Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Kakva je mreza pauka na drogama
Kakva je mreza pauka na drogama






565
poruka na forumu
57 210



post # 1 | 14.10.2011 , 1:43 PM

Prema jednom najnovijem britanskom istraživanju dugotrajna konzumacija ekstazija i kanabisa uzrokuje selektivnu amneziju.

Istraživači NASA-e su već ranije pokazali kako se to ne odnosi samo na ljude, već i na pauke. Paucima su davali različite vrste droga, a zatim su posmatrali kakve će mreže tkati nakon tretmana. Nastale su razne kreacije koje nisu imale baš puno veze s originalnim strukturama za hvatanje muva. Pauci koje su tretirali ekstazijem ili spidom imali su divlje kreacije ostavljajući puno rupa u mreži.

Nakon LSD-a su tkanja bila jednolična, ali pauci mreže ne bi završavali do kraja. Činilo se da su od marihuane pauci gubili volju za tkanjem .

Od hlorohidrata (nalaze se u raznim tabletama za spavanje) pauci bi napravili okvir za mrežu, ali ne bi započeli izrađivanje i unutrašnje krugove.

Kofein je, međutim, imao najbizarniji učinak: pauci su bez imalo plana i smisla spajali niti jedne s drugima...


Fajlovi: 5945225.jpg (81.5 Kb)
NEVER GIVE UP!
Frajer Nastavlja Udarati I Nakon Što Doživi Nokaut










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 14.10.2011 , 2:00 PM

Quote (Dont)
Kofein je, međutim, imao najbizarniji učinak
wacko
Ma sad ispade da je kofein gori od droge!
Mislim da je to glupo. Pa kofein je zdrav u normalnim količinama, kafu treba piti ali umereno.
A druga je droga.








2595
poruka na forumu
281 2890



post # 3 | 14.10.2011 , 2:57 PM

Hahahahahahah marihuana








372
poruka na forumu
60 249



post # 4 | 14.10.2011 , 3:13 PM

ma daj...mada u jednu ruku i jeste realno.....od droge im se pomuti razum,pa ne vide,ne kapiraju i nemaju osecaj za pletenje....dok kofein samo pomogne,razbistri um i tako to.... smile


Poruku je menjao/la beautifulwomen - Petak, 14.10.2011, 3:13 PM

Ne znas ti ko sam ja, ja sam lutko mafija



Forum » Razonoda » Pričaonica » Kakva je mreza pauka na drogama
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: