Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Srbija - lepa zemlja (za bogatase sumnjivog porekla i ostale kriminalce)
Srbija - lepa zemlja






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 1 | 05.09.2011 , 2:06 PM

Nasa zemlja-SRBIJA ,nastala raspadom svih mogucih kombinacija Jugoslavije,je jedna divna i nicim izazvana zemlja...
U njoj mozete lepo da se rodite,lepo da odrastate,lepo da ucite,lepo da se bavite sportom,lepo da molite za bilo kakav posao,lepo da se od muke razbolite,pa isto tako lepo da se lecite,lepo da vas drzava oporezuje i globi i na kraju lepo da umrete....
Za veliku vecinu Srba i njihovih sunarodnika,kao i naroda koji zive u Srbiji ,ovo poslednje LEPO je jedini izlaz iz mracnog tunela u koji se ova nasa SRBIJA pretvorila...
Srbija je lepa,najlepsa zemlja za one koji imaju para,pogotovo za one koji su kao i politicari u ovoj zemlji dosli do para preko noci ili tokom ratova devedesetih i iskocili u prvi plan svih segmenata drustva i pri tome sopstveni narod gurnuli u duboku bedu...
Devedeset i pet posto stanovnika Srbije zivi u najgorim uslovima i bice jos i gori zahvaljujuci glomaznom birokratskom aparatu ove nase nesretne zemlje... Svim birokratama i budzetskim firmama moram da uputim savet koji je iz cistog i neopterecenog srca upucen: IDITE NA POSAO SVAKOG DANA,ALI SE SVAKOG DANA ZAPITAJTE STA CE NAROD DA URADI KAD JEDNO JUTRO KRENE SA VILAMA I MOTIKAMA U LEPI BEO GRAD I KO CE TOM NAPACENOM NARODU BITI KRIV ZA NEVOLJU U KOJOJ SE NALAZE Pozivam sve ljude dobre volje i cistog srca da se izbore za nesto bolje u ovoj zemlji i da se uklone svi kriminalci iz segmenata vlasti,privrede,medicine,skolstva i svih drugih oblasti drustva. Pozivam policajce,oficire i vojnike koji zele da im sutra deca zive u miru i da imaju sansu da se ostvare u profesionalnom i ljudskom,roditeljskom smislu da stave prst na celo i da se pitaju ima li kraja pohlepi ljudi koji upravljaju ovom LEPOM SRBIJOM...
Pozivam sve postene privrednike,poslodavce da istupe sa svojim izjavama koliko su primorani da placaju drzavnog kriminalnog reketa i da otvoreno ,kao sto i ja sad govorim,kazu zasto u SRBIJI nema posla?
Zbog krize? Ma kakva kriza,to je ordinarna laz...
Pozivam sve postene doktore i medicinske sestre da u svojoj struci demistifikuju kriminalne radnje i da se drze i vrate HIPOKRATU i njegovoj zakletvi.
Pozivam sve postene ucitelje ,nastavnike i profesore da pocnu da uce decu i da im daju smernice,a neradnike iz svojih redova i one kojima je bitnija licna korist od zajednicke da iskorene...
Pozivam sve postene politicare,poslanike,sluzbenike i cinovnike da stanu na stranu naroda,a ne da zive u senci kriminalaca koji vode i upravljaju drzavom iz senke...
PROBUDITE SE DOBRI LJUDI SRBIJE...
Pa ne mogu samo sportisti da nose na svojim plecima ime SRBIJA i da se mi ponosimo sa njima,a ovi bolesnici da ubiru politicke poene na uspesima drugih...
Ne moze Srbija da zivi od dobrotvornih priloga ljudi sa dushom! Dajte nam da radimo i da sami kreiramo svoju buducnost,a ne da radimo da bi vase guzice punili vinom i kavijarom...
Trgnite se poreznici i punioci budzeta Srbije i otkacite kamate sirotinji koja nema za hleb,a vi ste im nametnuli to na kicmu.... Lupajte kamate i poreze Miskovicima i ostalim pacovima koji su pokrali ovu zemlju i od nje napravili feudalnu sopstvenu imovinu... Njih globite i naplacujte i njihovim pokradenim parama punite budzetsku kasu,a ne parama sirotinje koja vise nema od cega da zakine...
A mozda je i bolje ovako....
Ali ne kukajte kada zavrsite po kontejnerima ispred pomahnitale rulje...
Rulja nece imati milosti za svoje krvnike i krvopije ...
I rulji niko nece pobeci...
Zar ne vidite da je dogorelo do nokata?
Deca nam propadaju,drogiraju se,nemaju mogucnosti napretka,beze odavde ako zele da ostanu normalni ili tonu u mrak iz kojih ih niko ne moze izvuci... Kad i zadnje dete ode odavde ili potpadne pod uticaj nesretnih okolnosti,ko ce vam onda puniti kasu? Ili vam je bitno da zivite dok mozete lepo?

Bas me zanima kakav cete komentar ostaviti na ovaj tekst...ako ga uopste ostavite...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 2 | 05.09.2011 , 2:40 PM

badule, ma braca nije to tako samo u Srbiji to je tako gotovo svuda na balkanu .... MOJ KOMENTAR JE SAMO NAIVAN SMO NAROD TAKO NAM I TREBA,NISMO NI ZASLUZILI BOLJE!!!!!!!








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 05.09.2011 , 2:57 PM

Znam da je tako svuda na Balkanu,ali ja nisam merodavan da govorim za druge zemlje u kojima ne zivim,mada cujem da je svuda isto....
Boli me sto ima pametnih ljudi koji su potisnuti u drugi plan pred najezdom olosa,a narod sve trpi na svojoj kozi... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1005
poruka na forumu
49 230



post # 4 | 05.09.2011 , 3:25 PM

E ako si reko...To su sve *****

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









245
poruka na forumu
9 56



post # 5 | 05.09.2011 , 3:42 PM

Ma samo nas politicari zezeju, treba ih sve na Goli otok, gdje su i prije 25 godina bili. Sve nas pokradose i sebi uzese.

Znate onaj vic kada su se takmicili seljaci, gradjani i politicari u poljoprivrednim radovima, i znate ko je pobjedio ???

Politicari, jer oni najbolje kupe i grabe biggrin

POZZ IZ BOSNE I HERCEGOVINE biggrin

Mk4







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 6 | 05.09.2011 , 4:02 PM

Quote (Ilir)
POZZ IZ BOSNE I HERCEGOVINE

Ne bi uspeo u zivotu da nisi ovo napisao
Pozz iz SRBIJE

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 05.09.2011 , 4:33 PM

Lepa je ovo zemlja samo su ljudi go.na...

Replika iz serije MOJ RODJAK SA SELA sad
Da li je bash tako?
Da li bas tako mora da bude...
Ja stvarno mislim da je ova zemlja lepa ,ali i da su vecina njenih zitelja lepi u dushi bar...

A to shto nas ovi majmuni odozgo satrashe i hoce i dushu da nam uzmu jednog dana se mora naplatiti... angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 8 | 07.09.2011 , 4:52 PM

jeste zemlja lepa , puna prirodnih bogastva jedinstvena u celom svetu po pancicevoj omorici ali ljudi su ... lepo rece neko iz mase !! dry











2116
poruka na forumu
188 3066



post # 9 | 07.09.2011 , 5:19 PM

pa jeste lepa al dzabe kad majmuni to vode

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.









767
poruka na forumu
36 222



post # 10 | 07.09.2011 , 9:00 PM

Lepa,lepa... pa je zato svi je** uzduz i popreko. Hitno potrebna narodna buna. Svi govnjive motke u sake pa udri po lopovima!
Lepo rece Radovan III ;POBIJEM GO**A I GOTOVA STVAR! REVOLUCIJA braco i sestre i to jos juce! bash bangin butcher









265
poruka na forumu
10 131



post # 11 | 07.09.2011 , 10:06 PM

Srbija je zemlja jako lepa ali njom upravlja nesposobana vlasta sve bi ja na konopac i naterzije mamu im jebem DS sve su unistili i pokrali oceli ovaj naro da se digne vec jednom i da govna proteramo a srbija vise da krene bolje ne prema Eu nego za svoj narod da bolje zivi.Dok je DS u srbiji nece nam biti bolje biggrin :D biggrin :D cool

Bio sam od Slovenije do Makedonije nigde nema ono Sto SRBIN imade srbija je nerazvijena ali jako lepa zamlja jedino sto je njen narod poludeo od praznih obecanja a toliko imamao paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa da sve puca biggrin biggrin


Poruku je menjao/la srdjan85 - Sreda, 07.09.2011, 10:09 PM

pozdrav svima









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 08.09.2011 , 9:32 AM



Lepa je...nego sta...
Samo da imamo sansu da je ucinimo jos lepsom,da ostane i ovoj deci dok je politicari celu,uzduz i popreko ne rasprodaju...
Da imamo cime da se ponosimo kad stignemo Bogu na istinu....


Fajlovi: 7693089.jpeg (16.2 Kb)
Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









507
poruka na forumu
25 327



post # 13 | 08.09.2011 , 9:57 AM

Zbog te silne lepote o kojoj pises ja zivim u Italiji.


Poruku je menjao/la larisa - Cetvrtak, 08.09.2011, 10:17 AM








15
poruka na forumu
4 31



post # 14 | 08.09.2011 , 5:02 PM

Najveci problem je sto smo mi srbi lakovjerni smile








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 15 | 08.09.2011 , 10:28 PM

Ja govorim o tome kako u jednoj lepoj zemlji mozemo svi lepo da zivimo,a sada u njoj lepo zive samo kriminalci i bogatashi koji su u stvari ratni profiteri,kao i politicari koji zastupaju prava upravo gore navedenih,a ne nas postenih ljudi i radnika...
Govorim o tome kako mi je muka da profesore i doktore gledam kako se trude da zajebu pacijente i djake na svakom koraku trazeci mito za polaganje ispita ili da bi prepisali neki lek koji se moze dobiti samo na recept.
Govorim o guzvama na salterima na kojima ima 6 uplatnih mesta a radi samo jedan ili dva sluzbenika...
Govorim o redovima kod lekara koji su sve duzi...
Govorim o nesrecnicima koji zbog neplacenog poreza gube imanja i pokretnosti....a drzavi su dali i zadnju kap krvi iz sebe...
Govorim o deci koji nemaju sanse da se bore za svoj deo prostora u Srbiji jer necija deca od 16 godina voze mercedese ,jahte i trose za veche po 1000 eura...
Govorim o deci koja uveche legnu gladna u krevet u Srbiji zemlji gde se mleko prosipa a zito i kukuruz pojedu misevi po kojekakvim spekulantskim magacinima...
Govorim o penzionerima koji bolesni moraju po petnaest puta da idu kod lekara da bi im se ustanovio tip i vrsta bolesti...
Govorim o zemlji u kojoj pojedinci imaju 300 jahti vrednih pojedinacno i po vise miliona eura,a imamo samo tri aparata za zracenje pacijenata obolelih od raka,dve ili tri hiperbaricne komore,nijednu ustanovu u kojima se moze besplatno pomoci obolelom neosiguranom gradjaninu...
Govorim o lepoj zemlji kojoj malo treba da procveta,a nikako da se nadje hirurg koji ce odstraniti trulez iz njenog vrha...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Razonoda » Pričaonica » Srbija - lepa zemlja (za bogatase sumnjivog porekla i ostale kriminalce)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: