za vas bolji i u kojem se bolje uklapate?

Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....

Šta mislite o tome?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










183
poruka na forumu
157 1161



post # 2 | 14.05.2012 , 9:44 PM

Ziveo sam u realnom svetu,a onda sam naleteo na EXTRA CAFE.... :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 14.05.2012 , 10:07 PM

U ovom svijetu sam ja ono što stvarno jesam. Ne krijem se i ne šutim. Iznosim svoje mišljenje bez ikakvog straha i dosta sam otvorenija. Pronalazim ljude koji su istomišljenici i lakše se sporazumijevam s njim.

U realnom svijetu to nije baš tako. Nemam priliku i nemam takve osobe kraj sebe gdje bih mogla da iznesem svoje mišljenje i svoje lične statove. Ne krećem se u takvom društvu i zbog toga sam dosta skrivena iza svega. Ali ponekada mi je i drago što je tako jer ih sve mogu promatrati svojim očima. Dosta se zezam,dok sam ovdje ozbiljnija. Prilagođavam se kako god umijem. :D

Ljudi danas bježe od svog realnog svijeta jer nisu "shvaćeni" u svom društvu. Evo meni su rekli da sam glupa jer sam ateista i vjerujem u postojanje vanzemljaca. Jednostavno ljudi bi voljeli pričati sa istomišljenicima i isključiti se iz realnosti koja im je postala premonotona. ;)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 4 | 14.05.2012 , 10:11 PM

Quote (Srcemoje)
Kako se ponašate u realnom a kako u virtuelnom svijetu


Apsolutno sam ista i u jednom i u drugom i u svim njihovim aspektima!

Quote (Srcemoje)
koji je za vas bolji i u kojem se bolje uklapate?


Logicno, prirodno i normalno REALNI, jer njega zivimo... ovaj je samo jedan segment realnog!

Quote (Srcemoje)
Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....


Prije su se zatvarali u "svoju sobu", sad su bar "socijalni", ma kako to zvucalo i izgledalo!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 15.05.2012 , 0:23 AM

Ovaj svet je opusteni bez obaveza je bez moranja dok je java puna obaveza i moranja znaci sasvim kontra Virualnog

U javi ne pronalazim sve odgovore na pitanja kao sto na netu nadjem u javi nemogu pitati i dobivati samo odgovore a da sama ne odgovaram to se ovdje moze.
Java je svet koji zivimo kao sto neko vec rekao ali se u poslednje vreme povlacim malo u ovaj svet jer mi se ne prica jer trazim mir koji nadjem ovdje pricam dok cutim tj pisem to mi godi

Ne zelim reci da je ovaj svet Virtuale lepsi ali cu reci da ponekad godi jer ga mozemo ugasiti kad nas glava zaboli od neke osobe dok u javi moramo reci da cuti ili da ide u pm :D

Ljudi koji beze od Jave u Virtualni svet beze iz razlicitih razloga koje samo oni znaju a sve je veci broj tih ljudi iako ne zele priznati jer misl nisu to oni nisu ta osoba koja propad tom krugu.
Kako god netreba ziveti mnogo virtualni zivot treba se okrenuti oko sebe dodirnuti stvari a ne imati samo u glavi.

Kakva sam ja ovdje a kakva inace?
Pa da sam ista nisam u javi se previse glupiram :D dok ovdje to ne ide
U javi pricam sve svoje privatne stvari msl one koje su za pricu dok ovdje ne pricam
Kad me neko pita odgovorim iskreno na pitanje po tom sam ista i u forumu
Desavalo se da zavolim nekog da mi se rode osecaja kako u javi tako i na netu i verujte mi nisu bili samo u mojoj glavi nego i srcu .


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 15.05.2012, 11:55 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










349
poruka na forumu
53 753



post # 6 | 25.05.2012 , 10:14 PM

bolje se snalazim u realnosti ali je puno teza od virtuelnog sveta gde sam pocetnik i pokusavam da se uklopim da stvorim neki alter ego za opustanje i zabavu svako od nas bezi u virtuelni svet i zeli da bude neko drugi

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









363
poruka na forumu
65 485



post # 7 | 25.05.2012 , 10:22 PM

Virtualni svet, lakse je samo kuckas, ali nekako isti sam kao i u realnom... I jedino ovde imam account.








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 8 | 26.05.2012 , 1:20 PM

Potpuno sam ista.
I naravno više volim realni svet.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 26.05.2012 , 1:45 PM

U stvarnom ili realnom svetu sam jos vise perverznija.
Ovde sam ogranicena. :)

Moj realni svet je do 17h, a virtuelni posle :)
Tako da uzivam u oba sveta.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










834
poruka na forumu
212 1454



post # 10 | 26.05.2012 , 4:04 PM

sto sam u virtuelnom to sam i u realnom svetu ...i obrnuto ... :D








408
poruka na forumu
12 196



post # 11 | 26.05.2012 , 4:45 PM

u realnom svijetu kad nekog zaj**avam dobijem batine > a u virtuelnom nedobijem xD

http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM









1982
poruka na forumu
331 4273



post # 12 | 27.05.2012 , 8:55 AM

Šta god sam htio reći svi su mi uzeli riječ iz usta

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










1005
poruka na forumu
49 230



post # 13 | 27.05.2012 , 4:19 PM

Naravno da sam u virtuelnom svetu slobodniji jer imam samopouzdanje (citaj mu*a lol ) sve da kazem zato sto se krijem iza laznog identiteta i mnogo mi je lakse

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









116
poruka na forumu
50 1053



post # 14 | 28.05.2012 , 1:06 AM

Uvek sam opustena i otvorena za komunikaciju..ali se vise uklapam u realan svet..jer u virtuelnom svetu ima bezbroj razlicitih profila ljudi i nikada ne znate ko je zapravo sa druge strane..to je svet u kome svako moze biti ono sto zeli..nemam nista protiv toga,ali zbog tih razlika ne mogu bas u potpunosti da budem ono sto jesam..postoji odredjeni nedostatak poverenja i sigurnosti.








373
poruka na forumu
11 216



post # 15 | 01.06.2012 , 3:54 PM

Kad u realnom svetu skocim sa zgrade poginem :p a u virtualnom nista :D

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 16 | 03.06.2012 , 0:06 AM

Quote (By_The_Way_)
U ovom svijetu sam ja ono što stvarno jesam. Ne krijem se i ne šutim. Iznosim svoje mišljenje bez ikakvog straha i dosta sam otvorenija. Pronalazim ljude koji su istomišljenici i lakše se sporazumijevam s njim.

U realnom svijetu to nije baš tako. Nemam priliku i nemam takve osobe kraj sebe gdje bih mogla da iznesem svoje mišljenje i svoje lične statove. Ne krećem se u takvom društvu i zbog toga sam dosta skrivena iza svega. Ali ponekada mi je i drago što je tako jer ih sve mogu promatrati svojim očima. Dosta se zezam,dok sam ovdje ozbiljnija. Prilagođavam se kako god umijem.


Ivkovici isto misle... Uz neke varijacije :D

Quote (Tomato)
Šta god sam htio reći svi su mi uzeli riječ iz usta


Zbog ovakvih postova,stvarno obozavam ovog Tomata! On je car kratkog i jasnog posta! :D

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 17 | 06.06.2012 , 10:19 PM

ja sam taman isti,a to niej normalno kaz emeni moaj mama a ja njoj da malo vise bibera stavi u supu

Added (06 Jun 2012, 10:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (intimenfrizuren)
Zbog ovakvih postova,stvarno obozavam ovog Tomata! On je car kratkog i jasnog posta!

jeaa,slazem se potpuno,Tomato ninzda brzopoteznog posta :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









211
poruka na forumu
175 866



post # 18 | 11.06.2012 , 7:24 PM

Ista i tamo i 'vamo :D Ne vidim razlog sto bih se ja pravila da sam nesto sto nisam u stvarnom zivotu....virtuelni svet je samo moje ubijanje slobodnog vremena, sve ono sa virtuelnog imam i u pravom zivotu, prijatelje, salu zezancije...Naravno da mi vise odgovara realnost. Ali slozila bih se sa By_The_Way toliko stvari postoji koje ljudi oko tebe ne mogu shvatiti, potrebno je pronaci istomiseljenike kako bi ti bilo na neki nacin lakse, a ne da non stop slusas kako to sto ti volis/radis i slicno nije normalno za ovu nasu okolinu i da je sve to normalno tamo negdje u Americi puska

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 22.01.2013 , 9:47 AM

Mnogi vezbaju kako bi glumci da postanu a neznaju da je Karsting ukinut :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










267
poruka na forumu
180 789



post # 20 | 23.01.2013 , 3:09 PM

Neko se bolje snalazi u realnom zivotu a neko u virtuelnom.Sve zavisi sta ko ocekuje od realnog zivota a sta od virtuelnog.U realnom si to sto si,a u virtuelnom mozes da budes sta zelis,da pustis mastu.Uglavnom se trudim da budem realan,koliko je to moguce i u virtuelnom svetu :)


Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: