Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Zalba






219
poruka na forumu
57 643



post # 1 | 25.12.2012 , 8:59 AM

e ovako da vas pitam

jučer prelazim preko pješačkog prelaza i automobili na tom pješačkom uredno stoje, ali kvaka je u tome bila što semafor za pješake nije radio tj. na semaforu nije bilo ni zelenog ni crvenog svjetla. U trenutku kada sam prelazio automobili su krenuli i jedva sam se nekako izvukao ali na suprotnoj strani se nalazio murjak koji mi je napisao kaznu od 25 eura..

Postoji li šansa da se žalim nekome ili nečemu za ovo i da u žalbi navedem da semafor nije radio što bi sve možda išlo u moju korist

ako neko zna nek napiše



Njega moze samo jedna zena u zivot da vrati :)










904
poruka na forumu
96 378



post # 2 | 26.12.2012 , 4:20 AM

Ako si i pored zabrane saobracajca presao preko pesackog dok su prvenstvo prolaza imala kola kazna mora da se plati i to je tvoja greska.. to za semafor...ih, malo, malo pa neki neradi. Ali tih saobracajaca imas svugde, mozda si ipak pogresio... premotaj film


Poruku je menjao/la sandra1000 - Sreda, 26.12.2012, 4:21 AM











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 13.01.2013 , 11:37 AM

demonlog, Kazes Automobili stajali na pesackom !
A Koji je razlog ako su stajali jer semafor ne radi?
Ako su auta stajala ispred pesackog pa tad slucajno krenula dok si ti bio na pesackom
oni su krivi jer ako semafor ne radi a pesak kroci samo na Pesacki prelaz u tom slucaju je Sofer kriv.

Znaci malo nema logike jer kazes stajali na pesackom meni se cini da je tu neka raskrsnica i da je taj policajac
rasporedjivao a ti si nagazio dok ti jos nije bilo dozvoljeno.
Mislim pre to moze da je tako
U tom slucaju kome da s ezalis!
Sve ovisi u kojoj drzavi zivis,ovisi i o dokazu ovisi i dal se sta ozboljno desilo i da li imas svedoka. :)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




  • Page 1 of 1
  • 1
Search: