Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Sopstveno reklamiranje (Kako bi sebe opisao u javnosti? Da li bi bio realan-na?)
Sopstveno reklamiranje






98
poruka na forumu
6 48



post # 1 | 27.09.2011 , 9:39 PM

naprimer ...imas pravo na par recenica da objavis nesto o sebi citavom svijetu. Koji je to tekst kojim bi ti skrenuo paznju na sebe? da li bi sebe okitio atributima i pridjevima(zavisi na sta se misli ,sluzbu ili vrstu recenice smile ) ili bi bio-la relan-na...? usput napisite kakav bi bio taj vas tekst....

iskreno,xaxax moja realnost je i vise burna da bi bilo mjesta za mastu....Sto se tice moje "ljepote",iskoristio bih prednost ovog foruma pa cu vam samo reci >pogledajte sliku mog profila< a kada je opis moje licnosti u pitanju,morao bih vjerovatno i vise pisati nego sto bi mi bilo dozvoljeno ,tako da ukratko...Ja sam sto bi se reklo prost covjek- seljak..Tezim da budem sto obrazovaniji ali uvijek kazu :>nema vece budale od skolovane budale<.Nisam mangup ali volim da pricam o sebi i volim da ljudi znaju sve o meni.To ima svojih prednosti i mana ali kakav bih ja to covjek bio kad ne bih mogao da se izborim za svoje JA i opravdam ga.
toliko od mene,pa da sad cujem vas smile

Added (27 Sep 2011, 9:39 PM)
---------------------------------------------
izvinjavam se sto je tema svrstana u dom i porodica to svaki put zaboravim da promjenim smile :P


Luka Cicmil (heruvim)



Forum » Razonoda » Pričaonica » Sopstveno reklamiranje (Kako bi sebe opisao u javnosti? Da li bi bio realan-na?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: