Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pričaonica » Vec zapisano o nama
Vec zapisano o nama






1289
poruka na forumu
165 539



post # 1 | 21.05.2011 , 7:02 AM

Uvijek sam smatrala da je natalni horoskop istina. I nedavno sam se u to uvjerila.
Jedna cura koja se bavi horoskopom 10god iz hobija mi je napravila natalni horoskop koji me je citao tako detaljno da sam imala filing kako sam dosla pred Boga i da mi izlistava sve moje karakteristike. To nisu bile opste stvari tipa "tvrdoglava si", to je bilo detaljno toliko da je bolilo slusat najtajnije tajne kako ti govori osoba koja te nikad nije prije vidjela.
Nakon tog iskustva koje mi je potvrdilo kako natalni horoskop, kad ga radi cvojek koji se razumije i koji to voli radit, je itekako istinit!
To me navelo da se zapitam: "jesmo li vec predodredjeni kakvi cemo bit?". Mislim, uz genetiku koja nam daje temelj, i "zvijezde" koje nam daju osobnost ispada da sve sto pokusavamo napravit od sebe vec pise kako ce bit napravljeno.
Ono sto me je najvise sokiralo je to da sve ono sto sam mislila kako sam sama napravila od sebe (moralni principi, spoznaje, nacin obnasanja sa ljudima) ispada da sam takva od rodjenja i da ama bas nista nisam pridonijela tim osobinama. Cak je islo toliko detaljno da mi je rekla sto volim u sexu (i pogodila!). To oce rec da neke nase ukuse, prema ovoj logici, odredjuju zvijezde i da recimo pedofil (nemojte me krivo shvatit, ne stitim ih i smatram ih iznimno bolesnim ljudima) je vec oderedjen da bude takav. Malo ekstremno, ali trenutno nemam razloga nemislit tako.
Bas me zanima vase misljenje, ?











1065
poruka na forumu
225 1145



post # 2 | 21.05.2011 , 9:43 AM

Pa ne znam sta reci,da ima onih koji zaista mogu nesto da ti proreknu,mozda ali jako mali broj njih...Zamislite samo da je to sve tacno,da jedne karte ili natalni horoskop ti mogu reci sve,pa Boze moj,svi bi otvarali karte i radili horoskope i upravljali nasim zivotima,znali bi sve.Ja sam se uverila da su to gluposti kad sam dobila 12 hiljada racun za telefon,otvarajuci karte,astrologija,numerologija,svasta nesto,a ljudi znaju biti dobri psiholozi i da ti pricaju ono sto ti zelis da cujes,nazalost da bi to shvatila morala sam da ispraznim dzep za prilicnu sumu... wink











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 21.05.2011 , 10:27 AM

Naravno,nešto mogu da ti pogode. A to je da si rodjena,te da ćeš jedan dan mreti. Sve ostalo je... Nemojte se kačiti za takve,svoje muke i probleme rešavajte a ne da Vam ih drugi rešavaju.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 21.05.2011 , 11:23 AM

Pa to je cista izmisljotina... biggrin
Naravno da Vama pricaju bajke i onako lupaju... wacko
To mogu cak i ja...
Evo primera...
Badule je jako srecan sto ima svog sestrica, medjutim, zao mu je sto nema decu...
E eto..
Lako i jednostavno, samo sto ja sam na prost nacin to napisala biggrin
A i racuni i telefon su samo merilo koliko je to tacno ( sto je vise para, sve su vece gluposti ) biggrin

Ko si ti?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 5 | 21.05.2011 , 11:34 AM

Quote (DxD)
Pa to je cista izmisljotina.

ma nije izmisljotina osoba koja vas nepoznaje uopste rekne vam i one tajne koje niko nezna biggrin











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 21.05.2011 , 11:37 AM

sladja1, joj..
bolje da ne krenem sa verskog stava..
inace, da sam krenula da pisem o veri o i tome, ovo bi vec bilo reseno i naravno pod lock biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 21.05.2011 , 12:45 PM

Ne treba zaključavati temu. Za sada napominjem da si polovično pogodila. DxD. Imam 2 bratanca,a jako mi je žao što nemam decu. Princip tog pogadjanja je komplikovan,pa ću Vam objasniti kad budem na kompu,teže mi je kuckati na mobilnom...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 8 | 21.05.2011 , 12:51 PM

sto se mene tice moze da je zakljuca smile











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 9 | 21.05.2011 , 12:56 PM

ma kakav horoskop tu sta god da se kaze ima 50% sanse da pogodi tako da nije cudno ako neko "zna" vasu buducnost... tongue

Quote (sladja1)
ma nije izmisljotina osoba koja vas nepoznaje uopste rekne vam i one tajne koje niko nezna

a u to verujes a u Maje neces angry tongue


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1289
poruka na forumu
165 539



post # 10 | 21.05.2011 , 12:58 PM

Quote (Anubis)
a u to verujes a u Maje neces

znas sta ja nisam rekla da neverujem u maje nego neverujem u smakove sveta ,komete i te izmisljotine i gluposti kojima nas obasipaju angry











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 11 | 21.05.2011 , 1:03 PM

Ne treba zaključavati. Objasniću Vam sistem za pogadjanje kasnije kad dodje kući. Sladjo videćeš da je lako i veoma pogadja.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 12 | 21.05.2011 , 3:58 PM

ma ne...
ja se nasalila, sta vam je brej!? biggrin
Quote (badule)
Objasniću Vam sistem za pogadjanje kasnije kad dodje kući. Sladjo videćeš da je lako i veoma pogadja.

cekamo te biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 22.05.2011 , 0:42 AM

Konacno.
Prvo,morate shvatiti da svi oni kojinesto proricu,uopste nisu glupi ljudi. Veoma dobro zapazaju i veoma dobro i brzo povezuju cinjenice u jedan kompletan kontekst. Npr- Kada ste dosli kod nekoga da Vam vidi buducnost,automatski znaci-
1. da ste nesigurni u sebe
2.da imate odredjeni problem
3. da taj problem ne mozete sami da resite
4. da postoji mogucnost da ste samo radoznali
5. i ako ste samo radoznali ,to vec samo po sebi govori da niste sigurni da je ovo zbog cega ste dosli istina ili laz
Takva eliminacija,odnosno rangiranje stavki,proroka dovodi do sledeceg nivoa- pol stranke. To mu govori da li moze da prema Vama nastupi sa nadmenoscu-ako ste zensko ili sa uvlacenjem-ako ste musko.
Sledeca stavka je izgled. Hteli to ili ne,ma koliko se trudili da budemo lica kamenog,nase lice ipak ukazuje na mnoge aspekte iz naseg zivota. Npr-podocnjaci govore da imate probleme sa bubrezima,zmirkanje da imate problema sa vidom ili alergijom,gubitak kose spreda govori da jedete vise nego sto treba biljnu hranu,totalna celavost ukazuje na preteranu upotrebu masti animalnog porekla,pogurenost tela govori o spondilozi i bolovima u kicmi,kod devojaka ruke prozete venama sa gornje strane govore o estim promenama sex.partnera,prosireni kukovi i blage naslage sala na njima govore da ste radjali itd itd itd. Samo Vase lice mimikom moze odati preko stotinak osecanja.
E to je onaj kvalitet koji imaju proroci-dobro citaju spoljne znake.Dobro ih ukomponuju i imaju naratorskog dara za slaganje price.
Tu dalje dolazi i Vase otvaranje prema njima,zato sto su oni u stanju da iz Vasih pet-sest recenica ispred sebe iskonstruisu celu Vasu pricu i kratkim,za Vas neosetnim,pitanjima iz Vas iscede informaciju koju kasnije prezentiraju kao svoj pogodak.
Zato,da ne duzim,ne morate ici kod vracara da bi otkrili Vasu buducnost. Pogledajte malo bolje sebe. Setite se iz Vase okoline ljudi koji su imali slicne probleme i dokle su sa njima dogurali,pa cete znati i dokle cete Vi dogurati sa svojim problemima. Najgore je kada pored rodjenih ociju,zbog subjektivnosti,ti svoje probleme ne resavas i ne vidis ili se pravis da ne vidis. Ono sto te muci moras da resis,sam ili uz pomoc prijatelja. A vracare,proroci ili kojekakvi kurojebi ti sigurno nisu prijatelji. Uhvatite se u kostac sa zivotom i borite se,cekanje na nesto ili cekanje da se nesto samo resi -nikome nije srecu donelo.
To Vam govorim iz licnog iskustva,posteno i otvorenog srca. smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 22.05.2011 , 6:19 PM

badule, e hvala na ovome biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 15 | 23.05.2011 , 9:15 AM

Nema na čemu,ima tu toliko toga da kada bih počeo da pričam tri dana ne bi prestao. smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 16 | 23.05.2011 , 9:17 AM

hvala ! smile











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 17 | 22.06.2011 , 4:40 AM

AJDE KUMO DA TI GATAM,DA TI GLEDAM U SOLJU...?
TEBI SLADJO JEDAN LEPI DECKO STAO NA PUT,TI GA ODBILA I SAD TE BOG KAZNJAVA ZA TO. DA UZMES MARAMICU I U NJU DA UPISES NJEGOVO IME I DA DODJES NA REKU SAVU,STANES NA MOST I 3 PUTA KAZES IZVINI,IZVINI,IZVINI I BACIS TU MARAMICU I IMA DA TI KRENE SVE U TVOJ ZIVOT.
JA DA TI KAZEM DA JE TAKO,KUMO,ZIVA MI BILA TI!

A SAD ZA OVO GATANJE POSALJI 50 EVRICA! biggrin biggrin biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 18 | 22.06.2011 , 6:44 AM

Quote (badule)
TEBI SLADJO JEDAN LEPI DECKO STAO NA PUT,TI GA ODBILA I SAD TE BOG KAZNJAVA ZA TO. DA UZMES MARAMICU I U NJU DA UPISES NJEGOVO IME I DA DODJES NA REKU SAVU,STANES NA MOST I 3 PUTA KAZES IZVINI,IZVINI,IZVINI I BACIS TU MARAMICU I IMA DA TI KRENE SVE U TVOJ ZIVOT.
JA DA TI KAZEM DA JE TAKO,KUMO,ZIVA MI BILA TI!

o boze sta ti sve nece pasti na pamet lol lol ali jevtin si nisi skup kao ostale gatare biggrin











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 19 | 22.06.2011 , 7:11 AM

CHEAP TRICK,a?
Pa radio sam u tunelu jeftinoce biggrin
JA TI KAZO,NEMOJ POSLE DA KAZES DA NISAM... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 20 | 22.06.2011 , 7:12 AM

Verovatno postoji jedan mali broj ljudi koji su rodjeni da imaju tu moc da nesto vide ali njih je zaista jako malo,pretezno je onih koji na taj nacin zaradjuju za zivot,vec sam gore navela svoja iskustva vezana za to,a opet svako ima svoje misljenje. wacko





Forum » Razonoda » Pričaonica » Vec zapisano o nama
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: