Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Ljudi koji prose
Ljudi koji prose






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 25.08.2011 , 8:51 PM

Kako vi reagujete na ljude koji prose?
Šta vam najpre prođe kroz glavu?
Osuđujete ili bez reči pomognete?








1005
poruka na forumu
49 230



post # 2 | 25.08.2011 , 8:56 PM

Ne prose oni radi lepote i zanimacije tako da ih ne osudjujem.

Twitter: https://twitter.com/marestrpc







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 3 | 26.08.2011 , 1:17 AM

Zavisi od raspolozenja...kako me uhvate...Uvek kada ih vidim, prodje mi kroz glavu misao o tome kako nista ne rade, samo sede i cekaju...Takvo je vreme danas..koliko radis toliko i imas..a oni bas nista ne rade..koliko para toliko muzike...

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









894
poruka na forumu
729 5702



post # 4 | 26.08.2011 , 11:09 AM

Meni je zao tih ljudi a jos gore kada vidim decu da prose, cak i majke sa bebama prose a napolju hladno sad Ako neko vec zeli da pomogne detetu, najbolje da mu kupi da jede jer im roditelji pokupe pare a deca su primorana da prose i te pare trose na cigarete itd... Sto se tice invalida, o njima drzava treba da brine ali nazalost to ne radi sad

"Cuvam te, ne dam te nikom,
ja samo s tobom zelim sve.
Cuvam te, ne dam te nikom,
ni da mi sve u zivotu stane.

Cuvaj me, ne daj me nikom,
ja tebe necu nikada,
Cuvaj me, ne daj me nikom,
sve sto sam ja sve ti pripada.

Da ti se svet srusi ceo,
mog sveta deo, dacu, SAMO OSTANI TU,
i kad ne znas gde ces,
ni kako do srece, ja znacu, SAMO OSTANI TU." ❤ ❤ ❤












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 26.08.2011 , 11:15 AM

Pa... U kraju gde se ja nalazim, ljudi ne prose... Ali centar... I crkva... Kuku... surprised Realno, zao mi je i jos mi je bilo veoma bedno je to sto je neki pametnjakovic pitao tu devojku koju prosi.. Da li ti treba, a ona njemu kaze lepo da joj treba. I pred njom je pocepao novac i dao joj. Khm, i jos slag na torti, oni svi se smeju, sala dana... wacko Doslo mi je da ga udavim sopstvenim rukama! censored

Ko si ti?









354
poruka na forumu
28 71



post # 6 | 26.08.2011 , 12:39 PM

Ja licno mrzim kada neko zloupotrebljava svoje telo,najcesce beskucnici, pa uzmu iseku sebi prst, uviju ga kao, pa traze za leba ili mi je jos tuznije kada neka nesrecna mlada devojka uglavnom romkinja rodi dete, pa na minus 15, po kisi i po najtoplijem vremenu prosi u centru grada, a dete jadno i bolesno vise zbog nje a ne zbog nedostatka sredstava za zivot...i to je stvarno srceparajuce, ali zapitajte se koliko je takvih i koliko se samo mnoze po parkovima i po glavnim ulicama grada.
U blizini mene ima jedno romsko naselje i stvarno imaju 2-3 mala slatka romcica sto prose i stanu ko pekare stalno a meni su tako dragi i vidi se da nisu pohlepni nego ih roditelji nateraju da prose, a ja uzmem pa ih smestim na jednu klupu i kupim im da jedu i cekam da pojedu to pa tek tada odem. Ja se iznutra mnogo lepse osecam kad ucinim takvo delo a verujem da su i oni neizmerno srecni....bar u tom trenutku.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 7 | 26.08.2011 , 3:10 PM

Kada mi priđu ljudi koji prose, iliti prosci, kažem im da kucaju na pogrešna vrata. Moja sestra je udata! jester











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 8 | 05.10.2011 , 9:19 PM

Quote (Tanja91)
Kako vi reagujete na ljude koji prose?
Šta vam najpre prođe kroz glavu?
Osuđujete ili bez reči pomognete?

Za mene su te osobe svetinja!!!!

Ovdje toga nema ali zato kad u Bosnu dodjem na sve strane neko prosi, neznam dal se kad desilo da prodjem samo
i ako slucajno prodjem jer nemam sitno grize me savest, ta mi osoba bude u mislima mozda mu ili njoj bas to zafalilo sto sma trebala dati.

Njih ne osudjujem !!!
Vise me ljuti svet koi kaze ma oni prose a navece u gradu ili prose a oblace se ili slikaju bolesno dete pa prose pa ljudi dali je to bitno ??

Treba imati hrabrosti kleknuti pruziti ruku i prositi nikad se nezna kakva je koga muka natjerala a oni sto ne zele dati nek prodju al nek cute samo smile

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2427
poruka na forumu
345 2552



post # 9 | 05.10.2011 , 10:11 PM

Na ulici se može prepoznati kome zaista treba a ko folira i glumi .. Najlakše ti je pružit ruku i "jojkat" i kukat, al kad mi na ulici priđu oni iz organizacije za gluhonijeme osobe i daju mali kalendarčić sa onim pismom-abecedom za sporazumijevanje rukama, i tu piše "plati koliko možeš" - znači oni se potrude da nešto naprave. Ili na kucna vrata dođe pa prodaje pletene krpice ili nešto tako (a na njemu primjetis da zaista nema), pa mi kaže eto kolko ti nije skupo. Takvim osobam i treba platit i jer se bore za svoj život i budućnost, i ne šalju svoju djecu na semafore da prosjače i vuku za rukav.








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 10 | 05.10.2011 , 10:50 PM

Teska vremena,prijatelju moj...djavo ih odnio....

Ko zna,gde ce me vetar navejati,al ovima sto prose bogme lako nije.... sad

Dam im kad imam....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 11 | 07.10.2011 , 4:38 PM

ja sam jedno vreme isla i samo davala... dok nisam stavila prst na celo, ja dajem svima njima, prodje hiljadu ljudi, nek svako ostavi po dinar, eto lepe zarade, a moji roditelji rade za duplo manje pare... jesam od onih osoba kod koji bi na prvi pogled dali sve sto imaju, ali ako je to nekome zaista potrebno, problem je sto su ljudi to poceli da zloupotrebljavaju... i nemojte samo sa tom pricom napolju je hladno, jer i moj otac radi i po hladnom i po kisi i to ponekad i po 24h... ne dajem vise nikome nista...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 07.10.2011 , 4:46 PM

Pa eto i ja bih voleo da radim,nije vazno sta,niti mi vreme smeta....
Ali posla nema,a zasad necu jos morati da prosim....
Ali ako neko cuje za neki posao neka javi.... Cepam drva,unosim ugalj-bilo sta....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 13 | 31.10.2011 , 10:18 AM

Skidam kapu pred njima imam osecaj kad im dam nesto novaca da ja uvek vise dobijem ;)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Ponedeljak, 31.10.2011, 10:19 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Razonoda » Pričaonica » Ljudi koji prose
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: