Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Ja i samo ja
Ja i samo ja






98
poruka na forumu
6 48



post # 1 | 14.09.2011 , 0:25 AM

Iskoristio sam ovu priliku da se izvinim svim korisnicima ovog foruma ako sam nekoga uvrijedio.Zao mi je u naprijed i iskreno cu priznati da u bilo kom pogledu to nije bio moj cilj.Vjerujte mi nije lako lezati u bolnici 6 mjeseci i biti uvijek raspolozen....Zahvaljujem ostalima na saradnji jer ovaj forum je za mene bio jako bitan- jedina razonoda koju sam imao...slijedi dug oporavak sa svjesnoscu da cu jos minimum godinu dana biti poluinvalid.Jbg,ne udara me svaki dan kamion...mislim da necu vise koristiti ovaj forum,ne zbog toga sto mi vise nije potreban vec zato sto postajem previse zavistan od njega a samim tim i u vecini slucajeva nervozan...Komentari mi nisu potrebni... dovoljno je da bar po neko procita ovo sto sam napisao dok administratori to ne obrisu....Pozdrav svima i sve najbolje ...cao.........


Poruku je menjao/la Niksicanin01 - Sreda, 14.09.2011, 0:44 AM








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 2 | 14.09.2011 , 2:14 AM

Prijatelju moj dragi,meni je jako zao,zbog situacije u kojoj se nalazish.Naravno da je biti tesko u takvim okolnostima sasvim za ocekivati.
Ali listajuci tvoje postove,ne primetih da si nekoga uvredio ili povredio. Pa mi taj deo nije jasan.
A ako je tvoj stav da te ne brigaju tudji komentari,onda si ti tvoje stavove vec uchvrstio i ako te ne zanima misljenje drugih,tebi forum i nije potreban.
Jedino ako smatras da te nerviraju drugi komentari koji su suprotni od tvojih stavova....
Zao mi je ako tako mislish...
U svakom slucaju pozdrav tebi i zelim ti brzi oporavak...
A ti ipak svrati ponekad,posto se prema tebi ovde niko nije poneo nesportski i nefer...
Sve najbolje...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?










poruka na forumu
REP OFF



post # 3 | 14.09.2011 , 5:30 AM

Prijatelju...toliko rechi,a bespotrebna namena.Gore navedeni gospodin je vec napisao sve ono shto je prikladno za ovu temu.Get well and remember...ALWAYS KEEP A SMILE! biggrin








978
poruka na forumu
107 1318



post # 4 | 14.09.2011 , 10:39 AM

Quote (Niksicanin01)
vec zato sto postajem previse zavistan od njega a samim tim i u vecini slucajeva nervozan


Ne kontam zasto zavistan sa samo 21 post, ma vratitit ces se ti ovdje nama, ipak druzenje je ono sto cini ovaj forum uopste sajt na mjestu,...
I nek neko prebaci ovu temu iz muzike biggrin

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 5 | 14.09.2011 , 11:39 AM

druze,samo laganica...bices ti ok,evo jedna pricica da se malo nasmijes...prica ide ovako:
HeKLANI FISkaLni rAcun u borbi protiv Viteza Koje
EPP...rece jedan od truloKobilasa i svi postadose reklama.Tu,odmah preko puta ove price stojao je pijani solarijum u pripremi.Gazda neki shvedjanin na privremenom radu nedje.Jednom,jutros ujutro porani sunce pa pravo u solarijum na przhenje.Isprzhi ono malo jaja sto je za dorucak trebalo,i kad je izlazilo,na vratima,sudari se sa drugom iz shkolskih dana,gazda privatnikovim usvojenim sinom Shestopalcom iz kraja kod negdje.Veoma su se obradovali jedan drugom,odma padoshe jedan drugom u sevdah,emocije,podrigivanje.Mnogo emotivno bejahu njihov ponovni susret obichnom prolazniku koji poskakivashe na jednu nogu i psujuci nesto sebi u bradu ode niz kaldrmu duguuuuuuu.Dogovorishe se drugari,Sunce i Shestopalac,da se ponovo vide.Da malo prizivaju duhove proshlosti,da zajedno popiju kafu i bombone na dobojskoj tvrdjavi.Trte mrte,pade dogovor.Razidjoshe se i svako krenu putem svojim.Shestopalac skrenu desno da namota u krivini,i onako sav pod utiskom bliskog kontakta sa starim jaranom,udari u geometra Jamboliju.Pade Jambolija,ne zna pojma shta ga udari.Ustade sav zdrobljen i podje da galami na Shestopalca sheprtljavog i smotanog.Ma da ti jeb...ma stani...ma
jeb...bipppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp….znash!!!Izvinjavao se nespretno/smotani Shestopalac,ali to nije pilo vode kod geometra(izljecheni H2O-holichar).On hoce da zove ivicu sa maricom ili 100 dinara.Shta ce smotani Shestopalac,konta,duma,tripuje I odluchi da plati.Bolje tako nego da upozna ivicu u marici.Zavuche ruku u dzep pantalona kad tamo nema nishta.Josh vishe on zavuche-opet nishta.Jeb...CENZURISANO! bipppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ti sijalicu,nema mi para.Misli se roje po glavi,dje su,shta su,kome,chemu,kako?EPP....rece jedan trulokobilas i postadose reklama.
Veliki upitnik mu se pojavi iznad glave..konta on sad kako da kazhe geometru da je negdje izgubio nadjeni novac i da ga sacheka do sutra pa ce mu on doneti u utorak.gleda u njega geometer i onako u sebi pomisli kakav je ovo neuravnotezheni degenerik nestabilne labilnosti povesane sa sheprtljavom smotanoshcu.Jok,ja hocu pare i zarez.Shestopalac se naglo okrenu,podje da trchi I trchi I trchi…SVADBA,SVADBA….OVAJ ZA NJIM TRCHI I TRCHI I TRCHI I CICHI,SKICHI,VRISHC…i naposletku stade geometer.Odustane od ganjanja jer ovaj prvi bejahu mnogo brzhi.Onako sav zadihan,geometer nije primetio da je ga ganjo do same raskrsnice u centru grada...Samo shto je skonto,udari ga autobus(jedna lasta ne chini,ona prolece).Udar ga baci tridesetak metara vazdushne linije, te je preletio na drugu stranu ulice.Pri sletanju,aterirao je na sljepca koga je na povodcu vodio cuko.Uplasheni cuka podje da trchi.Povuche i sljepca sa sobom te ga je vukao chetiri ulice po asfaltu brishuci s' njim ulicu.Skrenu desno cuko u sljepu ulicu,izvadi bonsek,presjeche lanac i otrcha negdje daleko u daljinu ka nepoznatom pravcu ostavljajuci sljepca na milost i nemilost kafickoj bandi.Polako se smrkavalo,kad primjeti sljepac nekakvu sjenku koja se priblizhavala iz mrache ulichice i bivala sve veca i veca i veca.Konta on,gotov sam,crna rupa doshla po mene.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!Onako sav sjeban od straha,upisha se u gace.Taman pomisli josh ovo sranje da me snadje kad pfff...ukakio se.Od sad shuti,reche u sebi.A sjenka se sve vishe priblizhavala.Kad je vec prishla dovoljno blizu da je sljepac mozhe vidjeti I skontat shta je,neko upali svjetlo u haustoru susjedne zgrade.I ugasi.Na trenutak je sljepac skonto ko mu prilazi.To su bili ozloglasheni banditi patuljastog rasta.StrAh I trepet chitavog kraja.Ustade sljepac,zauze gard u pochne da mlatara rukava.Vide banditi da je zajeban.Nisu mu smjeli pricI jer sljepac ne gleda dje udara.A to boli.Od straha svi pobjegoshe.Odahnu sljepac,sjede da se odmori naslanjajuci se na jedan od zidova,kad odjednom ...ZZZ!...upade mu mushica u oko.On podje da se cheshka,nishta ne vidi,nema pojma dje goni I u svom tom nekontrolisanom ponashanju,iduci tamo-vamo,gore-dole,propadne u shaht.Neko ostavio otvoren shaht i sticajem nesrecnih okolnosti jadni sljepac propadne u njega.Lezhi on dole na dno shahta sav govnast,polomljen,poderan.Nishta nije osecao....sva mu dugmad pootpadala,rajfeshlus se otvorio,ispala mu mindjusha,pirsing iz pupka.Ma strashno.Gleda on tako gore kroz otvor shahta,ptice prolecu,oblaci jezde,koraci odzvanjaju.Hmmm,koraci,neko stize da mu pomogne-pomisli on.Prc,banditi se vratili i vracaju shaht na mjesto.Poslednje shto je video bila je trenerka marke adidas na jednom od patuljaka.'bem ti sijalicu!!!shat sad da radim-duma u sebi sljepac.Ma shta cu,idem kroz kanalizaciju pa negdje moram izaci.Krene ti on tako.Tama.Smrdi.Shtakori pjevaju.Voda kaplje,hladna januarska noc.Podje da se sjeca svoje drage,svoje voljene,svoje svjetlosti.
-uputsto:SAD ZAMISLITE BALONCHICE IZNAD NJEGOVE GLAVE,JER SE SJECA.
HVALA.
On mlad,ona mlada.Volleo je i voljela ga.Upoznali se u rudniku.Pogledi se njihovi sudarishe.Oba oka mu ispadoshe.On posta sljepac a ona ode u Njemacku.
PREKID BALONCHICA.... Opširnije
HVALA.
To ga rastuzhi te podje da plache u shahtu.Plache ko smenjeni politichar.Malo se smiri i onako vec umoran od puta kroz cjev,lezhe da malo odspava.
Ptice.Automobili.Vreva.Galama.Sparina.
Naglo skochi iz dubokog sna i promlati glavom levo-desno.Vani dan,ljepo vreme samo malo sparno.u obliznjoj kafani svirao je S.T.R.A.J.K,ma jojj.Otkud ja ovde?Cheshka se on po zachudjenoj glavi,kad mu nechija ruka pade na rame.On se okrenu i vidje svog vjernog cuku koji se vratio po njega.Cuki je bilo krivo shto je ostavio gazdu samog I poshto ga je puno grizla savjest,vratio se.Sjedoshe njih dvojica na kafu pa mu cuko sve ispricha...i kako se pokajao,i kako je naletio na patuljaste bandite koji su se hvalili kako su nekog lika zatvorili u shahtu...i...EPP....rece jedan od trulokobilasa i postadose reklama.
Skonto je po opisu da je to gazda,potrchi on i po njuhu skonta dje i tako ga izvuche iz govana.Ovaj mu iz zahvalnosti naruchi jednu dvolitru i baci kosku.Cuko je mnogo volio da trchi za tom koskom.Ode,uzme,vrati gazdi i tako non-stop.Popi cuka pivo,gazda kafu kad cuka zamoli gazdu da baci kosku.Ovaj sljepac baci,cuka potrchi i kad je stigao do koske pregazi ga valjak.Nisu skontali da se ulica kopa,stavljaju radishini radnici novi,ljepshi,savitljivi asfalt.Ciknu cuko,prestade strajk,prozori popucase,beba zaplaka,iskipi corba,a sljepac osta nepomichan.Nije mogao da vjeruje svojim ochima shta se desilo.I dok je stajao nepomichno,podje da duva vjetar.Onako neki laganica.Duva on,ali nekako sve jache.Sljepac stoji.Duva on joch jache.Lete papirici,prashina,kese.Odjednom mu se na chelo zaljepi neki komadic papira.Skide sa chela i vidje da u ruci drzhi 100 dinara.Pogleda u vjetar,namignu i reche mu:TI CHASTISH.
A ovaj duva li duva.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Razonoda » Pričaonica » Ja i samo ja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: