Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Problem u skoli zbog Romskog deteta (Svi zakoni brane Rome,tako da su oni poceli i da lazu...)
Problem u skoli zbog Romskog deteta






1005
poruka na forumu
49 230



post # 1 | 23.03.2011 , 7:23 PM

Danas cu vam opisati jedan nemili dogadjaj.Citajte do kraja(mozda neki nece da veruju ali tako je bilo)
Danas mi bili na tehnickom i posto imamo 2 tehnicka kabineta ona su smestena na desnom boku skole odmah do dvorista i posto se posebno ulazi u skolu a posebno u te kabinete i posto su blizu dvorista nas nastavnica pusta u dvoriste.
Bio je to odmor izmedju 5. i 6. casa.Ja i jos 6-orica mojih drugova lepo krenuli na odmor i vidimo kako jedan decko(4.razred posto je vec bilo 12h i on poranio malo sa svojim drugom da igraju fudbal a i dvoriste vec pocelo da se puni sa tim malisanima koji idu popodne u skolu)
Jedan je bio srpske nacionalnosti a jedan romske.I ovaj sto je srbin udario rama slucajno u nogu i seli oni pored nas da ga ovog malo prodje bol.Mi lepo,ljudski,potrazimo loptu da se zezamo malo 5 min dok ne prodje odmor a taj decko romske nacionalnosti kaze:"Nemojte da me dirate zvacu oca".Mi mislimo zeza se i kuliramo decka.Udjemo mi unutra na tehnickom i posle par minuta dolazi on sa ocem.Upada unutra,kaze:"Udji,udji sine da vidimo ko te dirao".Ulazi taj decko,pa onda neka devojcica i jos 3-4 roma.Skupili se,bre,ko za Kosovski boj da idu.Kaze njegov sin:"Taj,taj i taj".Nabroji on sve lepo i kad je njegov otac poceo da se dere:"Sta mi dirate sina!Vidite koliku ste mu modricu napravili"Ja kazem:"Nismo mi nego...."Nisam ni stigo da dovrsim a on mi upada u rec:"Sta niste vi,jer dete suntavo?Jer optuzujes moje dete da e glupo?Tuzicu te,i tebe i sve svi cete da platite".Meni pukni film pa kad pocnem da se derem:"Kako te nije sramota!Modricu mu je napravio njeg..."ponovo me prekide.Sada recima:"Nemoj da mi glumis ti ovde onog filozofa,zaboravio sam mu ime.Jer jasno???!!!Ja sam zavrsio 4.stepen ugostiteljsku a pola odavde 8.razred nece da zavrsi".Jao ljudi da znate kako su me te reci pogodile sad sad .Pa Romi,bre,ne zavrse ni 6.razred a kamoli 8.Pa izuzetak je da neki Rom zavrsi srednju.Eeeee,on zavrsio 4.stepen.Pa ja cu sad da idem gimnazija(ili tehnicka)pa posle planiram fax da zavrsim.Mislim ja u sebi:"Pa kad si zavrsio sto posao neki ne nadjes nego te socijalno izdrzava".No,ne smem mu reci,ubice me onde.I nastavnica ne sme da pisne,pa onda izadje taj covek,moj drug poce plakati od straha a meni noge....samo sto se nisam srusio.Vraca se on i opet govori o njegovoj skoli da se ne zezamo s njim jer ima visoku skolu.Tad su neki moji drugovi i poceli da se smeju.Ode on,dovede pedagoga,psihologa,socijologa,disu.....Ma ne znam ni ja kog je sve doveo.I na kraju mi se nekako udruzimo i nas 20 prica kako nije istina a on jedan kako je istina.Naravno,svi su verovali nama a on je jos morao da se izvinjava.Pa onda poceo da se umiljava,pa onda da se izvinjava...A mene...mene je hteo da tuzi"zato sto izigravam filozova".I tako...Reseno je da se sutra sve kaze razrednoj i tako to.Cilj postavljanja ove teme je da vidim vase misljenje o ovome i da mi,obavezno kazete da li mi verujete.Ljudi,casna rec,skoro sve je istina.Samo je neistina sto mi se nije obrato bas tim recima,vec je duzio dok je pricao samnom govoreci i kako ce da tuzi svakog i tako to ali ja nisam imao vremena toliko da pisem vec sam vam samo najbitnije preneo.Eto tako,a vi verujte ako hocete a ako necete ne morate...

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 24.03.2011 , 8:30 AM

ha...
evo bas se u mom odeljenj desio incident sa tim...
kao davojka nije smela da dolazim 1. mesec zbog toga sto se "plasi"
navela nekog klinca koji niti nije bio tu kada je ona bila..
inace ima 150 i ko zna koliko neopravdanih..
i sada kao dolazi..
dosla policija, sastavili neke izjave i tako..
provalili da debelo laze biggrin

Ko si ti?









1005
poruka na forumu
49 230



post # 3 | 24.03.2011 , 5:12 PM

Quote (badule)
Obavezno,VI iz razreda skupite po 20 kinti i klincu kupite veliku čokoladu i kesu bombona

Pa jer si ti normalan?Mi mu nista nismo uradili.Taj otac(sa svojim 4. stepenom ugostiteljske)nama treba da kupi BMW sto je bez razloga pretio i psovao.Pa jer zna on da ima i jacih skola od te?I 2% Roma skolu ne zavrsi(osnovnu)a procenat Srba koji zavrse osnovnu je 99,9%.On se,izgleda zato hvali zbog te njegove ugostiteljske skole jer je medju njima naucnik,jedan u milion.A taj decko se opet nesto siri po skoli(moju drugaricu jurio da ugrize za ruku)tako da nece biti tesko da mu ocitamo molitvu.
A i prosle godine je jedan Rom,sa kojim sam ja u dobrim odnosima jer je bio u mom odeljenje,(al sad je ostao u 5. iako mi zavrsavamo 8.).E taj Rom je lepo udario jednog mog druga pesnicom u oko.Ovom odma modrica.Jos je bilo i sumnji da ce da oslepi.A ovako je to bilo.Taj Rom ga udario 4 puta pesnicom u oko i jos 2 puta metalnim satom koji mu je dao drug.Pa bila i murija i inspektori i hitna i sve i....VELIKO NISTA...Dobio samo 1 ukor a opet se siri po skoli.Takodje,imamo jednog koji nosi noz.On je,inace i prvi djak,koji ide po novom programu prosvete u nasoj skoli,koji je ponavljao 2.razred.Sad je nekako doso do 4. a 98 je godiste...Ima svasta


Twitter: https://twitter.com/marestrpc









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 24.03.2011 , 5:25 PM

o da..
i moja bivsa osnovna je primila klinca ( ne znam koje je rase, a niti me ne zanima ) koji je skakavcem uboo decaka u stomak..
ma to popravni, a ne premestaj iz skole!

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 24.03.2011 , 7:49 PM

Quote (MarijanaBK1)
Ziveli su ispod gazele, kad su im dali stanove oni uzeli i prodali stanove i vratili se pod Gazelu i u prici su kako nemaju nista..

o da, da...
ne znam u kojoj opstini u Srbiji, dala opstina lap-topove za tamnopute..
da bi se deca obrazovala..
kad ono, njihovi roditelji prodali za 30-40 evra...
i na kraju?
placaju od svoje nemastine kaznu zbog tog jurenja za novcem..
a da...
moja drugarica ( ona sto laze ) te ovo nema te ono nema, a touch screen telefon ima..
iz krajnosti u krajnost...

Ko si ti?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 6 | 25.03.2011 , 12:37 PM

Badule u pravu si al ne slazem se da se skupi i kupi poklon ispada da ga nagradjuju i onda ce jos vise da koristi to, najbolje da skupe roditelje i da pokrenu kod direktora ( ili sire ) tuzbu sto je otac od tog klinca usao u skolske prostorije i pretio maloletnicima i da vidis kako ce da bude "joj pa nisam ja" "nisam tako mislio" itd...

Nikad mu vise nece pasti na pamet da to radi, znam ja taj tip i to jedino pali s njima... wink


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1005
poruka na forumu
49 230



post # 7 | 25.03.2011 , 2:36 PM

Anubis upravo tako.Oni ce jos vise da koriste to.

Quote (badule)
Prijatelju,mostove treba graditi,ne rušiti...

Mostovi se ne mogu izgraditi na svakoj reci.


Twitter: https://twitter.com/marestrpc









3460
poruka na forumu
141 1063



post # 8 | 28.03.2011 , 10:27 AM

Ja nemam ali ima tu jedan mali debeli cigancic koji se mnogo prawi i meni dodje da ga bijem ali ne smem pitate se zasto zato sto njegov otac ostri nozeve i stalno ide sa nekim kolicima punim nozevima a i od tog malog majka cim ga neko dira zove policiju i necu da ga bijem biggrin

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









1005
poruka na forumu
49 230



post # 9 | 28.03.2011 , 3:57 PM

Nemoj slucajno da si ga mlatio.Ili uzmi kad je noc sacekaj ga u nekom mracnijem delu pa ga sve umlati biggrin
Salim se smile

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 10 | 28.03.2011 , 9:14 PM

jaobrate, tebi je ganci dobar jer ti je dao nesto za dz? Pa lepo... Onda i ti onom malom kupis cokoladicu i bices mu dobar jer si mu dao za dz........ biggrin biggrin biggrin tongue tongue tongue wacko wacko wacko

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1005
poruka na forumu
49 230



post # 11 | 28.03.2011 , 9:49 PM

Ahahahaha ma sve OK.Danas smo o5 sreli njega i oca i nista....Ma sve je OK ispalo angel angel

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 28.03.2011 , 10:02 PM

Ma Vi ste pravi... angel2 angel1 angel2 biggrin biggrin biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 13 | 13.05.2012 , 10:54 AM

ma mene sad,msm trudim se da sve probleme resim mirno (kolko mogu pa i taj, za njima me boli qrac...ne dira me ne diram ga
imam kolega musilmana,hrvata,ateista i kakvih sve ne i svi zajedno kad se okupimo,olesimo se,pjevamo jednostavno nam fino zajedno i nista sto bi moglo da pokvari tu srecu jednostavno ne mjesamo nit se bavimo sa tim
pricamo o svim problemima vjerskim,politickim al se niko do sad nije uvredio da nas je napustio ili slicno

al prosle godine,ljeto,ulazi cigo u kafic, vidi se na njemu da ima kesha po odjeci,narukvica,sat vam/tam i sve bi bilo ok da njegovi drugovi se nisu poceli malo bezobrazno ponasati,poceli dobacivati ovim djevojkama sto su bile sa nama,i to jos poceli vredjati i nas i njih...precutili mi to,oke je, dok nisu izasli iz kafica :D
kad su izasli uvatili ih,strugali face od beton,ovaj kolega ona je malo brutalniji htio ih sjeci al smo ga sprecili na vreme stigo jednog nabosti u rame lol ,uzeli im kesh i cao :D pa nek sad vredjaju....da nisu prvi poceli ne bi im se nista desilo ili aj vec ako im se nekad djevojka svidjela mogli su porazgovarati jbg ne bi im niko nista,stvar njih i djevojke,moja raja je poznata po disciplini i dobrom ponasanju,svi konobari nas gotive
msm da ovo nije stvar diskriminacije,svi ljudi su nam jednaki,vec stvar covjeka i obraza

Be my love?









0
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 16.05.2012 , 11:39 PM

E pa pazi ako hocete bilo kakvu pomoc od drzave..preselite se ispod gazele..zivite tamo par meseci i na kraju mozda dobijete stan...sobzirom da nasa drzava jedino tako smatra da ste socijalno ugrozena osoba...romima se posrecilo ali navika je ostala..opet se vracaju ispod gazele a da su pre toga prodali stanove koje su dobili...

iz smedereva i ljubitelj horor filmova,,,,



Forum » Razonoda » Pričaonica » Problem u skoli zbog Romskog deteta (Svi zakoni brane Rome,tako da su oni poceli i da lazu...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: