Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Pričaonica » Sanjao sam.. (Sta ste sinoc sanjali?)
Sanjao sam..






241
poruka na forumu
60 764



post # 1 | 30.11.2011 , 2:47 PM

Pa da vidimo ko ce da nam isprica svoje snove naravno na kratko ili samo opis a ako hocete mozete i ceo san :D
Ja sam sanjao da mi se dev udala za komsiju i nisam uspeo da je nadjem jer su pobegli negde :D
A vi?

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 2 | 30.11.2011 , 4:43 PM

Ja sam sinoc sanjao, swog profesora veronauke iz srednje skole. . .U fazonu jurio me po nekim hodnicima da mi kaze kako ja ne idem na njegowe casowe, kako stalno bezim, pa mi uzeo jaknu nije hteo da mi wrati, kao u fazonu swe dok budem bezao, on mi nece wrati jaknu. . .itd. . koma. . .
(Emran, odlicna tema, i onako imam odkacene snowe :p )











241
poruka na forumu
60 764



post # 3 | 30.11.2011 , 5:03 PM

Quote (MolderFBI)
(Emran, odlicna tema, i onako imam odkacene snowe )

Hvala brate,takodje :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 01.12.2011 , 7:25 AM

Sanajala sam svasta lepog tako da mislim ako vam ispricate mogli bi da sanjate isti sam pa necu :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










241
poruka na forumu
60 764



post # 5 | 01.12.2011 , 4:47 PM

Quote (Srcemoje)
Sanajala sam svasta lepog tako da mislim ako vam ispricate mogli bi da sanjate isti sam pa necu

Xaaxaxa ako ako ne moras :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 02.12.2011 , 2:11 AM

aaauuu sanjam ja svasta, a sto je najgore vecina snova se ostvari, ili bas onako kako sam sanjala ili ima neko znacenje... kad nekome kazem da sam ga sanjala odmah preblede...

sanjala sam da je nova godina, ja kao u selu kod dede i babe, i setam sa drugom, koji mi je u snu decko (strasno), a napolju toplo, kao da nije decembar... ja udjem u kucu jer saznam da mi je najbolju drugaricu zakljucala neka zena u orman, i trazeci kljuc da je otljucam nadjem neki mali kljuc, i probam da otkljucam neku kuglicu od moje drugarice, i kad sam je otkljucala nadjem neki papiric na kome pise nesto u vezi mene, i ja se pitam sto mi ona za to nije rekla, al kao pravicu se luda, da vidim sta ce da kaze, uzmem otkljucam nju, izadjem napolje da trazim decka, u tom se pojavi decko koji mi se svidja (u stvarnom zivotu) kao zaboravio je nesto kod mene u kuci, i tu je i moj decko ja mu vicem pa gde si ti svuda te trazim, vidis da je ponoc ( u sred bela dana) i tu ga poljubim pred kao tim deckom...

hahaah ako ste sad razumeli sta sam vam sve napisala, svaka vam cast...
e sad manje vise je to sto sam sanjala ove gluposti sa deckom koji mi se svidja i drugom, nego mene sad kopka sta bi to moglo da da krije moja drugarica... :D inace bas sam joj to rekla jutros sta sam sanjala, i ona se danas posvadja sa tatom ono garberobe i tata joj izvadi sve stvari iz ormana i pobaca po krevetu... :DD

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










241
poruka na forumu
60 764



post # 7 | 02.12.2011 , 4:11 AM

Ja sam sanjao ovako,krenuo sam sa ortakom do moje osnovne skole da se vidiim sa jednom drugaricom(koju nisam video nikad u zivotu)i tu se ja i ortak sa njom pozdravimo,popricamo itd ali od jednom se promeni san i na istom mestu ista devojka ali nema mog druga a ta devejka koja mi je bila drugarica fazon ispada da mi ona u stvari riba sa kojom sam dugo u vezi.Ja je pitao kao da krenemo do mene da je upoznam sa mojim roditeljima rekla je ok moze i krenuli smo,ali na putu su bile neke veoma kratke merdevine i na njima stari most stavio sam je na krkace i poceo da se penjem kad od jednom ipred nas jedan lik obucen u karatistu isto sa devovojkom na krkaci penje se uz isti most,lik je krenuo na mene da me kao pegla ali ja sam se okrenuo i vido je mac na mojim ledjima(koi nemam pojma odakle se stvorio)i rekao je pa ti si neka vrsta ninja ja sam odg da jesam i poceo sam da ga bacam po zemlji i da ga udaram.Od jednom je pocela moja devojka da vice NE ZELIM DA IDEM SA TB stao sam i onda je on poceo da me udara u ledja i udarao i udarao nisam hteo da se borim jer mi je ona to rekla i onda je ponovo pocela da vice DOBRO ICI CU i odvalio sam lika onda.Stigao sam do moje ulice kad od jednom puufff ona je udata za mog komsiju a cak je i trudna,pitao sam je udata si odg mi je da jos odavno sav smoren sam otisao kuci i ppitao kevu za koga se udala kao da nisam znao keva mi je odg za nekog ZELJKO RUMA i od jednom sam se stvorio u Rumi kod babe i dede.Pricala mi je baba o nekoj devojci iz Bg koja se udala tu kod njih pitao sam je kako se zove taj covek rekla mi je ZELJKO RUMA uhvatio sam ujaka za ruku i rekao mu da krene sa mnom kod tog coveka i stigli smo nakon duge potrage da ne duzim.Reko mi je ujak do ovde te je srce dovelo i vidis ovaj lap top na zidu na njemu cu sve videti sta se desilo u ovoj kuci,poceo je da kucka i kucka i nasao je jednu svadbu na isti datum kad se moja devojka udala za tog Zeljka reko mi je datum reko sam da to je taj.Ali na moju zalost rekao mi je ali Emrane ova dev se zove Elma a ne Kl...
Dalje nmg da se setim imena nikako imam osecaj da cu ga saznati da li u javi ili u snu nzm bas tacno ali javicu vam kad to bude bilo ;)
Napisah roman koji niko nece razumeti axaxx :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 8 | 04.12.2011 , 5:03 PM

Sanjala sam san koi je bio kao java u mom snu mi se sve zelje ispunile ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










241
poruka na forumu
60 764



post # 9 | 04.12.2011 , 6:59 PM

Sanjao sam da sam zensko i da se udajem u pm axaxax :D lol

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 04.12.2011 , 7:02 PM

Quote (emran^surcinac)
Sanjao sam da sam zensko i da se udajem u pm axaxax

:D :D :o jel to daleko :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










241
poruka na forumu
60 764



post # 11 | 04.12.2011 , 7:05 PM

Quote (Srcemoje)
jel to daleko

Na koji nacin mislis daleko? :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 04.12.2011 , 7:17 PM

:D Salim se Emran mislila sma jel daleko to u materinu :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










241
poruka na forumu
60 764



post # 13 | 05.12.2011 , 5:07 PM

Quote (Srcemoje)
Salim se Emran mislila sma jel daleko to u materinu

Opusti se :D a pa nije daleko samo sto ne mozes vise tamo uci xaxaxa :D

Added (05 Dec 2011, 4:07 PM)
---------------------------------------------
Sanjao sam da mi se pokvario display na telefonu i kad sam se probudio istrosila mi se baterija i ugasio se i utripovao sam se da se stvarno pokvario jer nije hteo da se pali :D


Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 14 | 06.12.2011 , 3:05 AM

emran^surcinac, za ove stepenice kod tog mosta, posto si se penjao uz njih, to znaci da ces u necemu biti uporan, a taj nindza, ce predstavljati ti neku prepreku, koju ces prevazici ali bas ces se namuciti... posto se u snu vrti sve oko devojke mozda ce u stvarnom zivotu biti neka devojka oko koje ces se namuciti... a za ovaj drugi deo sna da ides da trazis njenog muza ne znam sta moze da predstavlja tacno...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










241
poruka na forumu
60 764



post # 15 | 06.12.2011 , 4:18 PM

Quote (MarijanaBK1)
emran^surcinac, za ove stepenice kod tog mosta, posto si se penjao uz njih, to znaci da ces u necemu biti uporan, a taj nindza, ce predstavljati ti neku prepreku, koju ces prevazici ali bas ces se namuciti... posto se u snu vrti sve oko devojke mozda ce u stvarnom zivotu biti neka devojka oko koje ces se namuciti... a za ovaj drugi deo sna da ides da trazis njenog muza ne znam sta moze da predstavlja tacno...

Pa ja sam uporan u svemu a ninja sam ja bio a on je bio karatista :D a za devojku pff pa ja sam se vec mucio sa mnogo njih tako da i nije to nista novo,a za drugi deo snova msm da ce me devojka prevariti ili me vec vara :D

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









78
poruka na forumu
52 398



post # 16 | 12.12.2011 , 4:17 PM

auuu ,sta sam ja sanjala ! pa neznam bas dal da vam govorim ? ja uglavnom ruzno sanjam ,nebudim se u smisli da vristim nocu i tako ,imam cvrs san al se zato u nojim snovima odigravaju horori ,vijaju me vukovi po sumi ,davim se u moru ,padam sa velikog i visokog mosta u neku provaliju ,gubim meni drage osobe u magli .....

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 17 | 12.12.2011 , 9:19 PM

Sanjala sam da treba da se probudim :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 18 | 12.12.2011 , 10:30 PM

Sanjam retko kad ali veoma zive snove....
Dugo posle sna osecam kao da se to sto sam sanjao stvarno i desilo...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









241
poruka na forumu
60 764



post # 19 | 13.12.2011 , 3:02 PM

Quote (Rajchel)
auuu ,sta sam ja sanjala ! pa neznam bas dal da vam govorim ? ja uglavnom ruzno sanjam ,nebudim se u smisli da vristim nocu i tako ,imam cvrs san al se zato u nojim snovima odigravaju horori ,vijaju me vukovi po sumi ,davim se u moru ,padam sa velikog i visokog mosta u neku provaliju ,gubim meni drage osobe u magli .....

Snimi horor film od tih tvojih snova :D

Added (13 Dec 2011, 2:02 PM)
---------------------------------------------

Quote (badule)
Dugo posle sna osecam kao da se to sto sam sanjao stvarno i desilo...

To se desava i meni mnogo puta brate..

Osmeh je jedina kriva linija,koja ispravlja svee..!!









217
poruka na forumu
6 57



post # 20 | 13.12.2011 , 3:02 PM

Sta ste sanjali? smile

ToSke ;)



Forum » Razonoda » Pričaonica » Sanjao sam.. (Sta ste sinoc sanjali?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: