Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Da li se snovi ostvaruju?




Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 1 | 29.07.2012 , 3:48 PM

vecina nas veruje da ono sto smo sanjali da ce se s tvarno desiti... da li vam se san koji ste sanjali ostvario, napisite najgoru nocnu moru i najlepsi san koji ste sanjali .... :)


Poruku je menjao/la boki1997 - Nedelja, 29.07.2012, 3:48 PM

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 2 | 29.07.2012 , 6:17 PM

Quote (boki1997)
vecina nas veruje da ono sto smo sanjali da ce se s tvarno desiti

Bogme, ja ne vjerujem u 'njiha', ali vjerujem da su oni proizvod naše opterećene svijesti yes
Najljepši san koji sam usnio bio je ljubavisanje sa nekom plavušom. Čini mi se da sam pola dana sanjao. Bijaše živopisno; umro i oživio u njenom zagrljaju; otišao u raj i nažalost vratio se pod pritiskom napregnute bešike B) Uvijek ta bešika!
Najgora noćna mora je bila kada sam usnio kako se moj otac želi ubiti. U snu me je majka upozorila na očeve namjere i krenuo sam da ga tražim. Naša kuća se pretvorila u nekakvu kolibu na sred nekog jezera. Tražio sam ga Boga pitaj koliko dok ga nisam ugledao u trenutku kada se objesio u dnevnom boravku, koji je prethodna 3 ili 4 puta bio prazan. Uspio sam da ga spasem, da mu pridržim tijelo i prekinem konopac. Skupili smo se svi i odahnuli jedan trenutak i sve se činilo da se dobro završilo i onda je on ustao, otišao do regala i iz njega izvukao pištolj kojim je pucao sebi u usta....Grozno! Plakao sam u snu bez prestanka. Valjda sam se tad i probudio i osjetio koliko mi je vlažno lice od suza.
Najgori san do sada i ne ponovio se!


Poruku je menjao/la luka83 - Ponedeljak, 30.07.2012, 1:38 AM











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 3 | 29.07.2012 , 6:38 PM

luka83, to znaci da si svom ocu produzio zivot.
Ja svog konstatno sanjam da je ili se ubio, ili doziveo saobracajku, ili umro mi na rukama.
Bila sam i kod psihijatra te mi je rekao kada sanjamo takv snove da produzimo im zivot. :)

I verujem i neverujem.
Najlepsi san sam dozivela na moru, sanjala sam da me ljubi neki preplanuli momak, cak sam mu i ime znala. :) Pa je to ljubakanje preraslo u seks, i tako do jutra kad sam morala ustati na posao prodavati sladoled. :) Bar sam se smejala u snu. :)

Najgori je bio, sto se mogu setiti da sam na jednoj velikoj zelenoj livadi, i odjednom se sjate tigrovi i svu me izgrizu, pojedu, masakriraju. A ja i dalje tako lezim... i obavezno placem.


Poruku je menjao/la Leksi - Nedelja, 29.07.2012, 6:44 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 4 | 30.07.2012 , 1:10 AM

Quote
Najgora noćna mora je bila kada sam usnio kako se moja otac želi ubiti. U snu me je majka upozorila na očeve namjere i krenuo sam da ga tražim. Naš kuća se pretvorila u nekakvu kolibu na sred nekog jezera. Tražio sam ga Boga pitaj koliko dok ga nisam ugledao u trenutku kada se objesio u dnevnom boravku, koji je prethodna 3 ili 4 puta bio prazan. Uspio sam da ga spasem, da mu pridržim tijelo i prekinem konopac. Skupili smo se svi i odahnuli jedan trenutak i sve se činilo da se dobro završilo i onda je on ustao, otišao do regala i iz njega izvukao pištolj kojim je pucao sebi u usta....Grozno! Plakao sam u snu bez prestanka. Valjda sam se tad i probudio i osjetio koliko mi je vlažno lice od suza.
Najgori san do sada i ne ponovio se!

u brate ti si stvarno imao nocnu moru,sav sam se najezio dok sam citao,nadam se da si produzio tati zivot ;)

Quote
Najgori je bio, sto se mogu setiti da sam na jednoj velikoj zelenoj livadi, i odjednom se sjate tigrovi i svu me izgrizu, pojedu, masakriraju. A ja i dalje tako lezim... i obavezno placem.

a samo si trebala da odvezes kajs sa pantalona i da ih poredas ko u cirkusu :D.......salim se al tvoj nije strasan kao sto je korisnika iznad,uff ja da sanjam nesto tako ne znam dal bi se probudio

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 5 | 30.07.2012 , 1:15 AM

boki1997, pa i nismo ovde da se takmicimo koji san je strasan. Nije ni sebe lepo videti oguljenu do koske.
Dobro da je samo sve to san. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 6 | 30.07.2012 , 1:41 AM

Quote (Leksi)
Bila sam i kod psihijatra te mi je rekao kada sanjamo takv snove da produzimo im zivot.

Ma, slab ti je taj psiholog. :D To tumačenje je čuo vjerovatno od svoje babe kao i ja :p











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 7 | 30.07.2012 , 1:45 AM

luka83, to sam mu i rekla. Ali kad je izvadio knjigu u kojoj to pise, ostala bez reci. Mozda je pisala njegova baba :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 8 | 30.07.2012 , 8:54 AM

Quote
pa i nismo ovde da se takmicimo koji san je strasan. Nije ni sebe lepo videti oguljenu do koske.
Dobro da je samo sve to san.
ne ne naravno da se ne takmicimo,svako me je svoj san strasan,nego ja citajuci nekako sam se sav najezio dok sam citao njegov post......i ja sebe da vidim kako me napadaju tigrovi i za mene bi to bilo najstrasnije :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 30.07.2012 , 3:21 PM

boki1997, a najgori san sam dozivela na javi. Ne bih tu bol nikome pozelela.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 10 | 30.07.2012 , 4:52 PM

Ja k'o Luka. Bile neke dve sestre plavu[e.ma extra ribe.
A ja sanjao da sam bio sa obe... Bato moj,ujutro mi nije bilo lako da se probudim. Tri meseca me drzao jedan san. I sad kad pomislim nesto mi dodje milo em drago. Samo ,ko moze da protumaci cinjenicu da sam u tom snu bio ko Tarzan gradjen i ekstremno potentan? Cudo jedno...
A najgori... Pa trenutno me jos drzi neki san o kome sam nesto vec diskutovao sa Leksi. Mada on nije najgori,a tad sam sanjao sedam zena u crnini kako me gledaju i stoje naspram mene.
Kao mlad u Bokijevim godinama cesto sam sanjao snove sa vampirima. Ujutro se probudim ukocen od straha. Imao sam osecaj da sanjam i mirise i strah mi je bio toliko jak da nikad nisam voleo da gledam horore. Ni danas ih ne volim. Kao vijaju me vampiri i ja bezim i bijem se sa njima. i bas kad trebaju da me ugrizu ja se probudim.
Jedno vreme pre sluzenja JNA sam sanjao cesto isti san. Kao u nekoj staroj zgradi vijaju me tzv. balisti uz neke stepenice i ja kao bezim od njih. I kasnije ,posle par godina,sluzim vojsku u Kosovu Polju i tamo strazarim ispred dve zgrade i cuvam ih. Udjem u jednu od njih i ... pogledam bolje,a to ona zgrada i ono stepeniste sto sam cesto sanjao. Uh,bas sam se bio prestravio tada...
Ovaj Boki bre opasne teme postavlja.
Gadan Chicha iz njega raste :D

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 11 | 30.07.2012 , 5:41 PM

Quote
Ovaj Boki bre opasne teme postavlja.
Gadan Chicha iz njega raste

hahahhahahah :D :D
-----------------------------------------------------------------------
al ni jedan san mi se nije totalno zavrsio ufff

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 14.01.2013 , 4:34 PM

dupla

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




  • Page 1 of 1
  • 1
Search: