Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pričaonica » Da li ste primetili?
Da li ste primetili?




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1 | 08.08.2012 , 1:21 PM

Da li ste primjetili nedostatak kvalitetnih novih temi na forumu?

Da li ste primjetili pad intenziteta pisanja na istom?

Da li ste primjetili invaziju novih besmislenih tema?

Da li ste primjetili izumiranje i zapostavljanje starih, kvalitetnih?

Da li ste primjetili odsustvo osoba koje su kvalitet foruma nosili na svojim ledjima?

Ja jesam, i to me malo zabrinjava. Zato sam otvorla ovu temu da cujem i druga misljenja, nadam se da ce ih biti..

Molim istomisljenike da iznesu bilo kakve sugestije za popravak ove situacije!

*ako nisam otvorla temu na pravom mjestu, prebacite je!

Hvala unaprijed!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









253
poruka na forumu
25 197



post # 2 | 08.08.2012 , 1:31 PM

Quote (Mallena:))
Da li ste primjetili nedostatak kvalitetnih novih temi na forumu?

Da li ste primjetili pad intenziteta pisanja na istom?

Da li ste primjetili invaziju novih besmislenih tema?

Da li ste primjetili izumiranje i zapostavljanje starih, kvalitetnih?

Da li ste primjetili odsustvo osoba koje su kvalitet foruma nosili na svojim ledjima?

Svaka čast za temu :) srce
1.Da
2.Takođe
3.Mnogo takvih tema ima :(
4. yes
5.E zato neznam baš:)

My Life my Rules !









151
poruka na forumu
559 6281



post # 3 | 08.08.2012 , 1:49 PM

Draga, ne znam sta da napisem, znas da sam od skoro ovde, tako da ne znam kako je bilo ranije... :(

...as long as the Lords in my life I will have no fear, I will know no pain from the light to the dark...







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 4 | 08.08.2012 , 2:12 PM

da naravno da smo primjetili.. sve manjee ih dolazi na sajt :( mislim na staro drustvo.. a forum postaje sve siromasniji nazalost.. a treba sagledati zbog cega ja mislim zbog prestrogih ljudi iz tima :)
jer toliko ima clanova koji su banovani a imali su neku ulogu ovdje..
Naprimjer Boby Asmodeja.. koji su visili na forumu.. al eto :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









119
poruka na forumu
2 44



post # 5 | 08.08.2012 , 2:35 PM

Pa to je problem svih foruma :D








2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 6 | 08.08.2012 , 2:48 PM

Eh tim nema krivicu zbog foruma.Sta,neko ce da vredja i reklamira i stvari poput toga i treba da ostane nekaznjen? :D
Ja mislim da je to zato sto je leto.A u leto niko i ne dolazi na ec jer se ljudi vise setaju i tako to.Videcete vec kad dodje Septembar :D









Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 7 | 08.08.2012 , 2:54 PM

Nikolakuzzz, strumficu.. nije ljeto krivo, a ni ec tim..

Ne bih voljela da moja tema upire prstom u nekog jer mi to nije bila niti najmanja namjera...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1659
poruka na forumu
119 1647



post # 8 | 08.08.2012 , 3:10 PM

Prvo da se zahvalim Malenoj na otvaranju ovakvo korisne teme

Na sva ova pitanja moj odgovor je da ;)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 08.08.2012 , 3:32 PM

Naravno da jesam.
Traziti krivca je malo kasno.
Traziti opravdanja isto tako.

Vecina, koja su sada na forumu, svrljaju eto samo da im prodje vreme, i to pisu takvu kolicinu besmislica da mi se nekad zeludac uvrne, ali shvatam, bolje i da to napise, nego da nesto nazao uradi sebi i svojoj licnosti.

Imam ja jednu pricu da ispricam apropo svega ovde. Ide otprilike ovako.

Jednom, ne tako davno, dosla sam na sajt cuda.
Ja cu to preformulisati u crtani film Strumfici. :)
Kad sam dosla na javni chat, koji je cini mi se zamro, ali odlucih se javiti.
Docekaala su me dobrodoslicom dva mala strumfica DxD, i Passusa, kao da samo se znali od ranije.
Potom tu istu dobrodoslicu pozeleli su mi i ostali, malo po malo chat je zazivio, smejali smo se, salili, retko kad bi neki Gargamel banuo ali takav bi brzo bio odrsranjen.
Odlucih se onda jedan dan da istrazim tu cudni sajt, i poceh da pisem na forum, pregrst pametnih tema, isto tako i odgovora.
Tako upoznah i one pametne umove koji su se krili na forumu a koji nisu bili na chatu.
Dani su prolazili, meseci, bivali su mi sve drazi ti strumfici.
A onda jednog tmurnog dana, pocele su se nizati teme Coca-Cola ili Pepsi, Crno ili Belo, Paradajz ili Krastavac, forum je potajao jedna mahala. Jedino je spavao forum kutak gde je muzika.
Ali nesreca kad krene krene, zatim se na chat pojavio Gargamel, koji je unakazio psihicki sve dobro u strumficima, svi dobri strumfici su otisli, sto banovani, radi jednog te istog Gargamela.
Od tada sve je siromasno, kako temama, tako i dobrom zabavom. Ni dan danas mi nije jasno, zasto se Gargameli ostavljaju, a dobri strumfici banuju? Nikad i necu dobiti odgovor.

Sustina ove price je da je zbog jednog coveka otislo 30 ljudi, koji su chat drzali zivim, isto tako i forum.
Kasnije se pojavio drugi manijak, koji je iznova ostavljan, ali s njim su malo bili rigorozniji.

Smatram da se one teme ili ili izbrizu, da se ozive prave teme, i da konacno forum opet proradi kako treba.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 10 | 08.08.2012 , 7:21 PM

Tolikoo tom i na tu temu, umrije i ova prije nego sto je zazivjela..

Nista onda, pepsi vs coca cola???

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 11 | 08.08.2012 , 7:26 PM

Videcete vec krajem 2012 :D











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 12 | 08.08.2012 , 7:42 PM

Nikolakuzzz, nadam se, da nece biti Zan Klod Van Dam vs. Silvester Stalone, jabuke vs. kruske i sl....

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 13 | 08.08.2012 , 7:55 PM

Leksi, Ja se nadam da nece biti Leksi vs Mallena... :o

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 14 | 08.08.2012 , 10:36 PM

Da,u pravu si za forum... :(
Ali,mogu da ti kažem da je tako uglavnom na svim forumima. Teme,kao teme. u suštini tu su forum moderatori da ih brišu ili ostavljaju. A ako se meni ne svidja neka tema,ja je samo obidjem.
Ne treba zaboraviti ni da je letnji period kad su ljudi više vezani za spoljne radove.
A ni to da su ukusi različiti,da ima dosta mladih forumaša koji nemaju neko iskustvo o kojem bi pričali ili polemisali.
Mnogi dobri forumaši su i banovani,neki put svojom a neki put i tudjom krivicom.
A na kraju krajeva,stavite ruku na srce i upitajte sami sebe koliko ste starih dobrih tema ponovo aktivirali? Retko ko se vraća unazad i prelistava stare teme. Npr. : Sladja1 je prošlog proleća postavila pedesetak tema koje su izuzetne,a danas se ni ne zna gde su.
Ja sam zaista svakodnevno ovde i manje više sam postao inventar foruma. Neke teme koje su mi bitne (ne govorim o svojima) mnogima nisu čak ni zanimljive. A to je stvar ukusa,a o ukusima ne vredi raspravljati.
Ako proverite forum i prebrojite nickove,videcete da svakodnevno postuje oko pedesetak forumaša.
A verujem da će ih jesen povećati.
A što se tiče onih koji postuju,ne mora da Vam smeta neko ko nema isto mišljenje kao i vi. Ne morate polemisati sa takvom osobom ili ako vas uznemirava,tu su admini da reše problem.
Predlog?
Svakako da se korpiraju bezvezne i duple teme i da se korektnim komunikacijama novi forumaši privuku i zadrze.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









105
poruka na forumu
2 22



post # 15 | 09.08.2012 , 7:39 PM

Leto je , nikome se neda visiti na kompu , more , bazeni , izlasci do kasno , spavanje do kasno...

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 16 | 17.08.2012 , 0:08 AM

Umrije mi tema... :o

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 17 | 18.08.2012 , 11:08 PM

Mallena♥, kao i sve druge dobre teme :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 18 | 20.08.2012 , 8:31 PM

Da li ste primjetili nedostatak kvalitetnih novih temi na forumu? da

Da li ste primjetili pad intenziteta pisanja na istom? da

Da li ste primjetili invaziju novih besmislenih tema? da

Da li ste primjetili izumiranje i zapostavljanje starih, kvalitetnih? da

Da li ste primjetili odsustvo osoba koje su kvalitet foruma nosili na svojim ledjima? sta ja znam,ne cini jedna osoba forum

jednostavno ljudima ponestaje ideja,ti sto kazete da su kvalitetni mozda nisu imali obaveza pa su mogli da smisle neku dobru temu,al bato kako ja da uz danas sve ove probleme realne da sjednem da mislim par rjeci o kojima ce grupica bog zna kojih ljudi prepirati se,pucati svoja misljenja,kao da mi je stalo do tog...
toliko od mene iskreno

Be my love?









411
poruka na forumu
326 425



post # 19 | 22.08.2012 , 5:05 PM

iako sam na EC skoro godinu dana, tek u poslednje vreme ulazim na sajt. i stvarno, ovaj forum je sramota. kad vidim temu:"da li biste se upoznali sa osob iznad." msm sta je ovo. i onda vidim 500 odgovora da,da,da naravno,da,itd.glupost i dosada. ono sto nisam primetio za ovo vreme, jeste da kad neko napise neki zanimljiv komentar, niko ne debatuje. znaci sta, procitam naziv teme i ostavim odgovor. i likovi na neke besmislene teme (nalik na ovu koju sam pomenuo) stavljaju vise postova. uzmite moj komentar sa rezervom, ali meni se forum ne dopada.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 20 | 22.08.2012 , 5:22 PM

Kokiko92, A nisi jos naletio na teme: Da li volite crni ili beli krem? Ili Ceca vs. Karleusa, ili Cips vs. Smoki :)
KOji broj patika nosis? Jos samo fali da neko postavi temu: Koliko zuba imas u ustima. Jedino jos tako nesto niko nije postavio :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Razonoda » Pričaonica » Da li ste primetili?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: