Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Najaktivniji facebook profil?
Najaktivniji facebook profil?






978
poruka na forumu
107 1318



post # 1 | 07.09.2011 , 11:32 PM



Profil Džizus Dejli (Isus svakog dana) jedan je od najaktivnijih na Fejsbuku, s neverovatnih 8,425,005 lajkova.

Profil je pokrenuo 41-godišnji Aron Tabor, lekar iz Severne Karoline, a fanove animira rečju Božjom od aprila 2009. godine.

Tabor je odrastao gledajući svog oca kako propoveda po crkvama u američkim saveznim državama Alabami i Severnoj Karolini, a Fejsbuk profil o Isusu pokrenuo je nakon što je odlučio putem društvenih stranica promovisati svoju knjigu o dijeti.

Džizus Dejli svaki dan je ažuriran s citatom iz Novog zaveta, ili Biblije, a cilj tih citata je nadahnuće ili uteha drugima.

Prema službenim podacima Fejsbuka, 31 posto Amerikanaca na svom profilu ističu svoju veru, a izvan SAD-a to čini tek 21 posto korisnika.

Prošle sedmice, Jesus Daily zabeležio je 3,4 miliona interakcija na profilu, a poređenja radi, profil Džastina Bibera, koji ima 35 miliona fanova, imao je tek 630.000 interakcija.

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 30.09.2011 , 8:50 PM

Taj Facebook sve bolesniji postaje! wacko wacko


Forum » Razonoda » Pričaonica » Najaktivniji facebook profil?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: